logo
دانلود نرم افزار طراحی حرفه ای ساختمان  Graphisoft ARCHICAD 21 Build 4004

‌‎Graphisoft ARCHICAD 21 دانلود نرم افزار طراحی حرفه ای ساختمان پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.نرم افزار Graphisoft ArchiCAD ابزاری دقیق به منظور طراحی ساختمان ها می باشد. این نرم افزار محصول شرکت معروف Graphisoft بوده که مخصوص اساتید و دانشجویان رشته ی عمران و سایر رشته های وابسته به آن ساخته شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی مدار آلتیوم دیزاینر Altium Designer v17.1.9 Final

‌‎Altium Designer دانلود نرم افزار طراحی مدار آلتیوم دیزاینر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.برنامه‌ی Altium Designer یک برنامه طراحی الکترونیکی ECAD یا EDA (مخفف Electronic Design Automation و به‌معنی اتوماسیون طراحی الکترونیکی) است که برای تخته‌مدار چاپی (Printed Circuit Board یا به‌اختصار PCB) و نیز مدارهای مجتمع مورد استفاده قرار می گیرد

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کتیا CATIA P3 V5-6R2014 (V5R24) GA PLUS Documentation

‌‎CATIA P3 V5-6R2014 (V5R24) GA PLUS Documentation دانلود نرم افزار کتیا در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.CATIA یک محیط کاری یکپارچه را برای کاربران فراهم می کند تا با پرورش خلاقیت و نوآوری، به اشتراک گذاشتن دانش فنی در فرآیندها، برقراری ارتباط مستقیم بین طرح سه بعدی مجازی و محصول واقعی، کاهش حلقه های طراحی و ساخت و ... است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی قفسه و کابینت PolyBoard Pro PP v6.04

‌‎PolyBoard Pro PP v6.04 دانلود نرم افزار طراحی قفسه و کابینت در سایت آنی دانلود بصورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌ افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.از این نرم افزار برای طراحی تعاملی انواع قفسه، کمد و کابینت استفاده میشود. این برنامه دارای رابط کاربری ساده و با پشتیبانی از چندین زبان و ویندوز های مختلف بهترین ابزار برای طراحی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تغییر فرمت فایل های پلاتر ViewCompanion Premium v11.02

‌‎ViewCompanion Premium v11.02 دانلود نرم افزار تغییر فرمت فایل های پلاتر پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Software Companions ساخته شده است .این نرم افزار امکان مقایسه دو فایل PDF را به صورت صفحه به صفحه به شما می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار طراحی انواع چرخ دنده Gearotic v3.03000

‌‎Gearotic v3.03000 دانلود نرم افزار طراحی انواع چرخ دنده در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه دارای محیط کاربری بسیار ساده و در عین حال کاربردی است.این نرم افزار امکان متحرک ساختن طرح ها برای مشاهده عملکرد و کنترل دستگاه CNC را نیز به کاربرانش عرضه می کند.این نرم افزار بر بستر رابط گرافیکی OpenGL ارائه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آنالیز پرس‌کاری و شبیه‌سازی شکل‌دهی ورق‌های فلزی FTI FormingSuite v2018.0.0 Build 17491

‌‎FTI FormingSuite v2018.0.0 Build 17491 نرم افزار آنالیز پرس‌کاری و شبیه‌سازی شکل‌دهی ورق‌های فلزی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.FormingSuite محصول شرکت FTI یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای آنالیز پرس‌کاری و شبیه‌سازی تولید قطعات به روش‌های شکل‌دهی می‌باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل فرمت فایل های اتوکد  Guthrie dwgConvert v9.0.9

‌‎Guthrie dwgConvert v9.0.9 دانلود نرم افزار تبدیل فرمت فایل های اتوکد در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.Guthrie dwgConvert امکان تبدیل انواع فایل های DWG, DXF و DWF را به شما می دهد. شما می توانید فایل های اتوکد را به راحتی به فرمت pdf تبدیل نمایید، بدون این که داده های شما از دست برود. امکان تبدیل MText به text نیز وجود دارد

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برنامه نویسی و طراحی مسیر بردهای پی سی بی برای ماشین های تست برد CAMMaster Designer v11.12.51

‌‎CAMMaster Designer v11.12.51دانلود نرم افزار برنامه نویسی و طراحی مسیر بردهای پی سی بی برای ماشین های تست برد در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.در مراحل انتهایی طراحی و تولید برد های مدار چاپی و یا همان PCB مرحله ای با عنوان تست الکتریکال انجام می شود. این مرحله برای حصول اطمینان از صحت و کارایی درست مدار طراحی شده است

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ترسیم اشکال هندسی GeoGebra v6.0.426.0

‌‎GeoGebra v6.0.426.0 دانلود نرم‌افزار ترسیم اشکال هندسی در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌ شده است.نرم‌افزار GeoGebra ( جئوجبرا ) یک نرم‌افزار متن باز برای رسم اشکال هندسی و ریاضی برای انجام محاسبات ریاضی می باشد.این نرم افزار بر پایه جاوا طراحی شده و مناسب دانشجویان و اساتید می باشد.و با فرمت های مختلف پروژه را ذخیره سازی می کند.

ادامه مطلب ...