logo
دانلود پلاگین حذف نویز های فلیکر ناشی از نورهای مصنوعی چشمک زن در ویدئو ها REVisionFX DEFlicker v1.5.0 for After Effects and Premiere Pro

‌‎REVisionFX DEFlicker v1.5.0 for After Effects and Premiere Pro دانلود پلاگین حذف نویز های فلیکر ناشی از نورهای مصنوعی چشمک زن در ویدئو ها در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.DEFlicker ابزاری برای بهبود و حذف نویز های فلیکر (نور چشمک زن) و تصنعی از ویدئو های با فریم ریت (frame rate) بالا و ویدئو های تایم لپس (timelapse) است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مواوی ویدیو سوئیت Movavi Video Suite v17.3.0

‌‎Movavi Video Suite v17.3.0 دانلود مواوی ویدیو سوئیت (مجموعه نرم افزارهای مفید در کار با فیلم ها) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. Movavi Video Suite امجموعه ابزار قدرتمند رابرای کار با ویدیو ارایه می دهد که توسط کمپانی با سابقه Movavi برای کاربران رایانه های شخصی به بازار ارایه کرده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مبدل فایل های Tipard TS Converter v7.2.6   TS

‌‎Tipard TS Converter v7.2.6 دانلود نرم افزار مبدل فایل های TS در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. این نرم افزار این امکان را به شما می دهد که به راحتی فایلهای ضبط شده خود را به VCD یا DVD تبدیل کرده و در DVD Player خود آنرا با کیفیت عالی مشاهده نمایید.شما همچنین قادر به ویرایش ویدیوها و تغییر در کیفیت ویدیوها می باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ضبط صدا از چند منبع Abyssmedia MCRS System v3.9.9.1

‌‎Abyssmedia MCRS System v3.9.9.1 دانلود نرم افزار ضبط صدا از چند منبع در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این نرم افزار امکان ضبط صدا در کنفرانس ها و مجالس، مانیتورینگ خط تلفن، ثبت رویدادهای ایستگاه های رادیویی و همچنین ثبت رویدادهای مخابره ای متناوب و ... را دارا بوده و با نسخه های مختلف ویندوز سازگار است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل های Zortam Mp3 Media Studio Pro v23.40    mp3

‌‎Zortam Mp3 Media Studio Pro v23.40 دانلود نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل های mp3 در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار به شما امکان تغییر فرمت و آرشیو تخصصی فایل هایی با پسوند mp3 را ارایه می دهد. این نرم افزار توسط شرکت Zortam تولید و عرضه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار استخراج فایل صوتی از DVD Audio Extractor v7.6.0    DVD

‌‎DVD Audio Extractor v7.6.0 دانلود نرم افزار استخراج فایل های صوتی از DVD به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار دارای قابلیت پیش نمایش یا پیش پخش است که این امکان را میدهد تا فقط قسمت های مورد نظر را به فرمت صوتی تبدیل کنید و ضمن صرفه جویی در وقت از نظر حجم فایل تبدیل شده نیز صرفه جویی صورت گیرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پخش فیلم های بلوری Aurora Blu ray Media Player v2.19.2.2614

‌‎Aurora Blu ray Media Player v2.19.2.2614 دانلود نرم افزار پخش فیلم های بلوری در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار قابلیت استفاده در تمامی ویندوزها را داشته و امکان پخش کامل و بدون نقص زیرنویس فیلم ، پخش فرمت های VCHD, MKV, FLV, MPEG-4 or MOV را نیز دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش حرفه ای فایل های ویدئویی HitFilm Pro v7.1.7427.37708

‌‎HitFilm Pro v7.1.7427.37708 x64 دانلود نرم افزار ویرایش حرفه ای فایل های ویدئویی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.اکثر کارگردانان ، تدوین گران و ویرایستاران فیلم برای بهتر شدن پروژه های خود می بایست از نرم افزار های ویرایش فیلم استفاده کنند تا کار خود را حرفه ای تر جلوه دهند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش Wondershare Filmora Scrn v2.0.0

‌‎Wondershare Filmora Scrn v2.0.0 دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه تصویربرداری یکی از مناسب ترین برنامه ها برای ساخت فیلم های آموزشی است.این نرم افزار فیلمبرداری امکان ضبط همزمان تصاویر دریافت شده از طریق وبکم و صفحه نمایش را دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش فایل های صوتی Acoustica Premium Edition v7.0.56

‌‎Acoustica Premium Edition v7.0.56 x86x64 دانلود نرم افزار ویرایش فایل های صوتی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.توسط این برنامه می توانید افکت های بسیاری مانند Reverb ، Chorus Flanger را بر روی موزیک خود اعمال کنید.این نرم افزار از فرمت‌های OVF , WAF , WMA , MPEG Layer 3 و … پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...