logo
دانلود نرم افزار موبایل پیام رسان همه جانبه و امن TextU Pro v2.20.4

‌‎TextU Pro v2.20.4 دانلود نرم افزار موبایل پیام رسان همه جانبه و امن در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار مناسب افرادی می باشد که امنیت برای آنها مهم است این نرم افزار پیام های شما را رمز نگاری می کند و مطمءن می شوید که امنیت آنها تا رسیدن به مقصد تضمین شده است و کسی نمی تواند آنها را شنود کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل حل معادلات ریاضی Photomath Camera Calculator v4.2.0

‌‎Photomath Camera Calculator v4.2.0 دانلود نرم افزار موبایل حل معادلات ریاضی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار مناسب برای کسانی که می خواهند جواب معادلات ریاضی خود را با یک نرم افزار در گوشی خود به سادگی به دست بیاورند و نه تنها حل معادله بلکه راه حل رسیدن به جواب معادله را نیز می توان از این نرم ازفزار گرفت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل مدیریت شبکه وای فای WiFi Connection Manager v1.6.5.8

‌‎WiFi Connection Manager v1.6.5.8 دانلود نرم افزار موبایل تقویت هوش و حافظه در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار ابزاری قدرتمند و کاربردی برای مدیریت شبکه های وای فای در گوشی های تلفن همراه می باشد و آز آن برای مدیریت و افزایش کارایی شبکه های بی سیم می توان استفاده نمود و اطلاعاتی درباره شبکه وای فای می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل تقویت هوش و حافظه Lumosity Full v2018.05.07.1910222

‌‎Lumosity Full v2018.05.07.1910222 دانلود نرم افزار موبایل تقویت هوش و حافظه در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار مناسب افرادی می باشد که دچار مشکل ضعف حافظه می باشند و به آنها برای رفع این مشکل و بهبود آن کمک می نماید و همین طور می توان از آن برای افزایش هوش و تقویت آن در زمان اضافی و فراغت خود کمک گرفت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ضبط خودکار مکالمات اندروید Automatic Call Recorder pro v5.40

‌‎Automatic Call Recorder pro v5.40 دانلود نرم افزار ضبط خودکار مکالمات اندروید در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.شما می توانید در نرم افزار مشخص کنید که چه تماس هایی ضبط و ذخیره شوند.می توانید فایل های ضبط شده را روی کارت حافظه ذخیره کنید. این نرم افزار اندرویدی یکی از بهترین برنامه های ضبط مکالمات محسوب می شود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل تلگرام Telegram

‌‎Telegram دانلود تلگرام اندروید در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود قرار گرفته است. نرم افزارTelegram که در بین کاربران ایرانی از محبوبیت بسیار بالایی برخورداراست و هیچ گونه تبلیغاتی در آن وجود ندارد. یک پیام رسان مطمئن و ایمن برای گوشی های اندرویدی به شمار می رود و ظاهری شبیه به پیام رسان واتس آپ دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود اینستاگرام اندروید Instagram v45.0.0.0.69

‌‎Instagram v45.0.0.0.69 دانلود اینستاگرام اندروید در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. و توسط کمپانی facebook به بازار عرضه شده است.نرم افزار اینستاگرام یکی از نرم افزارهای شبکه های اجتماعی است که در بین نرم افزارهای حاضر از محبوبیت زیادی برخوردار شده است و توسط آن می توانید عکس ها و فیلم های خود را به اشتراک بگذارید.

ادامه مطلب ...

Telegram v4.8.7

تاریخ :   1397/3/23 دسته بندی : نرم افزار
Telegram v4.8.7

‌‎Telegram v4.8.7 دانلود تلگرام اندروید در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود قرار گرفته است. نرم افزارTelegram که در بین کاربران ایرانی از محبوبیت بسیار بالایی برخورداراست یک پیام رسان مطمئن و ایمن برای گوشی های اندرویدی به شمار می رود و ظاهری شبیه به پیام رسان واتس آپ دارد.و هیچ گونه تبلیغاتی در آن وجود ندارد.

ادامه مطلب ...
دانلود اینستاگرام اندروید  Instagram v44.0.0.0.45

‌‎Instagram v44.0.0.0.45 دانلود اینستاگرام اندروید در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. و توسط کمپانی facebook به بازار عرضه شده است.نرم افزار اینستاگرام یکی از نرم افزارهای شبکه های اجتماعی است که در بین نرم افزارهای موجود از محبوبیت بسیاری برخوردار شده است و توسط آن می توانید عکس ها و فیلم های خود را به اشتراک بگذارید

ادامه مطلب ...
دانلود مسنجر اسکایپ مخصوص اندروید  Skype free IM & video calls 8.16.0.6 For Android 6

‌‎Skype free IM & video calls 8.16.0.6 For Android 6 مسنجر اسکایپ مخصوص اندروید در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Skype Technologies S.A ساخته شده است.اسکایپ یکی از قدرتمندترین نرم‌افزار های کاربردی درزمینه شبکه ارتباطات تلفنی و ابزارهای چت به صورت رایگان از طریق اینترنت می باشد .

ادامه مطلب ...