logo
دانلود پلاگین طراحی و آنالیز مدل سه بعدی انواع کشتی و قایق در راینو کروس Orca3D v1.4.20180425 x64 For Rhinoceros.4-5

‌‎Orca3D v1.4.20180425 x64 For Rhinoceros.4-5 دانلود پلاگین طراحی و آنالیز مدل سه بعدی انواع کشتی و قایق در راینو کروس در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این پلاگین توسط کمپانی DRS Technologies به بازار ارایه شده است . پلاگینی جالب و قدرتمند برای آنالیز و طراحی قایق و کشتی در نرم افزار رینوسورس می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گفتار به نوشتار دیکتیشن Dictation Pro v1.06

‌‎Dictation Pro v1.06 دانلود گفتار به نوشتار دیکتیشن در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی DeskShare Incorporated به بازار ارایه شده است . نرم افزاری جالب برای تبدیل گفتار به نوشتار می باشد. شما با نصب این نرم افزار می توانید متن خود را به صورت گفتار بیان کنید و Dictation شروع به تایپ می کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ریپ، تبدیل فرمت و رایت  CD EZ CD Audio Converter v7.1.0.1 X86

‌‎EZ CD Audio Converter v7.1.0.1 X86 دانلود نرم افزار ریپ، تبدیل فرمت و رایت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.همانطور که می دانید امکان کپی کردن مستقیم سی دی ها صوتی بر روی کامپیوتر و همچنین پخش آن ها بدون وجود سی دی وجود ندارد، جهت رفع این محدودیت باید به کمک نرم افزار هایی فرمت آنها را تبدیل کنیم.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گفتار به نوشتار دیکتیشن Dictation Pro v1.04

‌‎Dictation Pro v1.04 دانلود گفتار به نوشتار دیکتیشن در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی DeskShare Incorporated به بازار ارایه شده است . نرم افزاری جالب برای تبدیل گفتار به نوشتار می باشد . شما با نصب این نرم افزار می توانید متن خود را به صورت گفتار بیان کنید و Dictation شروع به تایپ می کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نچرال ریدر NaturalReader Ultimate v14.0.5785.17260

‌‎NaturalReader Ultimate v14.0.5785.17260 دانلود نچرال ریدر در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی NaturalSoft Limited به بازار ارایه شده است . NaturalReader یک نرم افزار متن خوان است . این نرم افزار این قابلیت را دارد تا تمامی متن های انتخاب شده شما را با صدای طبیعی یک انسان برایتان بخواند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار صفحه خوان ان وی دی ای NVDA v2016.2.1

‌‎NVDA v2016.2.1 دانلود صفحه خوان ان وی دی ای در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . صفحه خوان ها نرم افزار های بسیار کاربردی برای افراد کم بینا و نابینا می باشد . NVDA تمام رویداد هایی که این افراد با کامپیوتر انجام می دهند را به صورت صوت بیان می کنند تا این افرد از رویداد های انجام شوده اطلاع داشته باشند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تکست آلود TextAloud v3.0.106

‌‎TextAloud v3.0.106 دانلود تکست آلود در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی NextUp به بازار ارایه شده است.از تایپ کردن بیزار هستید ؟ تکست آلو نرم افزاری جالب برای تبدیل گفتار به نوشتار می باشد . شما با نصب این نرم افزار می توانید متن خود را به صورت گفتار بیان کنید و TextAloud شروع به تایپ گفتار شما می کند .

ادامه مطلب ...