logo
دانلود نرم افزار مبدل فایل صوتی و تصویری Aiseesoft Video Converter Ultimate 9.2.38

‌‎Aiseesoft Video Converter Ultimate 9.2.38 دانلود نرم افزار مبدل فایل صوتی و تصویری در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Aiseesoft Studio تولید و عرضه شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید فرمت های فایل های صوتی و تصویری خود را به دیگر فرمت های رایج تبدیل کرده و در دستگاه های مختلف استفاده کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پخش کارائوکه KaraWin Std v3.15.0.0 Build 12212017

‌‎KaraWin Std دانلود نرم افزار پخش کارائوکه در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. پس از استفاده از این نرم افزار و خوانندگی با آن، کاربران قادر خواهند بود تا ترانه نهایی را به صورت midi یا mp3 ذخیره نموده و آن ها را در پوشه های دلخواه مرتب کنند و حتی با استفاده از عکس های مورد علاقه خود یک اسلایدشو برای پخش آهنگ خود ایجاد کنند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مبدل فیلم های بلوری و دی وی دی Pavtube BDMagic v4.9.2.0

‌‎Pavtube BDMagic v4.9.2.0 دانلود نرم افزار نرم افزار مبدل فیلم های بلوری و دی وی دی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.Pavtube HD Video Converter این نرم افزار کارآمد مجهز به تکنولوژی رمزگذاری و رمز گشایی ویدیو های اچ دی می باشد و برای تبدیل فایل های ویدیویی HD می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم‌افزار تبدیل فایل‌های صوتی MIDIRenderer v3.3.0.0      MIDI

‌‎MIDIRenderer v3.3.0.0 دانلود نرم‌افزار تبدیل فایل‌های صوتی MIDI درسایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دریافت به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط شرکت Abyss Media تولید و عرضه شده است. با استفاده از این نرم‌افزار شما می‌توانید فایل MIDI خود را به فرمت‌های دیگر مانند MP3 ، WAV ، WMA ، OGG ، APE، FLAC، AMR تبدیل کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مبدل فیلم های دی وی دی Aiseesoft Total Media Converter v9.2.18

‌‎Aiseesoft Total Media Converter دانلود نرم افزارمبدل فیلم های دی وی دی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است که ابزار قدرتمندی برای تبدیل فایل های صوتی و تصویری به فرمت های دلخواه است. این نرم افزار شما را قادر می سازد تا انواع فایل های صوتی و تصویری را به فرمت های دلخواه تبدیل کرده و مخصوص هر یک از دستگاه های پلیر ذخیره نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فایل های ویدئویی AnyMP4 4K Converter v7.2.16   4k

‌‎AnyMP4 4K Converter v7.2.16 دانلود نرم افزار نرم افزار تبدیل فایل های ویدئویی 4k جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. AnyMP4 4K Converter نرم افزاری ساده و کاربردی برای تبدیل هر فرمت ویدئویی به فرمت هایی نظیر 4K H.265 MP4 ،4K H.264 MP4 و 4K AVI با وضوح ‏2160 x ‏ 4096 یا 2160 x ‏ 3840 است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل دیسک های بلوری Tipard Blu-ray Converter v9.2.18

‌‎Tipard Blu-ray Converter v9.2.18 دانلود نرم افزار تبدیل دیسک های بلوری در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.برای اینکه بتوانید فیلم های موجود در دیسک های بلوری را در سایر دستگاه ها نیز مشاهده کنید نیاز است تا آن ها را به فرمت های مختلف تبدیل کنید این مبدل حرفه ای با پشتیبانی از فرمت هایی چون mp4,divx و ... یکی از بهترین ها است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فرمت قدرتمند موزیک های اسپاتیفای Sidify Music Converter for Spotify v1.2.1

‌‎Sidify Music Converter for Spotify v1.2.1 دانلود نرم افزار تبدیل فرمت قدرتمند موزیک های اسپاتیفای پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.Spotify در حال حاضربزرگترین سرویس ارائه دهنده موسیقی آنلاین می باشد که تنها به مشترکین خود اجازه گوش دادن به موسیقی های زنده را بدون امکان دانلود می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فایل های صوتی Abyssmedia Audio Converter Plus v5.8.0.0

‌‎Abyssmedia Audio Converter Plus v5.8.0.0 دانلود نرم افزار تبدیل فایل های صوتی پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت AbyssMedia ساخته شده است.این نرم افزار با محیطی ساده قادر است اکثر فرمت های فایل های صوتی را به یکدیگر تبدیل کند.همچنین می تواند cdهای صوتی را نیز تبدیل کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فرمت دسته ای تصاویر NCH Pixillion Plus v4.12

‌‎NCH Pixillion Plus v4.12 دانلود نرم افزار تبدیل فرمت دسته ای تصاویردر سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.Pixillion تصویر را بسیار ساده و راحت برای کاربر تبدیل کرده و به دلیل داشتن منوی توضیح دستورات بالای پنجره اجرا به شما امکان اضافه کردن سریع فایل ها و پوشه ها و تنظیم گزینه های تبدیل را می دهد .

ادامه مطلب ...