logo
دانلود نرم افزار آفلاین اکسپلورر Offline Explorer Enterprise v7.5.4620.SR1

‌‎Offline Explorer Enterprise v7.5.4620.SR1 دانلود آفلاین اکسپلورر ( نرم افزار مشاهده ی آفلاین صفحات وب ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این برنامه مرورگر قدرتمند اینترنت است که با استفاده از آن میتوانید فایل های FTP را دانلود و ویرایش کنید که توسط کمپانی MetaProducts Corporation عرضه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر Internet Download Manager v6.30.Build.10

‌‎Internet Download Manager v6.30.Build.10 دانلود اینترنت دانلود منیجر ( نرم‌افزار مدیریت دانلود ) در سایت آنی دانلود کاملاً رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار idm به اشتراک گذاشته‌ شده است.برای دانلود کردن اطلاعات مختلف مثل فیلم و عکس و موسیقی و.... نرم افزاری نیاز است که بصورت پیش فرض در مرورگرها گنجانده شده است.این برنامه قابلیت های مدیریتی بیشتری را به شما خواهد داد.

ادامه مطلب ...
دانلود  نرم افزار دانلود سریع و آسان گالری های عکس Bulk Image Downloader v5.23.0

‌‎Bulk Image Downloader v5.23.0 نرم افزار دانلود سریع و آسان گالری های عکس (نرم افزار مشاهده و اجرای فایل های فلش) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.Bulk Image Downloade یک نرم افزار بسیار کاربردی و کم نظیر در زمینه دانلود تصاویر می باشد که سرعت بسیار زیادی در زمینه جستجو و دانلود عکس به کار شما خواهد آورد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کیپ وید پرو KeepVid Pro v7.2.0.12

‌‎KeepVid Pro v7.2.0.12 کیپ وید پرو (نرم افزار دانلود نامحدود فیلم) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. با استفاده از KeepVid Pro به راحتی میتوانید از سایت های اشتراک گذاری فیلم ها و موسیقی ها، دانلود انجام دهید. سایت هایی نظیر یوتیوب کاملا پشتیبانی می شوند و بیش از ده هزار سایت دیگر تحت ساپورت این نرم افزار هستند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر Internet Download Manager v6.30 Build 7 Portable

‌‎Internet Download Manager v6.30 Build 7 دانلود اینترنت دانلود منیجر ( نرم‌افزار مدیریت دانلود ) در سایت آنی دانلود کاملاً رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار idm به اشتراک گذاشته‌ شده است.برای دانلود کردن اطلاعات مختلف مثل فیلم و عکس و موسیقی و.... نرم افزاری نیاز است که بصورت پیش فرض در مرورگرها گنجانده شده است.این برنامه قابلیت های مدیریتی بیشتری را به شما خواهد داد.

ادامه مطلب ...
نرم افزار دانلود کامل وب سایت Portable Offline Browser v7.5.4610

‌‎Portable Offline Browser v7.5.4610 نرم افزار دانلود کامل وب سایت در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار تنها مرورگر آفلاین است که به طور کامل از فن آوری های شناخته شده همانند XML و فایل های XSL و DTD پشتیبانی می کند.این برنامه می تواند تا 500 فایل را بصورت همزمان دانلود کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار انت دانلود منیجر Ant Download Manager PRO 1.7.4 PLUS Portable

‌‎Ant Download Manager PRO 1.7.4 PLUS Portable دانلود انت دانلود منیجر ( نرم افزار مدیریت دانلود ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت AntGROUP Inc به بازار ارایه شده است . شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که در وبسایت های پخش ویدیو نتوانید ویدیو را دانلود نمائید این نرم افزار این مشکل را حل میکند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت دانلود اکستریم Xtreme Download Manager 7.1.3

‌‎Xtreme Download Manager 7.1.3 دانلود نرم افزار مدیریت دانلود اکستریم در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.XDM به طور یکپارچه با مرورگرهای Firefox, Chrome, IE, Opera, Safari و تمامی مرورگرهای رایج دیگر، ادغام شده است. از قابلیت های این برنامه می توان به امکان ضبط ویدیو از یوتیوب، Metacafe, DailyMotion, Google Video و ...اشاره کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت دانلود برای مک Folx Pro v5.3.13709 MacOSX

‌‎Folx Pro v5.3.13709 MacOSX دانلود نرم افزار مدیریت دانلود برای مک پیشنهاد دانلود سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار مدیریت دانلود بسیار عالی به شما کمک میکند تا در سیستم عامل مک بتوانید فایل های خود را به راحتی دانلود کنید.این برنامه فایل شما را به 10 قسمت تقسیم کند تا با سرعت بیشتری دانلود شود

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ذخیره سازی نقشه های ماهواره ای Universal Maps Downloader v9.35

‌‎Universal Maps Downloader v9.35 دانلود نرم افزارذخیره سازی نقشه های ماهواره ای در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. AllMapSoft Universal Maps Downloader v9.35 یک نرم افزار کاربردی با حجم کم برای ذخیره کردن نقشه های آنلاین می باشد.امروزه استفاده از نقشه های آنلاین برای یافتن به مکان های مختلف در بین افرارد بسیار رایج شده است.

ادامه مطلب ...