logo
دانلود مجموعه نرم افزار آنالیز و شبیه سازی سه بعدی داده های ترافیکی Trafficware Synchro Studio v10.2.0.42

‌‎Trafficware Synchro Studio v10.2.0.42 مجموعه نرم افزار آنالیز و شبیه سازی سه بعدی داده های ترافیکی جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. همان طور که از نام نرم افزار مشخص است از این نرم افزار برای آنالیز و شبیه سازی سه بعدی داده های ترافیکی به کار می رود این نرم افزار محصول Trafficware می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ترسیم نقشه های ذهنی و ایده پردازی  iMindQ

‌‎iMindQ دانلود نرم افزار ترسیم نقشه های ذهنی و ایده پردازی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار انتخاب مناسبی برای تفکر تجسمی، طوفان مغزی، برنامه ریزی و سازماندهی ایده هاست. با بهره گیری از این برنامه می توانید تمامی اطلاعات خود را سامان بخشیده و با نظم بخشیدن به آن ها و ایده های خود بهترین تصمیم ها را اتخاذ کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه Critical Tools WBS Schedule Pro v5.1.0023

‌‎Critical Tools WBS Schedule Pro دانلود نرم افزار نرم افزار سازماندهی و بهینه سازی رجیستری ویندوز در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه Critical Tools WBS Schedule Pro یک نرم افزار کامل و جامع در زمینه مدیریت پروژه است. WBS Schedule Pro نرم افزار مدیریت پروژه مبتنی بر ویندوز است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزاری قدرتمند برای معماری، عمران و ساخت و ساز  CYPE v2017.m

‌‎CYPE v2017.m دانلود نرم افزاری قدرتمند برای معماری، عمران و ساخت و ساز پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.Cype Software 2017.m نام نرم افزاری قدرتمند و شناخته شده از سوی کمپانی CYPE است. این کمپانی، یک مرکز معتبر در زمینه توسعه و تولید نرم افزارهای مهندسی عمران و معماری می‌باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار شبیه سازی فرآیند ها و پروژه های مختلف SysCAD v9.3 Build 137.21673

‌‎SysCAD v9.3 دانلود نرم افزار شبیه سازی فرآیند ها و پروژه های مختلف در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلودقرارگرفته است.SysCAD امکان شبیه سازی فرایند‌ها را برای صنایع مختلف فراهم می‌سازد این برنامه پیشرفته در مراحل برنامه‌ریزی از قبیل مطالعات امکان‎سنجی، طراحی و اجرا، تعمیر و نگهداری و توسعه محصولات مورد استفاده کارخانه‌ها قرارمیگیرد

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مندلی دسکتاپ  Mendeley Desktop v1.17.12

‌‎Mendeley Desktop v1.17.12 نرم افزار مندلی دسکتاپ ( مدیریت و اشتراک گذاری منابع تحقیقاتی ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار را می توان یک نرم افزار آکادمیک دانست و یک برنامه عالی و منحصر بفرد برای محققین و پژوهشگران میباشد.برای استفاده از این برنامه باید در سایت Mendeley اکانت داشته باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار لومینا آنالیتیکا دسیژن انجین Lumina Analytica Decision Engine v5.0.17.97

‌‎Lumina Analytica Optimizer دانلود لومینا آنالیتیکا دسیژن انجین (نرم افزار ساخت و ارائه مدل های محاسباتی Analytica در یک وب اپلیکیشن) در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Lumina Decision Systems به بازار ارائه‌شده است.Decision Engine نرم افزار ساخت و ارائه مدل های محاسباتی Analytica در یک وب اپلیکیشن می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار استاتویزاردس سوییت StatWizards Suite v2017

‌‎StatWizards Suite v2017 دانلود رایگان استاتویزاردس سوییت ( مجموعه افزونه های آنالیز و مقایسه ی فرآیند های فروش برای اکسل ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Indigo Rose Software به بازار ارایه شده است . این نرم افزار مجموعه افزونه های آنالیز و مقایسه ی فرآیند های فروش برای اکسل می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کررا ترک پلنر Carrera Track Planner v2018.001.000

‌‎Carrera Track Planner v2018.001.000 دانلود کررا ترک پلنر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط شرکت Mark Erik Prinz ارایه شده است. که می توانید از آن در ساخت مسیرهای مختلف استفاده نمایید که می توان از انواع مختلف ابزار آن بهره برد و از آنها در ساخت مسیرهای مختلف استفاده کرد وبهترین ابزار برای این کار است.

ادامه مطلب ...
دانلود مایکروسافت پروژکت هنولولو Microsoft Project Honolulu Technical Preview 1709-20016

‌‎Microsoft Project Honolulu Technical Preview1709-20016 دانلود مایکروسافت پروژکت هنولولو در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . تکنولوژی جدیدی که مایکروسافت بیش از چند روزی نیست که ارائه کرده است و تنها سایت ایرانی که این فن آوری را به صورت کاملا رایگان برای شما کاربران گرامی قرار داده است سایت آنی دانلود می باشد .

ادامه مطلب ...