logo
دانلود نرم افزار حذف محدودیت دی آر ام از کتاب های صوتی TunesKit Audible Converter v1.2.10.21

‌‎TunesKit Audible Converter v1.2.10.21 دانلود نرم افزار حذف محدودیت دی آر ام از کتاب های صوتی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار مبدل دارای سرعت و دقت بسیار بالای در هنگام تبدیل فایل صوتی و حذف DRM ها می باشد.همچنین این نرم افزار امکان اجرای فایل های تبدیل شده در iPod,PSP, Zune,Creative Zen, Sony Walkman را دارد

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فایل های ویدیویی ای وی اس AVS Video Converter v10.0.4.616

‌‎AVS Video Converter v10.0.4.616 دانلود نرم افزار تبدیل فایل های ویدیویی ای وی اس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.نرم افزارهای فراوانی با قابلیت های مختلف برای تبدیل فایل های ویدیویی وجود دارد.در بین این نرم افزارها برنامه AVS Video Converter یکی از بهترین و قوی ترین مبدل های ویدیویی می باشد و از دوربین های HD هم پشتیبانی می کند

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ام کا وی تول نیکس MKVToolnix v19.0.0 x86x64

‌‎MKVToolnix v19.0.0 x86x64 دانلود ام کا وی تول نیکس (نرم‌افزار اضافه و جداسازی زیرنویس فیلم‌های MKV) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.این نرم افزار بصورت کاملا تخصصی برای کار بر روی فایل های با فرمت mkv است و با قابلیت های زیادش از جمله drag & drop به شما امکان کار و ایجاد تغییرات بر روی فایل ها در زمان کم را می دهد

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پخش فایل های صوتی AIMP v4.50 Build 2055

‌‎AIMP v4.50 Build 2055 نرم افزار پخش فایل های صوتی جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.AIMP نرم افزار کاربردی در زمینه پخش موسیقی می باشد. این نرم افزار می تواند از تمامی فایل های موسیقی که در فرمت های صوتی مختلف قرار دارند پشتیبانی کند و در محیطی بسیار ساده اما جذاب و کاربر پسند موزیک ها را بالا پخش و اجرا نماید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار واندرفاکس دی وی دی ریپر WonderFox DVD Ripper Pro v9.5

‌‎WonderFox DVD Ripper Pro v9.5 واندرفاکس دی وی دی ریپر (نرم افزار ریپ کردن DVD) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.WonderFox DVD Ripper برنامه ای کاربردی و رایگان و متن باز برای ویرایش DVD شما می باشد.این نرم افزار قادر است عملیات تبدیل DVD به فرمت دلخواه را در زمان کم و با بهترین کیفیت برای شما انجام دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ام کا وی تول نیکس  MKVToolNix v18.0.0

‌‎MKVToolNix.v18.0.0 دانلود ام کا وی تول نیکس (نرم‌افزار اضافه و جداسازی زیرنویس فیلم‌های MKV) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.این نرم افزار بصورت کاملا تخصصی برای کار بر روی فایل های با فرمت mkv است و با قابلیت های زیادش از جمله drag & drop به شما امکان کار و ایجاد تغییرات بر روی فایل ها در زمان کم را می دهد

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تنظیم و ساخت موزیک  FL Studio Producer Edition 12.3

‌‎FL Studio Producer Edition 12.3 دانلود نرم افزار تنظیم و ساخت موزیک در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Image-Line Software به بازار ارایه شده است. این نرم افزار بسیار قدرتمند و پیشرفته به کاربران خود در زمینه ساخت و ویرایش موزیک امکانات و ویژگی های خاصی ارایه می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وی اس او بلوری کانورتر VSO Blu-ray Converter Ultimate v4.0.0.82

‌‎VSO Blu-ray Converter Ultimate v4.0.0.82 دانلود وی اس او بلوری کانورتر ( نرم افزار مبدل فیلم های بلوری ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی VSO-Software به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید تا فرمت بلوری فیلم های خود را به هر فرمت دیگر تبدیل کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وی اس او دی وی دی کانورتر VSO DVD Converter Ultimate v4.0.0.82

‌‎VSO DVD Converter Ultimate v4.0.0.82 دانلود وی اس او دی وی دی کانورتر ( نرم افزار مبدل فیلم های DVD ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی VSO-Software به بازار رایه شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید تا فرمت دی وی دی فیلم های خود را به هر فرمت دیگر تبدیل کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تیپارد دی وی دی کریتور Tipard DVD Creator v5.1.10

‌‎Tipard DVD Creator v5.1.10 دانلود رایگان تیپارد دی وی دی کریتور (نرم افزار ساخت دی وی دی از فایل های ویدئویی) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Tipard Studio به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما این توانایی را خواهید داشت تا با امکانات آن از فایل های ویدیویی خود دی وی دی بسازید.

ادامه مطلب ...