logo
دانلود نرم افزار مبدل فایل های ویدئویی HandBrake

‌‎HandBrake دانلود نرم افزار مبدل فایل های ویدئویی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. برنامه Handbrake که یکی از برنامه‌های محبوب برای تبدیل دی‌وی‌دی به فرمت‌های دیگر است از سه کدک ویدیویی و دو کانتینر پشتیبانی می‌کند. H.265 که به طور پیش فرض در Handbrake وجود دارد می‌تواند بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان آورد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مبدل فایل های Tipard TS Converter v7.2.6   TS

‌‎Tipard TS Converter v7.2.6 دانلود نرم افزار مبدل فایل های TS در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. این نرم افزار این امکان را به شما می دهد که به راحتی فایلهای ضبط شده خود را به VCD یا DVD تبدیل کرده و در DVD Player خود آنرا با کیفیت عالی مشاهده نمایید.شما همچنین قادر به ویرایش ویدیوها و تغییر در کیفیت ویدیوها می باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار استخراج فایل صوتی از DVD Audio Extractor v7.6.0    DVD

‌‎DVD Audio Extractor v7.6.0 دانلود نرم افزار استخراج فایل های صوتی از DVD به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار دارای قابلیت پیش نمایش یا پیش پخش است که این امکان را میدهد تا فقط قسمت های مورد نظر را به فرمت صوتی تبدیل کنید و ضمن صرفه جویی در وقت از نظر حجم فایل تبدیل شده نیز صرفه جویی صورت گیرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فرمت ویدیو Allavsoft Video Downloader Converter v3.15.5.6635

‌‎Allavsoft Video Downloader Converter v3.15.5.6635 دانلود نرم افزار تبدیل فرمت ویدیو در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با این نرم افزار می توانید از بیش از ۱۰۰ سایت دانلود کنید که از جمله آن ها میتوان به فیسبوک ، یوتیوب، دیلی موشن و … اشاره کرد.این برنامه میتواند فایلهای ویدیویی را به فرمت صوتی نیز تبدیل کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادوب مدیا ان کودر Adobe Media Encoder CC 2018 v12.0.1

‌‎Adobe Media Encoder CC 2018 v12.0.1 x64 دانلود ادوب مدیا ان کادر (نرم‌افزار تبدیل فرمت‌های ویدیویی به یکدیگر) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. یکی از نرم‌افزارهایی خوبی که برای تبدیل فرمت‌های مختلف به یکدیگر هست این نرم‌افزار است، و به‌خوبی در کار تدوین به کار می‌آید و کمک می‌کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تغییر کدک فایل های صوتی و تصویری  MediaCoder v0.8.52.5920 CE x64 PLUS v0.8.48.5882

‌‎MediaCoder v0.8.52.5920 CE x64 PLUS v0.8.48.5882 دانلود نرم افزار تغییر کدک فایل های صوتی و تصویری در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزارقرارگرفته است. با استفاده از این برنامه می توانید انواع فایل های صوتی و ویدیویی را تغییر فرمت داده و کنترل کاملی بر روی تمامی جزئیات آن ها از جمله سایز، کیفیت، نوع کدک فشرده و … داشته باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مبدل فایل صوتی و تصویری Aiseesoft Video Converter Ultimate 9.2.38

‌‎Aiseesoft Video Converter Ultimate 9.2.38 دانلود نرم افزار مبدل فایل صوتی و تصویری در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Aiseesoft Studio تولید و عرضه شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید فرمت های فایل های صوتی و تصویری خود را به دیگر فرمت های رایج تبدیل کرده و در دستگاه های مختلف استفاده کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پخش کارائوکه KaraWin Std v3.15.0.0 Build 12212017

‌‎KaraWin Std دانلود نرم افزار پخش کارائوکه در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. پس از استفاده از این نرم افزار و خوانندگی با آن، کاربران قادر خواهند بود تا ترانه نهایی را به صورت midi یا mp3 ذخیره نموده و آن ها را در پوشه های دلخواه مرتب کنند و حتی با استفاده از عکس های مورد علاقه خود یک اسلایدشو برای پخش آهنگ خود ایجاد کنند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مبدل فیلم های بلوری و دی وی دی Pavtube BDMagic v4.9.2.0

‌‎Pavtube BDMagic v4.9.2.0 دانلود نرم افزار نرم افزار مبدل فیلم های بلوری و دی وی دی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.Pavtube HD Video Converter این نرم افزار کارآمد مجهز به تکنولوژی رمزگذاری و رمز گشایی ویدیو های اچ دی می باشد و برای تبدیل فایل های ویدیویی HD می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم‌افزار تبدیل فایل‌های صوتی MIDIRenderer v3.3.0.0      MIDI

‌‎MIDIRenderer v3.3.0.0 دانلود نرم‌افزار تبدیل فایل‌های صوتی MIDI درسایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دریافت به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط شرکت Abyss Media تولید و عرضه شده است. با استفاده از این نرم‌افزار شما می‌توانید فایل MIDI خود را به فرمت‌های دیگر مانند MP3 ، WAV ، WMA ، OGG ، APE، FLAC، AMR تبدیل کنید.

ادامه مطلب ...