logo
دانلود نرم افزار وی ال سی مدیا پلیر VLC Media Player v3.0.4

‌‎VLC Media Player v3.0.4 x86/x64 دانلود وی ال سی مدیا پلیر ( نرم افزار پخش فایل های ویدیویی ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . امروزه با پیشرفت فناوری و تولید فیلم ها با کیفیت فوق العاده تماشای فیلم ها به تفریحی برای افراد تبدیل شده است . فیلم هایی که کیفیت فوق العاده دارند و در فرمت های مختلف به کاربران عرضه می شوند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش فایل های ویدئویی NCH VideoPad Video Editor Professional v6.20 Beta

‌‎NCH VideoPad Video Editor Professional v6.20 Beta دانلود نرم افزار ویرایش فایل های ویدئویی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.با استفاده از این نرم افزار شما قادر خواهید بود چندین فایل ویدئویی را به هم پیوند بدهید، و یا یک فایل ویدیویی را به چندین قسمت تقسیم کنید، بخش یا بخش های دلخواهی از فایل ویدیویی را به راحتی و با سرعت خوبی انتخاب کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بی اس پلیر BS Player Pro v2.73.1083

‌‎BS Player Pro v2.73.1083 بی اس پلیر (نرم افزار پخش انواع فایل های صوتی و تصویری)، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار BS Player Pro یکی از محبوب ترین برنامه های اجرای فایل های صوتی و تصویری با حجم اندک و کاربرد بسیار آسان است . این نرم افزار توسط کمپانی Webteh به بازار ارایه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مجیکس وگاس MAGIX Vegas Pro v16.0.0 Build 248 x64

‌‎MAGIX Vegas Pro v16.0.0 Build 248 دانلود مجیکس وگاس ( نرم افزار استودیوی دیجیتال جهت ویرایش و تدوین فیلم ها و کلیپ های با کیفیت ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Sony Creative Software Inc به بازار ارایه شده است.مجیکس وگاس یک نرم افزار بسیار حرفه ایی و قدرتمند برای میکس و مونتاژ فیلم ها می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش TechSmith Camtasia Studio v2018.0.3 Build 3747 x64

‌‎TechSmith Camtasia Studio v2018.0.3 Build 3747 x64 دانلود نرم افزار فیلمبرداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی TechSmith به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار پیشرفته می توان برای فیلمبرداری ,عکس برداری از صفحه نمایش و بسیاری موارد دیگر بهره برد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار واندرشر ویدیو کانورت Wondershare Video Converter Ultimate v10.2.5.166

‌‎Wondershare Video Converter Ultimate v10.2.5.166 واندرشر ویدیو کانورت ( نرم افزار مبدل فرمت ویدئویی ) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . یک نرم افزار قدرتمند و جالب که جهت تبدیل انواع فایل های ویدیویی به یکدیگر می باشد . این نرم افزار توسط کمپانی Wondershare Software به بازار ارایه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل صفحه گرامافون و نوار کاست به فایل های صوتی AlpineSoft Vinyl Studio v9.0.5

‌‎AlpineSoft Vinyl Studio v9.0.5 نرم افزار تبدیل صفحه گرامافون و نوار کاست به فایل های صوتی جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار برای انتقال محتویات کاست و گرامافون های قدیمی به رایانه به کار می رود. نرم افزارAlpineSoft Vinyl Studio توسط شرکت نرم افزاری AlpineSoft ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تدوین و ایجاد فایل های ویدئویی ACD Systems ACDSee Video Studio v3.0.0.219

‌‎ACD Systems ACDSee Video Studio v3.0.0.219 دانلود نرم افزار تدوین و ایجاد فایل های ویدئویی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با محیط کاربری ساده و آسان خود ، اصلی ترین کارهای ویرایش فیلم را برای کاربران غیر حرفه ای انجام می دهد. این نرم افزار توسط کمپانی ACD Systems International به بازار ارایه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل های ویدئویی Kyno v1.4.2.218

‌‎Kyno v1.4.2.218 دانلود نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل های ویدئویی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار محصولی از کمپانی Lesspain Software به بازار عرضه گردیده است و توسط آن می توان به مدیریت و همین طور سازماندهی فایل های ویویی در رسانه های ذخیره سازی مختلف پرداخت که با دارا بودن امکانات مختلف محیط آن ساده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سایبرلینک مدیا CyberLink MediaEspresso Deluxe v7.5.10018

‌‎CyberLink MediaEspresso Deluxe v7.5.10018 دانلود سایبرلینک مدیا(نرم افزار تبدیل فایل های مدیا)پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی CyberLink Corp به بازار ارایه شده است.نرم افزاری قدرتمند از شرکتی که سابقه طولانی و درخشان در زمینه ارایه نرم افزارهای صوتی و تصویری دارد.

ادامه مطلب ...