logo
دانلود نرم افزار مبدل فیلم های دی وی دی Aiseesoft Total Media Converter v9.2.18

‌‎Aiseesoft Total Media Converter دانلود نرم افزارمبدل فیلم های دی وی دی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است که ابزار قدرتمندی برای تبدیل فایل های صوتی و تصویری به فرمت های دلخواه است. این نرم افزار شما را قادر می سازد تا انواع فایل های صوتی و تصویری را به فرمت های دلخواه تبدیل کرده و مخصوص هر یک از دستگاه های پلیر ذخیره نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فایل های ویدئویی AnyMP4 4K Converter v7.2.16   4k

‌‎AnyMP4 4K Converter v7.2.16 دانلود نرم افزار نرم افزار تبدیل فایل های ویدئویی 4k جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. AnyMP4 4K Converter نرم افزاری ساده و کاربردی برای تبدیل هر فرمت ویدئویی به فرمت هایی نظیر 4K H.265 MP4 ،4K H.264 MP4 و 4K AVI با وضوح ‏2160 x ‏ 4096 یا 2160 x ‏ 3840 است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل دیسک های بلوری Tipard Blu-ray Converter v9.2.18

‌‎Tipard Blu-ray Converter v9.2.18 دانلود نرم افزار تبدیل دیسک های بلوری در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.برای اینکه بتوانید فیلم های موجود در دیسک های بلوری را در سایر دستگاه ها نیز مشاهده کنید نیاز است تا آن ها را به فرمت های مختلف تبدیل کنید این مبدل حرفه ای با پشتیبانی از فرمت هایی چون mp4,divx و ... یکی از بهترین ها است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فرمت قدرتمند موزیک های اسپاتیفای Sidify Music Converter for Spotify v1.2.1

‌‎Sidify Music Converter for Spotify v1.2.1 دانلود نرم افزار تبدیل فرمت قدرتمند موزیک های اسپاتیفای پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.Spotify در حال حاضربزرگترین سرویس ارائه دهنده موسیقی آنلاین می باشد که تنها به مشترکین خود اجازه گوش دادن به موسیقی های زنده را بدون امکان دانلود می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فایل های صوتی Abyssmedia Audio Converter Plus v5.8.0.0

‌‎Abyssmedia Audio Converter Plus v5.8.0.0 دانلود نرم افزار تبدیل فایل های صوتی پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت AbyssMedia ساخته شده است.این نرم افزار با محیطی ساده قادر است اکثر فرمت های فایل های صوتی را به یکدیگر تبدیل کند.همچنین می تواند cdهای صوتی را نیز تبدیل کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فرمت دسته ای تصاویر NCH Pixillion Plus v4.12

‌‎NCH Pixillion Plus v4.12 دانلود نرم افزار تبدیل فرمت دسته ای تصاویردر سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.Pixillion تصویر را بسیار ساده و راحت برای کاربر تبدیل کرده و به دلیل داشتن منوی توضیح دستورات بالای پنجره اجرا به شما امکان اضافه کردن سریع فایل ها و پوشه ها و تنظیم گزینه های تبدیل را می دهد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حذف محدودیت دی آر ام از کتاب های صوتی TunesKit Audible Converter v1.2.10.21

‌‎TunesKit Audible Converter v1.2.10.21 دانلود نرم افزار حذف محدودیت دی آر ام از کتاب های صوتی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار مبدل دارای سرعت و دقت بسیار بالای در هنگام تبدیل فایل صوتی و حذف DRM ها می باشد.همچنین این نرم افزار امکان اجرای فایل های تبدیل شده در iPod,PSP, Zune,Creative Zen, Sony Walkman را دارد

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فایل های ویدیویی ای وی اس AVS Video Converter v10.0.4.616

‌‎AVS Video Converter v10.0.4.616 دانلود نرم افزار تبدیل فایل های ویدیویی ای وی اس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.نرم افزارهای فراوانی با قابلیت های مختلف برای تبدیل فایل های ویدیویی وجود دارد.در بین این نرم افزارها برنامه AVS Video Converter یکی از بهترین و قوی ترین مبدل های ویدیویی می باشد و از دوربین های HD هم پشتیبانی می کند

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ام کا وی تول نیکس MKVToolnix v19.0.0 x86x64

‌‎MKVToolnix v19.0.0 x86x64 دانلود ام کا وی تول نیکس (نرم‌افزار اضافه و جداسازی زیرنویس فیلم‌های MKV) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.این نرم افزار بصورت کاملا تخصصی برای کار بر روی فایل های با فرمت mkv است و با قابلیت های زیادش از جمله drag & drop به شما امکان کار و ایجاد تغییرات بر روی فایل ها در زمان کم را می دهد

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پخش فایل های صوتی AIMP v4.50 Build 2055

‌‎AIMP v4.50 Build 2055 نرم افزار پخش فایل های صوتی جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.AIMP نرم افزار کاربردی در زمینه پخش موسیقی می باشد. این نرم افزار می تواند از تمامی فایل های موسیقی که در فرمت های صوتی مختلف قرار دارند پشتیبانی کند و در محیطی بسیار ساده اما جذاب و کاربر پسند موزیک ها را بالا پخش و اجرا نماید.

ادامه مطلب ...