logo
دانلود نرم افزار تبدیل صفحه گرامافون و نوار کاست به فایل های صوتی AlpineSoft Vinyl Studio v9.0.5

‌‎AlpineSoft Vinyl Studio v9.0.5 نرم افزار تبدیل صفحه گرامافون و نوار کاست به فایل های صوتی جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار برای انتقال محتویات کاست و گرامافون های قدیمی به رایانه به کار می رود. نرم افزارAlpineSoft Vinyl Studio توسط شرکت نرم افزاری AlpineSoft ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل های ویدئویی Kyno v1.4.2.218

‌‎Kyno v1.4.2.218 دانلود نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل های ویدئویی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار محصولی از کمپانی Lesspain Software به بازار عرضه گردیده است و توسط آن می توان به مدیریت و همین طور سازماندهی فایل های ویویی در رسانه های ذخیره سازی مختلف پرداخت که با دارا بودن امکانات مختلف محیط آن ساده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سایبرلینک مدیا CyberLink MediaEspresso Deluxe v7.5.10018

‌‎CyberLink MediaEspresso Deluxe v7.5.10018 دانلود سایبرلینک مدیا(نرم افزار تبدیل فایل های مدیا)پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی CyberLink Corp به بازار ارایه شده است.نرم افزاری قدرتمند از شرکتی که سابقه طولانی و درخشان در زمینه ارایه نرم افزارهای صوتی و تصویری دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش انواع فایل های مولتی مدیا AquaSoft Stages v10.5.11

‌‎AquaSoft Stages v10.5.11 دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش انواع فایل های مولتی مدیا پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی AquaSoft GmbH به بازار ارائه‌شده است.این نرم افزار شامل تمامی امکاناتی می باشد که شما از یک نرم افزار مالتی مدیا انتظار دارید و همه ی آنها را پاسخگو می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مبدل فایل های ویدئویی HandBrake

‌‎HandBrake دانلود نرم افزار مبدل فایل های ویدئویی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. برنامه Handbrake که یکی از برنامه‌های محبوب برای تبدیل دی‌وی‌دی به فرمت‌های دیگر است از سه کدک ویدیویی و دو کانتینر پشتیبانی می‌کند. H.265 که به طور پیش فرض در Handbrake وجود دارد می‌تواند بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان آورد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مبدل فایل های Tipard TS Converter v7.2.6   TS

‌‎Tipard TS Converter v7.2.6 دانلود نرم افزار مبدل فایل های TS در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. این نرم افزار این امکان را به شما می دهد که به راحتی فایلهای ضبط شده خود را به VCD یا DVD تبدیل کرده و در DVD Player خود آنرا با کیفیت عالی مشاهده نمایید.شما همچنین قادر به ویرایش ویدیوها و تغییر در کیفیت ویدیوها می باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار استخراج فایل صوتی از DVD Audio Extractor v7.6.0    DVD

‌‎DVD Audio Extractor v7.6.0 دانلود نرم افزار استخراج فایل های صوتی از DVD به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار دارای قابلیت پیش نمایش یا پیش پخش است که این امکان را میدهد تا فقط قسمت های مورد نظر را به فرمت صوتی تبدیل کنید و ضمن صرفه جویی در وقت از نظر حجم فایل تبدیل شده نیز صرفه جویی صورت گیرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فرمت ویدیو Allavsoft Video Downloader Converter v3.15.5.6635

‌‎Allavsoft Video Downloader Converter v3.15.5.6635 دانلود نرم افزار تبدیل فرمت ویدیو در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با این نرم افزار می توانید از بیش از ۱۰۰ سایت دانلود کنید که از جمله آن ها میتوان به فیسبوک ، یوتیوب، دیلی موشن و … اشاره کرد.این برنامه میتواند فایلهای ویدیویی را به فرمت صوتی نیز تبدیل کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادوب مدیا ان کودر Adobe Media Encoder CC 2018 v12.0.1

‌‎Adobe Media Encoder CC 2018 v12.0.1 x64 دانلود ادوب مدیا ان کادر (نرم‌افزار تبدیل فرمت‌های ویدیویی به یکدیگر) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. یکی از نرم‌افزارهایی خوبی که برای تبدیل فرمت‌های مختلف به یکدیگر هست این نرم‌افزار است، و به‌خوبی در کار تدوین به کار می‌آید و کمک می‌کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تغییر کدک فایل های صوتی و تصویری  MediaCoder v0.8.52.5920 CE x64 PLUS v0.8.48.5882

‌‎MediaCoder v0.8.52.5920 CE x64 PLUS v0.8.48.5882 دانلود نرم افزار تغییر کدک فایل های صوتی و تصویری در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزارقرارگرفته است. با استفاده از این برنامه می توانید انواع فایل های صوتی و ویدیویی را تغییر فرمت داده و کنترل کاملی بر روی تمامی جزئیات آن ها از جمله سایز، کیفیت، نوع کدک فشرده و … داشته باشید.

ادامه مطلب ...