logo
دانلود نرم افزار دایرکتوری لیست Directory List and Print Pro v3.45

‌‎Directory List and Print Pro v3.45 دایرکتوری لیست (نرم افزار لیست کردن و فهرست بندی) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این نرم افزار ابزاری برای ویندوز است و امکان فهرست گذاری و چاپ محتویات هر دایرکتوری را به ساده ترین شکل ممکن می کند همچنین می تواند فرمت، فیلتر، ذخیره به فرمت های مختلف فایل ها را انجام دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت فایل ها در ویندوز Xplorer2 Ultimate v3.5.0 PLUS v4.0.0

‌‎Xplorer2 Ultimate v3.5.0 x86 PLUS v4.0.0 x64 دانلود نرم افزار مدیریت فایل ها در ویندوز در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار بسیار قدرتمند و کاربردی را شرکت ZABKAT تولید و عرضه کرده است.Xplorer2 می تواند فولدر ها و فایل ها را بوک مارک کند و به آنها برای باز کردن سریعترشان یک کلمه ی کلیدی نیز اختصاص دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان Goodsync Enterprise v10.7.9.7

‌‎Goodsync Enterprise v10.7.9.7 دانلود نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان در سایت آنی دانلود کاملاً رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم افزار توسط شرکت Siber Systems Inc تولید و عرضه شده است. توسط این نرم‌افزار شما می‌توانید دو یا چند مسیر فایل را هماهنگ‌سازی نمایید و یا همین کار را برای پشتیبان گیری از اطلاعاتتان انجام دهید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جستجوی فایل ها  DtSearch Engine v7.89.8517

‌‎DtSearch Engine v7.89.8517 نرم افزار نرم افزار جستجوی فایل ها در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.DtSearh Engine به توسعه دهندگان و کاربران امکان اضافه کردن سریع جست و جوی متنی قوی و اثبات شده ی dtSearch را به دیگر برنامه ها می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود ابزارهای کاربردی برای ویندوز NirLauncher Package 1.20.29

‌‎NirLauncher Package 1.20.29 دانلود ابزارهای کاربردی برای ویندوز در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است . این نرم‌افزار توسط شرکت nirsoft تولید گردیده است .این مجموعه که در اختیار شما قرار داده شده است شامل ابزارهای کاربردی مورد استفاده در ویندوز مثل نرم افزارهای صوتی و تصویری، نرم افزارهای جستجو در ویندوز و .... می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار شناسایی و به روزرسانی درایورها  WinZip Driver Updater v5.23.0.18

‌‎WinZip Driver Updater دانلود نرم افزار شناسایی و به روزرسانی درایورها در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.با استفاده از این ابزار میتوانید علاوه بر به روزرسانی درایو ها از درایورهای موجود در سیستم خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید تا اگر به هردلیلی در آپدیت درایورها مشکلی به وجود آمد امکان راه اندازی بدون نقص و کامل سیستم میسر باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت فایل ها و پوشه ها Q-Dir v6.85 x86x64

‌‎Q-Dir v6.85 x86x64 دانلود نرم افزار مدیریت فایل ها و پوشه ها پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار برای کار کردن سریع تر و راحت تر با فایل ها و پوشه ها می باشد.این برنامه با نسخه های ویندوز سازگار بوده و از زبان های مختلف هم پشتیبانی می کند.برنامه قابلیت نصب بر روی حافظه های جانبی و فلش را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت فایل EXE از فایل های Abyssmedia Quick Batch File Compiler v4.1.5.2           Batch

‌‎Abyssmedia Quick Batch File Compiler v4.1.5.2 دانلود نرم افزار ساخت فایل EXE از فایل هایBatch به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.Quick Batch File Compiler نرم افزاری برای تبدیل فایل های batch به برنامه واقعی (با فرمت EXE) می باشد که این نرم افزار فایل های batch شما را رمزگذاری و در برابر تغییرات محافظت می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار به روز رسانی درایورها، پشتیبان گیری و بازگردانی آن ها Auslogics Driver Updater v1.11.0.0

‌‎Auslogics Driver Updater v1.11.0.0 دانلود نرم افزار به روز رسانی درایورها، پشتیبان گیری و بازگردانی آن ها در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار برنامه مفیدی است که هر زمان که بخواهید از به روز بودن درایورهای کامپیوتر خود اطمینان پیدا کنید، می توانید از آن استفاده کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جستجو و تشخیص فایل ها بر اساس محتوای داخل فایل و بدون نیاز به پسوند File Investigator Tools v3.20

‌‎File Investigator Tools دانلود نرم افزار جستجو و تشخیص فایل ها بر اساس محتوای داخل فایل و بدون نیاز به پسوند در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. آیا به دنبال یک نرم افزار حرفه ای برای جستجو، شناسایی، و مدیریت فایل ها در ویندوز میگردید؟ در این صورت ما نرم افزار حرفه ای File Investigator Tools را به شما معرفی میکنیم

ادامه مطلب ...