logo
دانلود نرم افزار ارث ویو EarthView v5.12.2 PLUS Maps

‌‎EarthView v5.12.2 PLUS Map دانلود رایگان ارث ویو(اسکرین سیور مشاهده کره زمین در پس زمینه ویندوز) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم‌افزار محصول کمپانی DeskSoft هست با توجه به نیاز کاربران به نشانی مراکز تجاری، گردشگری، اداری و...شهرهای مختلف و نیز آگاهی از اوقات مختلف شهرها، که در نرم‌افزار گنجانده‌شده است استفاده نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ارث ویو EarthView v5.8.2 + Maps

‌‎EarthView v5.8.2 + Maps دانلود رایگان ارث ویو(اسکرین سیور مشاهده کره زمین در پس زمینه ویندوز) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم‌افزار محصول کمپانی DeskSoft هست با توجه به نیاز کاربران به نشانی مراکز تجاری، گردشگری، اداری و...شهرهای مختلف و نیز آگاهی از اوقات مختلف شهرها، که در نرم‌افزار گنجانده‌شده است استفاده نمایید

ادامه مطلب ...
دانلود اسکرین سیور اسمایلی  Smiley Screensaver

‌‎Smiley Screensaver دانلود اسمایلی اسکرین سیور ( اسکرین سیور ساعت آنالوگ انیمیشن ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است .این نرم افزار توسط کمپانی Smiley Screensaver به بازار ارایه شده است . توسط این اسکرین سیور شما می توانید به تماشای صورتک های خندان و با جالب در اسکرین سیور ویندوز خود باشید و از آن لذت ببرید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ورلد تایم WorldTime01 v1.1

‌‎WorldTime01 v1.1 دانلود رایگان رلد تایم ( اسکرین سیور ساعت کشورهای مختلف ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی NanoCode Software به بازار ارایه شده است . با استفاده از این اسکرین سیور جالب و زیبا شما می توانید تمامی ساعت کشور های دنیا رو تماشا کنید . این اسکرین سیور دارای گرافیک زیبا و جالب می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تری دی انیمیتد تروپیکال استورم 3D Animated Tropical Storm Screensaver v2.0

‌‎3D Animated Tropical Storm Screensaver v2.0 دانلود تری دی انیمیتد تروپیکال استورم(اسکرین سیور طوفان استوایی)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با استفاده از محافظ صفحه نمایش 3D Animated Tropical Storm می توانید لذت تماشای طوفان استوایی را بدون دردسر و صرفه هزینه بدست اورید.تصاویر این اسکرین سیور بسیار واقعی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود اسکرین سیور فانی کلاک تری دی Funny Clock 3D Screensaver v1.0

‌‎Funny Clock 3D Screensaver v1 دانلود فانی کلاک تری دی ( اسکرین سیور ساعت دونده در جاده ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار که توسط کمپانی astrogemini به بازار ارایه شده است . Funny Clock 3D Screensave نام نرم افزاریست که بیشتر جنبه سرگرمی و فانتزی دارد که به صورت یک ساعت زیبا که حرکت میکند است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بلو منتال اسکرین سیور واندر Blumentals Screensaver Wonder v7.2.0.67

‌‎Blumentals Screensaver Wonder v7.2.0.67 دانلود بلو منتال اسکرین سیور واندر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Blumentals Software به بازار ارایه شده است.این نرم افزار دارای افکت های بسیار زیبا با پشتیبانی از انواع فایل های ورودی و خروجی های متنوع میباشد که شما به راحتی می توانید اسکرین سیور بسازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ارث ویو مپس EarthView 5.5.24 Maps

‌‎ EarthView 5.5.24 Maps نرم افزار ارث ویومپ،پیشنهاد ویژه آنی دانلود است که لینک مستقیم دانلود آن به صورت رایگان همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با توجه به نیاز کاربران به نشانی مراکز تجاری،گردشگری ،اداری و...شهرها ی مختلف و نیزآگاهی ازاوقات زمانی شهرها ، تیم فنی نرم افزار آنی دانلود برنامه ارث ویو مپ را هم اکنون به صورت رایگان داخل سایت قرار داده اند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سیم اکواریوم  Sim Aquarium 3.8 Build 63

‌‎Sim Aquarium 3.8 Build 63 دانلود نرم افزار سیم اکواریوم در سايت آني دانلود به صورت رايگان ، همراه لينک مستقيم و فيلم آموزشي و متن معرفي نرم افزار جهت دريافت به اشتراك گذاشته شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسکرین سیور و پس زمینه زنده کره زمین Desksoft EarthView 5.5.16 + Maps

‌‎Desksoft EarthView 5.5.16 + Maps دانلود نرم افزار اسکرین سیور و پس زمینه زنده کره زمین در سایت آنی دانلود به صورت رایگان ، همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دریافت به اشتراك گذاشته شده است.

ادامه مطلب ...