logo
دانلود نرم افزار جستجو، اصلاح و جایگزینی تغییرات جدید بر روی اسناد مختلف ReplaceMagic Ultimate v4.5.0

‌‎ReplaceMagic Ultimate v4.5.0 دانلود نرم افزار جستجو، اصلاح و جایگزینی تغییرات جدید بر روی اسناد مختلف در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.شرکت Webtime Corporation کار تولید و عرضه این نرم افزار را بر عهده دارد مناسب افرادی است که با حجم زیادی از متن در کار خود سروکار دارند و به سهل شدن کارشان کمک میکند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت فایل ها در ویندوز EF Commander v18.07

‌‎EF Commander v18.07 نرم افزار مدیریت فایل ها در ویندوز جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار که از قویترین و در عین سادگی یک نرم افزار حرفه ای با قابلیت های فراوان برای مدیریت فایل های درون رایانه های شخصی می باشد. نرم افزار EF Commander توسط شرکت نرم افزاری efsoftware ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت فایل ها Total Commander v9.20 Final

‌‎Total Commander v9.20 Final دانلود نرم افزار مدیریت فایل ها در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است که یک نرم افزار بسیار قوی در دسته بندی, و مدیریت فایل ها میباشد این نرم افزار فایل های شما ر به صورت خیلی مرتب و تمیز دسته بندی کرده و باعث میشود که فایل های خود را گم نکرده و تنها با سرچ کردن یک کلمه از نام فایل مورد نظر,فایل مربوطه را پیدا کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل های ویدئویی Kyno v1.4.2.218

‌‎Kyno v1.4.2.218 دانلود نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل های ویدئویی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار محصولی از کمپانی Lesspain Software به بازار عرضه گردیده است و توسط آن می توان به مدیریت و همین طور سازماندهی فایل های ویویی در رسانه های ذخیره سازی مختلف پرداخت که با دارا بودن امکانات مختلف محیط آن ساده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تهیه لیست از محتویات سی دی ها و دی وی دی ها و جستجو در آن ها WinCatalog 2018 v18.1.2.615

‌‎WinCatalog 2018 v18.1.2.615 دانلود نرم افزار تهیه لیست از محتویات سی دی ها و دی وی دی ها و جستجو در آن ها در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی WinCatalogبه بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید از دی وی دی ها و سی دی های خود لیستی تهیه کنید و از مزایای آن بهره ببرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دایرکتوری لیست Directory List and Print Pro

‌‎Directory List and Print Pro دایرکتوری لیست (نرم افزار لیست کردن و فهرست بندی) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این نرم افزار ابزاری برای ویندوز است و امکان فهرست گذاری و چاپ محتویات هر دایرکتوری را به ساده ترین حالت می دهد همچنین توانایی فرمت، فیلتر، ذخیره به فرمت های مختلف فایل ها را داراست.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دایرکتوری لیست Directory List and Print Pro v3.45

‌‎Directory List and Print Pro v3.45 دایرکتوری لیست (نرم افزار لیست کردن و فهرست بندی) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این نرم افزار ابزاری برای ویندوز است و امکان فهرست گذاری و چاپ محتویات هر دایرکتوری را به ساده ترین شکل ممکن می کند همچنین می تواند فرمت، فیلتر، ذخیره به فرمت های مختلف فایل ها را انجام دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت فایل ها در ویندوز Xplorer2 Ultimate v3.5.0 PLUS v4.0.0

‌‎Xplorer2 Ultimate v3.5.0 x86 PLUS v4.0.0 x64 دانلود نرم افزار مدیریت فایل ها در ویندوز در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار بسیار قدرتمند و کاربردی را شرکت ZABKAT تولید و عرضه کرده است.Xplorer2 می تواند فولدر ها و فایل ها را بوک مارک کند و به آنها برای باز کردن سریعترشان یک کلمه ی کلیدی نیز اختصاص دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان Goodsync Enterprise v10.7.9.7

‌‎Goodsync Enterprise v10.7.9.7 دانلود نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان در سایت آنی دانلود کاملاً رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم افزار توسط شرکت Siber Systems Inc تولید و عرضه شده است. توسط این نرم‌افزار شما می‌توانید دو یا چند مسیر فایل را هماهنگ‌سازی نمایید و یا همین کار را برای پشتیبان گیری از اطلاعاتتان انجام دهید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جستجوی فایل ها  DtSearch Engine v7.89.8517

‌‎DtSearch Engine v7.89.8517 نرم افزار نرم افزار جستجوی فایل ها در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.DtSearh Engine به توسعه دهندگان و کاربران امکان اضافه کردن سریع جست و جوی متنی قوی و اثبات شده ی dtSearch را به دیگر برنامه ها می دهد.

ادامه مطلب ...