logo
دانلود نرم افزار موبایل آموزش زبان روزتا استون Learn LanguagesRosetta Stone v4.5.2 ModUnlocked

‌‎Learn LanguagesRosetta Stone v4.5.2 ModUnlocked دانلود نرم‌افزار موبایل زبان روزتا استون (نرم‌افزار موبایل آموزش زبان روزتا استون نسخه فول، پرمیوم و آنلاک شده) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار مناسب‌ترین نرم‌افزار برای یادگیری زبان که نسخه‌ی مربوط به کامپیوتر آن نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است.

ادامه مطلب ...
دانلود اینستاگرام اندروید Instagram v36.0.0.0.10

‌‎Instagram v36.0.0.0.10 دانلود اینستاگرام اندروید در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. و توسط کمپانی facebook به بازار عرضه شده است.نرم افزار اینستاگرام یکی از نرم افزارهای شبکه های اجتماعی است که در بین نرم افزارهای موجود از محبوبیت بسیاری برخوردار شده است و توسط آن می توانید عکس ها و فیلم های خود را به اشتراک بگذارید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل آی ام دی بی IMDb Movies & TV v7.3.6.107360100

‌‎IMDb Movies & TV دانلود آی ام دی ( نرم افزار موبایل اطلاع رسانی وضعیت فیلم های دنیا) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.IMDb بزرگترین و معتبرترین وب سایت اینترنتی دنیا است که در مورد فیلم های سراسر دنیا اطلاع رسانی می کند. با استفاده از این نرم افزار شما به پایگاه اطلاعاتی آن و مشخصات فیلم های مختلف دسترسی دارید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل مکان یابی گوگل مپ Google Maps v9.72.2

‌‎Google Maps v9.72.2 دانلود نرم افزار موبایل مکان یابی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار برای شما قرار گرفته است.یکی از بهترین نرم افزارهای مسیر یاب که به بازار عرضه شده است Google Maps است که این برنامه به تازگی برای گوشی ها و تبلت های اندرویدی منتشر شده و موجب یافتن سریع ترین و راحت ترین مسیرها برای رسیدن به مقصد می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل دستیار صوتی کورتانا Cortana v2.10.1.2114

‌‎Cortana v2.10.1.2114 دانلود دانلود نرم افزار موبایل دستیار صوتی کورتانا پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار برای شما قرار گرفته است.با استفاده از کورتانا و از طریق فرمان های صوتی امکان تایپ کردن متن، ارسال پیامک، ایجاد آور جدید، ثبت قرار ملاقات، ثبت زنگ هشدار در ساعت دلخواه و … را خواهید داشت.

ادامه مطلب ...
دانلود آنتی ویروس موبایل نورتون Norton Security AND Antivirus v4.0.1.4044 Unlocked

‌‎Norton Security AND Antivirus v4.0.1.4044 Unlocked دانلود آنتی ویروس موبایل نورتون پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار برای شما قرار گرفته است.Norton Security and Antivirus نامی آشنا و آنتی ویروسی قدرتمند برای محافظت از گوشی و تبلت های اندرویدی است.این برنامه علاوه بر تامین امنیت و حفظ حریم شخصی کاربران،مانع از ورود بدافزار می شود.

ادامه مطلب ...
دانلود مسیریاب ویز Waze   GPS  Maps AND Traffic v4.35.0.901

‌‎Waze GPS Maps AND Traffic v4.35.0.901 دانلود مسیریاب ویز در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارهای مسیریاب به صورت آنلاین محسوب می شود.این نرم افزار می تواند اطلاعات جاده ای از جمله تصادفات، خطرات، تله پلیس، بستن جاده و غیره را به شما می دهد.ضمنا این برنامه باتری کمتری نیز مصرف می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسپاتیفای اندروید Spotify Music v8.4.43.626

‌‎Spotify Music v8.4.43.626 دانلود نرم افزار اسپاتیفای اندروید در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته‌ شده است.این نرم‌افزار توسط شرکت Spotify تولید و عرضه شده است.اگر دوست دارید تا از جدیدترین آهنگ های پخش شده اطلاع پیدا کنید و آن را سریع دانلود کنید.این نرم افزار آهنگ ها را بصورت آنلاین نمایش داده و می توانید آن ها را گوش دهید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل شماره گیر حرفه ای اندروید Truecaller  Caller ID & Block v8.78.7

‌‎Truecaller Caller ID & Block v8.78.7 شماره گیر حرفه ای اندروید در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار برای استفاده در سیستم عامل محبوب و قدرتمند اندروید کمپانی گوگل ارایه گردیده است که نرم افزاری مناسب در جهت مدیریت تماس های شما در گوشی های تلفن همراه می باشد و بسیاری از کارهای شما را ساده و سرعت به کارها می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل آنتی ویروس مالویر بایت Malwarebytes Anti Malware v3.2.1.1

‌‎Malwarebytes Anti-Malware v3.2.1.1 دانلود نرم افزار موبایل آنتی ویروس مالویر بایت در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.Malwarebytes نیز یک برنامه ی محافظتی است که سیستم شما را در مقابل انواع تروجان و سایر برنامه های مخرب مقاوم می کند و از جدیدترین تکنولوژی های ارائه شده استفاده میکند تا بتواند پاسخگوی نیازهای امنیتی شما باشد.

ادامه مطلب ...