logo
دانلود نرم افزار مدیریت و کنترل شبکه NetSetMan pro v4.7.1

‌‎NetSetMan pro v4.7.1 دانلود نرم افزار نت ست من ( نرم افزار مدیریت و کنترل شبکه ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .NetSetMan نرم افزاری حرفه ای برای آن دسته از کاربرانی که از پل های ارتباطی مختلف با دنیای ارتباطات استفاده می کنند و گاهی نیاز است تنظیمات خاصی را دائما و در طول یک روز چند مرتبه عوض کنند، می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار خطایابی و رفع عیب شبکه PingPlotter Pro v5.5.7.3827

‌‎PingPlotter Pro v5.5.7.3827 دانلود نرم افزار خطایابی و رفع عیب شبکه در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار عیب یابی شبکه یکی از بهترین برنامه های مدیریت عملکرد انواع شبکه می باشد.این ابزار شبکه قادر است بر روی شبکه های VOIP نیز عملیات اسکن و عیب یابی را انجام دهد و در نهایت نتیجه را بصورت گرافیکی نشان دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت شبکه  SystemTools Hyena v12.7.2

‌‎SystemTools Hyena v12.7.2 x86x64 دانلود نرم افزار مدیریت شبکه به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار یکی از قوی ترین برنامه های مدیریت شبکه محسوب می شود که تسط آن می توان کاملا حرفه ای بر روی تمامی قسمت های شبکه و کاربران کنترل داشت.از قابلیت های این برنامه امکان مدیریت شبکه از راه دور توسط برنامه ای مانند VNC است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ان آی سوئیچ NI Switch Executive v15.10

‌‎NI Switch Executive v15.10 دانلود ان آی سوئیچ(نرم افزار مدیریت سوئیچ و مسیریابی)در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی National Instruments Corporation Ltd. به بازار ارایه شده است .این نرم افزار ابزاری قدرتمند و کاربردی جهت مدیریت سوئیچ به کار می رود و می توان توسط آن بازدهی سوئیچ را بالا برد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نت مانیتور Net Monitor for Employees Professional v5.4.6

‌‎Net Monitor for Employees Professional v5.4.6 دانلود نت مانیتور ( نرم افزار نظارت و کنترل سیستم های کارمندان متصل به شبکه ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Network LookOut به بازار ارایه شده است . نرم افزار Net Monitor for Employees Professional ابزاری قدرتمند برای کنترل کارمندان می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وایرلس نتورک واچر Wireless Network Watcher v2.13

‌‎Wireless Network Watcher v2.13 دانلود وایرلس نتورک واچر ( نرم افزار بررسی دستگاه های متصل به یک شبکه بیسیم ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Nir Sofer به بازار ارایه شده است . اگر شما نیز می خواهید مطمئن شوید شخص غریبه ای به مودم وای فای وصل نشده می توانید از این نرم افزار کمک بگیرید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سایبر کافی CyberCafePro v5 Full

‌‎CyberCafePro v5 Full دانلود پاور ویدیو کانورتر ( نرم افزار مدیریت کافی نت ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی CyberCafe به بازار ارایه شده است.این نرم افزار قدرتمند و پرکاربرد در کافی نت ها تمام نیاز ها را بر طرف کرده و نیاز به استفاده از چندین نرم افزار را در مدیریت کافی نت حل میکند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نت لیمیتر NetLimiter Pro v4.0.31.0 Enterprise

‌‎NetLimiter Pro v4.0.31.0 Enterprise دانلود نت لیمیتر ( نرم افزار کنترل و مدیریت ترافیک شبکه ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه برای کنترل و مدیریت پهنای باند اینترنت می باشد و با آن میتوانید برای کاربران شبکه محدودیت آپلود و دانلود ایجاد کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت و کنترل شبکه NetSetMan pro v3.7.3

‌‎NetSetMan pro v3.7.3 دانلود نرم افزار نت ست من ( نرم افزار مدیریت و کنترل شبکه ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .NetSetMan نرم افزاری حرفه ای برای آن دسته از کاربرانی که از پل های ارتباطی مختلف با دنیای ارتباطات استفاده می کنند و گاهی نیاز است تنظیمات خاصی را دائما و در طول یک روز چند مرتبه عوض کنند، می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مانیتورینگ و کنترل شبکه GlassWire Pro v1.2.88

‌‎GlassWire Pro v1.2.88 دانلود نرم افزار گلس وایر (نرم افزار نظارت بر شبکه و فایروال) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی GlassWire به بازار ارایه شده است . GlassWire Pro v1.2.88 نرم افزاری قدرتمند برای مانیتور کردن شبکه می باشد که مدیریت کامل شبکه و ترافیک مصرفی پهنای باند را بر عهده میگیرد.

ادامه مطلب ...