logo
دانلود نرم افزار موبایل یادگیری زبان Language Learning  busuu Premium v13.0.3.72

‌‎Language Learning busuu Premium v13.0.3.72 دانلود نرم افزار موبایل یادگیری زبان در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این برنامه نام یک برنامه آموزش زبان های مختلف است که توسط کمپانی بوسو برای اندروید منتشر شده است که با استفاده از آن نه تنها به یادگیری زبان مربوطه خواهید پرداخت بلکه در عشق به آن غرق خواهید شد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل گو اس ام اس GO SMS Pro v7.50 Unlocked

‌‎GO SMS Pro v7.50 Unlocked گو اس ام اس (نرم افزار موبایل ارسال پیامک) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. گو اس ام اس یکی از بهترین برنامه های مدیریت اس ام اس میباشد که به راحتی میتواند جایگزین برنامه اس ام اس پیش فرض گوشی شود.با نصب این برنامه به راحتی پیامک ارسال و دریافت کنید از اس ام اس های خود بک آپ تهیه کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار افکت گذاری تصاویر VSCO Cam v49.0

‌‎VSCO Cam v49.0 دانلود نرم افزار افکت گذاری تصاویر در سایت آنی دانلود بصورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌ افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.اپلیکیشن VSCO Cam یکی از برترین نرم افزار های موجود در زمینه ی ویرایش فایل های ویدیویی و تصاویر می باشد.سیستم افکت گذاری در این نرم افزار بسیار خاص و متفاوت می باشد به گونه ای که تمام استاندارد ها در افکت ها رعایت شده است

ادامه مطلب ...
دانلود واتس آپ اندروید WhatsApp Messenger v2.18.67

‌‎WhatsApp Messenger v2.18.67 دانلود واتس آپ اندروید در سایت آنی دانلود بصورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌ افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.نرم افزاری که در اختیار شما قرار داده ایم یکی از پر طرفدارترین و محبوب ترین نرم افزارهای ارتباطی و پیام رسان می باشد.شما در این نرم افزار علاوه بر ارسال و دریافت فایل، متن، تصویر و ویدیو میتوانید تماس صوتی نیز داشته باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نقاشی بی نهایت Infinite Painter v6.1.31.1

‌‎Infinite Painter v6.1.31.1 دانلود نرم افزار نقاشی بی نهایت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.Infinite Painter نرم افزاری قدرتمند و پرطرفدار در زمینه ی نقاشی و طراحی برای ایجاد آثار هنری شگفت انگیز می باشد که توسط شرکت برنامه سازی Infinite Studio Mobile تولید و عرضه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جستجو و دانلود آهنگ ساندکلود SoundCloud Music AND Audio v2018.02.26

‌‎SoundCloud Music AND Audio v2018.02.26 دانلود نرم افزار جستجو و دانلود آهنگ ساندکلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.برنامه SoundCloud Music & Audio توسط شرکت SoundCloud برای پخش موسیقی طراحی شده است.این برنامه امکان اشتراک گذاری آسان موزیک ها در شبکه های اجتماعی را نیز دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل ویرایش ویدیو PowerDirector Video Editor v4.10.6

‌‎PowerDirector Video Editor v4.10.6 دانلود نرم‌افزار موبایل ویرایش ویدیو پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرارگرفته است.با این ابزار در واقع می توانید ویدیو هایی در حد 4K را ویرایش نمایید و می توانید ویدیو های خود را به راحتی وارد نرم افزار و سپس ویرایش های مربوط مانند برش و یکی کردن دو فایل ویدیویی و قرار دادن لوگو را اعمال کنید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل ویرایش مبهم و ناقص تصاویر Glitch Pro v3.9.9

‌‎Glitch Pro v3.9.9 دانلود نرم افزار موبایل ویرایش مبهم و ناقص تصاویر در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم افزار در ویرایش تصاویر آن هم به صورت مبهم کمک میکند و از آن برای ویرایش تصاویر خود برای ارایه در شبکه های اجتماعی بهره ببرید و لذت و جلوه ای هنری ،زیبا و جذاب از تصاویر شخصی خود تهیه کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش ویدیو اندروید VideoShow Pro v7.7.3rc

‌‎VideoShow Pro v7.7.3rc دانلود نرم افزار ویرایش ویدیو اندروید جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.اگر به دنبال یک ویرایشگر قوی برای تصاویر و ویدیو هایتان میگردید پیشنهاد ما به شما Video Editor است.در این برنامه میتوانید از ۱۰ فونت فارسی دلخواه برای نوشتن متن روی کلیپ ها استفاده کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود ساعت زنگدار اندروید Sleep as Android v20180228 build 1870

‌‎Sleep as Android v20180228 build 1870 دانلود ساعت زنگدار اندروید در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.برنامه های مختلف و گوناگونی برای تنظیم ساعت بیدار شدن ویژه اندروید تولید شده است.این برنامه اندرویدی قابلیت های جالب و زیادی دارد.همچنین میتوانید صداهای طبیعت، پرندگان و... را برای آلارم انتخاب کنید.

ادامه مطلب ...