logo
دانلود نرم افزار آبلسافت آنتی بروزر  Abelssoft AntiBrowserSpy 2018 v203

‌‎Abelssoft AntiBrowserSpy 2018 v203 آبلسافت آنتی بروزر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.اکثر مرورگرها مثل ، فایرفاکس، گوگل کروم و اینترنت اکسپلورر گاهی ممکن است داده هایی را از مرورگر شما به سازندگان خود ارسال کنند.این نرم افزار میتواند جلوی ارسال انهارا بگیرد.و از جاسوسی جلوگیری میکند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اچ تی پرنتال کنترل HT Parental Controls v14.7.6

‌‎HT Parental Controls v14.7.6 دانلود نرم افزار اچ تی پرنتال کنترل در سايت آني دانلود به صورت رايگان ، همراه لينک مستقيم و فيلم آموزشي و متن معرفي نرم افزار جهت دريافت به اشتراك گذاشته شده است.با این نرم افزار کاربردی والدین می توانند تمامی ابزارهای لازم برای کنترل فرزندان در محیط نا امن اینترنت را در اختیار داشته باشند و برای استفاده کودکان زمانبندی قرار بدهند و بسیاری امکانات دیگر.

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی McAfee VirusScan Offline Update SDAT 9002

‌‎McAfee VirusScan Offline Update SDAT 9002 دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. آنتی ویروس مکافی از قویترین آنتی ویروس های منتشر شده می باشد.این فایل آپدیت این آنتی ویروس بوده که توسط آن می توانید آنتی ویروس مکافی خود را با توجه به تحریم ایران بروزرسانی کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار محافظت از سیستم در برابر حملات سروری و مسدود کردن آدرس های آی پی مشکوک RdpGuard

‌‎RdpGuard دانلود نرم افزار محافظت از سیستم در برابر حملات سروری و مسدود کردن آدرس های آی پی مشکوک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی NetSDK Software ارائه گردیده است.این نرم افزار به شما کمک می کند که در برابر حملاتی موصوم به حملات داس و حملاتی نظیر آنها در امان باشید و آی پی های که مشکوک را مسدود می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی McAfee VirusScan Offline Update

‌‎McAfee VirusScan Offline Update دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. آنتی ویروس مکافی از قویترین آنتی ویروس های منتشر شده می باشد.فایلی که هم اکنون در اختیار شما برای دانلود قرار داده شده است آپدیت این آنتی ویروس بوده که توسط آن می توانید آنتی ویروس مکافی خود را با توجه به تحریم ایران بروزرسانی کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی McAfee VirusScan Offline Update  SDAT 8883

‌‎McAfee VirusScan Offline Update SDAT 8883 دانلود آپدیت آفلاین آنتی ویروس مکافی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. آنتی ویروس مکافی یکی از قویترین آنتی ویروس های تولید شده می باشد.فایلی که هم اکنون در اختیار شما قرار داده شده است آپدیت این آنتی ویروس بوده که توسط آن می توانید آنتی ویروس مکافی خود را بروزرسانی نمایید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حفظ حریم خصوصی در ویندوز 10 Abelssoft Win10.PrivacyFix.v2.1

‌‎Abelssoft Win10.PrivacyFix.v2.1 دانلود نرم افزار حفظ حریم خصوصی در ویندوز 10 در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.در واقع Win10PrivacyFix سرویس های مرورگر (Explorer) و سرویس هایی که در پس زمینه اجرا می شوند را بهینه سازی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار محافظت از فایل ها و فولدرها  FolderGuard

‌‎FolderGuard دانلود نرم افزار محافظت از فایل ها و فولدرها در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.شما می توانید مانع از ورود دیگران به منوی شروع، برنامه های نصب شده و کنترل پانل سیستم تان شوید. این محصول قابلیت های امنیتی را بر روی فایل ها و فولدرهایی با سیستم NTFS و FAT/FAT32 و با انعطاف پذیری بالا ایجاد می نماید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار شناسایی و حذف بدافزار های سیستم  Auslogics Anti-Malware v1.11.0

‌‎Auslogics Anti-Malware v1.11.0 دانلود نرم افزار شناسایی و حذف بدافزار های سیستم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزارقرارگرفته است.Auslogics Anti-Malware 2018 1.11.0 نام نرم افزاری جدید و حرفه ای در زمینه امنیت اطلاعات و حفاظت از کامپیوتر در برابر تهدیدا تامنیتی است. این نرم افزار امنیت کامپیوتر شما را در تمامی لحظات تضمین می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حذف برنامه های تبلیغاتی مزاحم در ویندوز Ultra Adware Killer 7.3.0.0

‌‎Ultra Adware Killer دانلود نرم افزار حذف برنامه های تبلیغاتی مزاحم در ویندوز در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرارگرفته است.Ultra Adware Killer نرم افزاری مفید و رایگان به منظور جستجو و حذف نوار ابزارهای تبلیغاتی و مزاحم از روی مرورگرهای اینترنتی می باشد که کاربران را در آشکار سازی و حذف این مهمان های ناخوانده از روی ویندوز و مرورگر خود یاری می کند.

ادامه مطلب ...