logo
دانلود نرم افزار ان آی سوئیچ NI Switch Executive v15.10

‌‎NI Switch Executive v15.10 دانلود ان آی سوئیچ(نرم افزار مدیریت سوئیچ و مسیریابی)در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی National Instruments Corporation Ltd. به بازار ارایه شده است .این نرم افزار ابزاری قدرتمند و کاربردی جهت مدیریت سوئیچ به کار می رود و می توان توسط آن بازدهی سوئیچ را بالا برد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سایبر کافی CyberCafePro v5 Full

‌‎CyberCafePro v5 Full دانلود پاور ویدیو کانورتر ( نرم افزار مدیریت کافی نت ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی CyberCafe به بازار ارایه شده است.این نرم افزار قدرتمند و پرکاربرد در کافی نت ها تمام نیاز ها را بر طرف کرده و نیاز به استفاده از چندین نرم افزار را در مدیریت کافی نت حل میکند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مانیتورینگ و کنترل شبکه GlassWire Pro v1.2.88

‌‎GlassWire Pro v1.2.88 دانلود نرم افزار گلس وایر (نرم افزار نظارت بر شبکه و فایروال) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی GlassWire به بازار ارایه شده است . GlassWire Pro v1.2.88 نرم افزاری قدرتمند برای مانیتور کردن شبکه می باشد که مدیریت کامل شبکه و ترافیک مصرفی پهنای باند را بر عهده میگیرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت شبکه EMCO Network Inventory Enterprise 5.8.14

‌‎EMCO Network Inventory Enterprise v5.8.14 دانلود نرم افزار امکو نتورک اینونتوری ( نرم افزار بازرسی منابع سخت افزاری و نرم افزاری شبکه )، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . همیشه پشتیبانی از شبکه یک کار پر زحمت و سخت بوده است . اما با استفاده از این نرم افزار می توانید به صورت حرفه ای و آسان شبکه خود را مدیریت کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کراس اف تی پی  CrossFTP v1.95.2

‌‎CrossFTP v1.95.2 دانلود کراس اف تی پی ( نرم افزار کلاینت اف تی پی ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . شما با این نرم افزار قدرتمند می توانید به عنوان یک سرور گیرنده یا همان کلاینت استفاده FXP ، SFTP ، FTPS ، Web Dav و یک ابزار برای هماهنگ سازی استفاده کنید و این برنامه توسط کمپانی Crossworld عرضه شده است .

ادامه مطلب ...