logo
دانلود فونت های عربی دین نِکست DIN Next Arabic Font Family

‌‎DIN Next Arabic Font Family دانلود فونت های عربی دین نِکست در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.در این مجموعه شاهد فونت جدید عربی دین نِکست می باشید که با فرمت های OTF و JPG بر روی سایت برای دانلود قرار گرفته است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت فونت X-Fonter v10.0

‌‎X-Fonter v10.0دانلود نرم افزار مدیریت فونت در سایت آنی دانلود به صورت رایگان ، همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دریافت قرارگرفته شده است. به عنوان یک نرم افزار پیشرفته و قدرتمند مدیریت فونت می تواند برنامه ای بسیار مفید برای طراحان وب، هنرمندان گرافیک و کسانی که به فونت اهمیت زیادی می دهند، باشد. این برنامه دارای یک رابط کاربری بسیار ساده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش فونت High-Logic FontCreator Professional v11.0.0.2412 x86x64

‌‎High-Logic FontCreator Professional v11.0.0.2412 x86x64 دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش فونت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.در این نسخه از نرم افزار ویژگی هایی برای فونت ها فراهم شده است تا شما به وسیله آن ها قادر به بهبود کیفیت فونت های خود باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود مجموعه فونت های عربی ثلث All Thuluth Fonts

‌‎All Thuluth Fonts دانلود مجموعه فونت های عربی ثلث پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.خط ثلث یکی از از خطوط معروف و زیبای خوشنویسی اسلامی محسوب می شود و در زمینه های بسیاری از این خط استفاده می شود که از جمله آن می توان به تزیین کتاب ها و کتیبه ها و همچنین در کاشی کاری های مساجد اشاره کرد.

ادامه مطلب ...

دانلود فونت هفتاد Haftad Font

تاریخ :   1396/9/7 دسته بندی : فونت
دانلود فونت هفتاد Haftad Font

‌‎ Haftad Font دانلود فونت هفتاد پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این مجموعه فونت استاندارد که با فرمت های پر کاربرد ttf می باشد , شما دیگر احتیاجی به داشتن مجموعه فونت های دیگر نخواهید داشت و از این فونت ها در طراحی ها و کارهایتان استفاده نمائید.

ادامه مطلب ...
دانلود فونت انگلیسی قدیمی و گرانج Grunge Retro And Vintage Fonts

‌‎Grunge Retro And Vintage Fonts دانلود فونت انگلیسی قدیمی و گرانج پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .با استفاده از این مجموعه فونت استاندارد که با فرمت های پر کاربرد otf - ttf می باشد , شما دیگر احتیاجی به داشتن مجموعه فونت های دیگر نخواهید داشت و از این فونت ها در طراحی ها و کارهایتان استفاده نمائید .

ادامه مطلب ...
دانلود فونت های انگلیسی برای طراحی وب Cool Fonts For Web Design

‌‎Cool Fonts For Web Design دانلود فونت های انگلیسی برای طراحی وب پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. اگر دقت کرده باشید فونت سایت ها با فونت های معمولی متفاوت و از فونت های این مجموعه در کار طراحی سایت استفاده نمایید و سایت خود را زیباتر کنید. فرمت این فونت های بسیار زیبا با پسوند Ttf,Png می باشد.

ادامه مطلب ...

دانلود فونت مولا Mola Font

تاریخ :   1396/8/21 دسته بندی : فونت
دانلود فونت مولا Mola Font

‌‎Mola Font دانلود فونت مولا پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این فونت بسیار زیبا توسط جناب آقای حسین زاهدی طراحی و برای کاربران عرضه شده است. فرمت این فونت بسیار زیبا TTF می باشد. این فونت بسیار جالب و زیبا توسط طراح خود به صورت رایگان در بین کاربران عرضه می شود و به خط کوفی می باشد.

ادامه مطلب ...

دانلود فونت نبی Nabi Font

تاریخ :   1396/8/16 دسته بندی : فونت
دانلود فونت نبی Nabi Font

‌‎Nabi Font دانلود فونت نبی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این فونت بسیار زیبا توسط جناب آقای حسین زاهدی طراحی و برای کاربران عرضه شده است . فرمت این فونت بسیار زیبا TTF می باشد . این فونت بسیار جالب و زیبای قرآنی توسط طراح خود به صورت رایگان در بین کاربران عرضه می شود .

ادامه مطلب ...
دانلود فونت های انگلیسی شبیه رسم الخط روسی Foreign Look Fonts

‌‎Foreign Look Fonts فونت های انگلیسی شبیه رسم الخط روسی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. با استفاده از مجموعهفونت های انگلیسی شبیه رسم الخط روسی که با فرمت‌های پرکاربرد Ttf,Png هست شما دیگر احتیاجی به داشتن مجموعه فونت‌های دیگر نخواهید داشت و می توانید از این فونت‌ها در طراحی‌ها و کارهایتان استفاده کنید.

ادامه مطلب ...