logo
دانلود نرم افزار میل استایلر  MailStyler Newsletter Creator Pro v2.1.0.101

‌‎MailStyler Newsletter Creator Pro v2.1.0.101 دانلود میل استایلر (نرم‌افزار طراحی و ساخت قالب خبرنامه و ایمیل‌های تبلیغاتی) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار برای ایجاد تبلیغات و خبرنامه‌های الکترونیکی به کار می‌رود که می‌توانید از آن برای تبلیغ و گسترش کسب کار خود کمک بگیرید و از شرکت‌های رقیب خود در این زمینه عقب نمانید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت ارسال و دریافت ایمیل The Bat! Professional Edition v8.0.18 x86x64

‌‎The Bat! Professional Editionدانلود نرم افزار مدیریت ارسال و دریافت ایمیل در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.The Bat Professional Edition یک نرم افزار امن سرویس گیرنده ایمیل می باشد و برای حفاظت از مکاتبات خود در برابر اشخاص خاص ساخته شده است و از اطلاعاتتان از طریق جریان رمزگذاری چندگانه محافظت می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار میل استایلر MailStyler Newsletter Creator Pro v2.0.2.100

‌‎MailStyler Newsletter Creator Pro v2.0.2.100 دانلود میل استایلر (نرم‌افزار طراحی و ساخت قالب خبرنامه و ایمیل‌های تبلیغاتی) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار برای ایجاد تبلیغات و خبرنامه‌های الکترونیکی به کار می‌رود که می‌توانید از آن برای تبلیغ و گسترش کسب کار خود کمک بگیرید و از شرکت‌های رقیب خود در این زمینه عقب نمانید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موزیلا تاندربرد Mozilla Thunderbird v52.4.0

‌‎Mozilla Thunderbird v52.4.0 دانلود موزیلا تاندربرد ( نرم افزار مدیریت ارسال و دریافت ایمیل ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Mozilla Foundation به بازار ارایه شده است . با استفاده از Mozilla Thunderbird می توانید تا تمامی ایمیل های خود را به طور کامل از میل سرورتان دریافت کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایمیل ریکاوری wGXe Email Recovery v1.0.2.1

‌‎wGXe Email Recovery v1.0.2.1 دانلود ایمیل ریکاوری(نرم افزار بازیابی ایمیل های پاک شده در نرم افزار های مدیریت ایمیل) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار توسط کمپانی wGXeبه بازار ارایه شده است . نرم افزار ایمیل ریکاوری به شما این امکان را خواهد داد که با آن ایمیل های پاک شده را بازیابی نمائید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موزیلا تاندربرد Mozilla Thunderbird v52.3.0

‌‎Mozilla Thunderbird v52.3.0 دانلود موزیلا تاندربرد ( نرم افزار مدیریت ارسال و دریافت ایمیل ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Mozilla Foundation به بازار ارایه شده است . با استفاده از Mozilla Thunderbird می توانید تا تمامی ایمیل های خود را به طور کامل از میل سرورتان دریافت کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رارما رادیو  RarmaRadio Pro v2.71.2

‌‎RarmaRadio Pro v2.71.2 دانلود رارما رادیو در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی raimersoft به بازار ارایه شده است . به دوستداران شنیدن اخبارها و برنامه ها و موزیک های رادیویی این نرم افزار با کیفیت را توصیه می کنیم . با استفاده از این نرم افزار شما به تمامی برنامه های رادیویی دسترسی خواهید داشت

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فری دانلود منیجر Free Download Manager v5.1.30 Build 6509

‌‎Free Download Manager v5.1.30 Build 6509 x86x64 فری دانلود منیجر (نرم افزار مدیریت دانلود) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . یک نرم افزار محبوب و قدرتمند در برنامه های مدیریت دانلود می باشد که توسط کمپانی FreeDownloadManager.ORG ساخته شده است و میتوان مدیریت دانلود فایل ها را به آن سپرد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ای ام اس بالک ایمیل سندر EMS Bulk Email Sender 3.7.1.6

‌‎EMS Bulk Email Sender 3.7.1.6 دانلود نرم افزار ای ام اس بالک ایمیل سندر ( نرم افزار ارسال ایمیل گروهی ) درسایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی ومتن معرفی نرم افزار جهت دریافت به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی Cartoonize به بازار ارایه شده است .با استفاده از این نرم افزار کاربردی بسیار قدرتمندی می توانید به صورت گروهی اقدام به ارسال ایمیل نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت ارسال و دریافت ایمیل The Bat! Pro 7.2

‌‎The Bat! Pro 7.2 نرم افزار مدیریت ارسال و دریافت ایمیل پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی RITLabs به بازار ارایه شده است . نرم افزار The Bat یک نرم افزار ایمیل قوی ، دسترسی آسان و با قابل تنظیم برای مدیریت ارسال و دریافت ایمیل می باشد .

ادامه مطلب ...