logo
دانلود نرم افزار استارت ایز بک StartIsBack++ v2.6.1

‌‎StartIsBack++ v2.6.1 استارت ایز بک در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . نرم افزار StartIsBack ساخت شرکت Tihiy است . با استفاده از این نرم افزار شما می توانید منوی استارت ویندوز 10 خود را هماننده منوی استارت ویندوز 7 کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پنهان سازی آیکون های دسکتاپ در زمان مشخص  AutoHideDesktopIcons v3.04

‌‎AutoHideDesktopIcons v3.04 دانلود نرم افزار پنهان سازی آیکون های دسکتاپ در زمان مشخص در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.با استفاده از مجموعه گزینه های تعریف شده بر روی رابط کاربری این نرم افزار می توانید به سرعت یک صفحه دسکتاپ تمیز و مرتب، برای خود ایجاد کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود ویجت ویندوز XWidget v1.9.9.206

‌‎XWidget v1.9.9.206 دانلود ویجت ویندوز در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار یک برنامه بسیار کاربردی جهت زیبا سازی محیط ویندوز است که دارای محیطی بسیار ساده می باشد.همچنین این برنامه دارای قابلیت دانلود انواع مختلف ویجت ها جهت زیباسازتر کردن ویندوز را نیز دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت آیکون دکستاپ DesktopOK v5.01 Win

‌‎DesktopOK v5.01 دانلود نرم افزار نرم افزار مدیریت آیکون دکستاپ در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. DesktopOK ترتیب قرار گیری آیکون ها در صفحه دسکتاپ شما تاثیر بسیار بالایی در میزان دسترسی سریع شما به برنامه های مورد نیاز دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت پنجره ها در ویندوز WindowManager v5.2.0

‌‎WindowManager v5.2.0 دانلود رایگان نرم افزار مدیریت پنجره ها در ویندوز در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .WindowManager با به خاطر سپردن و بازگرداندن موقعیت مکانی و اندازه ی پنجره ها و برنامه های باز شده در محیط ویندوز، به شما کمک می کند تا کارهای خود را سریعتر از سربگیرید و روند انجام کارهایتان را بهبود بخشید.

ادامه مطلب ...
دانلود  اپرا، نرم افزار مرورگر اینترنت برای مک Opera v50.0.2762.58 MacOSX

‌‎Opera v50.0.2762.58 MacOSX دانلود اپرا برای مک (نرم افزار مرورگر اینترنت) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Opera Software به بازار ارایه شده است .مرورگر اپرا را به جرات می توان یکی از بهترین و پر سرعت ترین همچنین پیشرو فناوری های جدید مرورگرهای دنیای اینترنت نامید .

ادامه مطلب ...
دانلود ابزارهای کاربردی برای ویندوز NirLauncher Package v1.20.27

‌‎NirLauncher Package v1.20.27 دانلود ابزارهای کاربردی برای ویندوز در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است . این نرم‌افزار توسط شرکت nirsoft ساخته‌ شده است .این مجموعه که در اختیار شما قرار داده شده است شامل ابزارهای کاربردی مورد استفاده در ویندوز مثل نرم افزارهای صوتی و تصویری، نرم افزارهای جستجو در ویندوز و .... می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسپلیت ویو SplitView 2018

‌‎SplitView 2018 دانلود نرم افزار اسپلیت ویو در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.. نرم افزار SplitView توسط شرکت برنامه نویسی Vyooh ساخته شده است . از مزایای منحصربه فرد این نرم افزار راحتی برقراری ارتباط ، کنترل و هدایت ویندوزی می باشد. این برنامه جهت برقراری ارتباط نیاز به اینترنت دارد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار استفاده از چند مانیتور در ویندوز Actual Multiple Monitors v8.11.3

‌‎Actual Multiple Monitors v8.11.3 دانلود نرم افزار استفاده از چند مانیتور در ویندوز در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.افرادی که نیاز دارند بصورت همزمان از چند مانیتور بر روی سیستم خود استفاده کنند برای مدیریت کردن بهتر و راحت تر مانیتورها می توانند از این برنامه عالی و حرفه ای استفاده کرده و دسکتاپ های خود را کنترل کنند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ریموت دسکتاپ کنترل از راه دورAeroAdmin

‌‎AeroAdmin دانلود نرم افزار ریموت دسکتاپ کنترل از راه دور در سایت آنی دانلود رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار ، مشابه نرم افزار تیم ویوور teamviewer و انی دسک anydesk و امی ادمین ammyy admin قرار گرفته است که این نرم افزار از نرم افزارهای مشابه بهتر است.

ادامه مطلب ...