logo
دانلود نرم افزار ایزی دی وی دی کریتور Easy DVD Creator v2.2.1

‌‎Easy DVD Creator v2.2.1 دانلود ایزی دی وی دی کریتور ( نرم افزار ساخت دی وی دی ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Ether Software به بازار ارایه شده است . این نرم افزار ابزاری قدرتمند برای ساخت دی وی از انواع فایل های تصویری بدون تبدیل آنها می باشد که کار را ساده تر می کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بویل سافت ویدیو جوینر Boilsoft Video Joiner v6.34 build 140

‌‎Boilsoft Video Joiner v6.34 build 140 دانلود بویل سافت ویدیو جوینر ( نرم افزار ترکیب چند کلیپ ویدیویی و تولید فایل فیلم بزرگتر ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Boilsoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما می توانید تا کلیپ های کوچک خود را به اتصال دهید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیا آواتار mediAvatar PowerPoint to Video Converter Personal

‌‎mediAvatar PowerPoint to Video Converter Personal دانلود رایگان مدیا آواتار ( نرم افزار تبدیل فایل های پاورپوینت به انواع فرمت های ویدیویی ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی mediAvatar به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل های پاورپوینت خود را به ویدیویی تبدیل کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادونسد اینستالر آرشیتکت Advanced Installer Architect v14.2.1 Build 80371

‌‎Advanced Installer Architect v14.2.1 Build 80371 دانلود ادونسد اینستالر آرشیتکت ( نرم افزار تهیه و ساخت فایل های Setup ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Caphyon Ltd به بازار ارایه شده است . Advanced Installer Architect ابزاری که بیشتر برای برنامه نویسان طراحی شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آدور شیر ویدیو کانورتر Adoreshare Video Converter Genius v1.4.0.0

‌‎Adoreshare Video Converter Genius v1.4.0.0 دانلود آدور شیر ویدیو کانورتر(نرم افزار تبدیل فرمت فیلم و فایل های ویدئویی)در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Adoreshare Co.,Ltd به بازار ارایه شده است.با استفاده از این نرم افزار می توانید سرعت تبدیل فرمت ویدئو را به میزان قابل توجهی پائین بیاورید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار توتال ویدیو کانورتر Total Video Converter v3.50

‌‎Total Video Converter v3.50 دانلود توتال ویدیو کانورتر ( نرم افزار تبدیل فایل های صوتی و تصویری ) در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت OJOsoft Corporation به بازار ارایه شده است . در حال حاضر اکنون فرمت های صوتی و تصویری زیادی به وجود آمده اند که با استفاده از این نرم افزار میتوان به فرمت های گوناگن دیگر تبدیل کرد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دی جی موزیک میکسر DJ Music Mixer v4.3

‌‎DJ Music Mixer v4.3 دانلود دی جی موزیک میکسر ( نرم افزار ترکیب و میکس آهنگ ها ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار برای ساخت موسیقی برای افرادی که تازه به این حرفه آمده اند مناسب است و نیاز هایشان را رفع میکند و می توان به وسیله این نرم افزار یک موسیقی میکس و ترکیب شده تهیه و تدارک دید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دیجیتال اودیو ادیتور Digital Audio Editor v7.8.15

‌‎Digital Audio Editor v7.8.15 دانلود دیجیتال اودیو ادیتور ( نرم افزار ویرایش و ضبط صدا ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی DigitalSmart Soft Development Inc به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار خودتان صدای خود زا ضبط کنید و با این نرم افزار در کامپیوتر آنرا ویرایش کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اجو سافت توتال ویدیو کانورتر OJOsoft Total Video Converter v3.50

‌‎OJOsoft Total Video Converter v3.50 دانلود اجو سافت توتال ویدیو کانورتر ( نرم افزار تبدیل فایل های صوتی و تصویری ) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی OJOsoft Corporation به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما قادر به تبدیل انواع فرمت های صوتی و تصویری به یکدیگر می باشید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جوبوشر دی وی دی ریپیر Joboshare DVD Ripper Platinum v2.6.6.0717

‌‎Joboshare DVD Ripper Platinum v2.6.6.0717 دانلود جوبوشر دی وی دی ریپیر(نرم افزار ویرایش فیلم های دی وی دی و مبدل فرمت های صوتی و تصویری ) در سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Joboshare ساخته شده به شما این قدرت را می دهد تا از DVD خود کپی بگیرید و به هر فرمتی که دوست دارید تبدیل کنید.

ادامه مطلب ...