logo
دانلود نرم افزار موبایل لاین LINE v5.4.2.1560 for Windows

‌‎LINE v5.4.2.1560 for Windows دانلود لاین برای رایانه شخصی را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی سرشناس Naver به بازار ارایه شده است. نسخه ی مخصوص رایانه شخصی نرم افزار فوق العاده و رایگان LINE که امکان تماس رایگان صوتی را داراست و کاربران زیادی در سراسر دنیا دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار واتس آپ WhatsApp v0.2.6968 for Windows

‌‎WhatsApp v0.2.6968 for Windows لینک مستقیم واتس آپ به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با استفاده از این نرم افزار بدون محدودیت و کاملا رایگان میتوانید مکالمه صوتی و پیام به دوستان و خانواده خود داشته باشید. شما می توانید این نرم افزار محبوب رو بروی کامپیوتر خود داشته باشید. این نرم افزار توسط کمپانی WhatsApp Inc ساخته شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل لاین LINE v5.4.0.1550 for Windows

‌‎LINE v5.4.0.1550 for Windows دانلود لاین برای رایانه شخصی را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی سرشناس Naver به بازار ارایه شده است. نسخه ی مخصوص رایانه شخصی نرم افزار فوق العاده و رایگان LINE که امکان تماس رایگان صوتی را داراست و کاربران زیادی در سراسر دنیا دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار واتس آپ WhatsApp v0.2.6952 for Windows

‌‎WhatsApp v0.2.6952 for Windows لینک مستقیم واتس آپ به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی WhatsApp Inc ساخته شده است. شما می توانید این نرم افزار محبوب رو بروی کامپیوتر خود داشته باشید. با استفاده از این نرم افزار بدون محدودیت و کاملا رایگان میتوانید مکالمه صوتی و پیام به دوستان و خانواده خود داشته باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فکس ویور Pcx Dcx Fax Viewer v17.09.01x

‌‎Pcx Dcx Fax Viewer v17.09.01x دانلود فکس ویور(نرم افزار مشاهده و تبدیل اسناد فکس)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Jon Krahmer به بازار ارایه شده است.با استفاده از این نرم افزار می توانید . یک نرم افزار فوق العاده برای ارسا دریافت مشاهده و مدیریت فکس ها می باشد که کارایی زیادی دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فکس آماتیک FaxAmatic v17.09.01

‌‎FaxAmatic v17.09.01 دانلود فکس آماتیک ( نرم افزار ارسال و دریافت فکس از طریق کامپیوتر ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی ElectraSoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از نرم افزار FaxAmatic به آسانی میتوانند از طریق کامپیوتر خود به ارسال و دریافت فکس بپردازید .

ادامه مطلب ...