logo
دانلود نرم افزار فشرده سازی داده های جغرافیایی حجیم GeoExpress

‌‎GeoExpress دانلود نرم افزار فشرده سازی داده های جغرافیایی حجیم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.GeoExpress حجم و سایز تصاویر را تا 5 درصد از اندازه و حجم اصلی آن ها کاهش می دهد بدون اینکه ذره ای از کیفیت و وضوحشان کاسته شودو می توانید از داده های تولیدی این برنامه در سایر نرم افزار بهره ببرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فشرده سازی داده های جغرافیایی حجیم LizardTech.GeoExpress

‌‎LizardTech.GeoExpress دانلود نرم افزار فشرده سازی داده های جغرافیایی حجیم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.GeoExpress حجم و سایز تصاویر را تا 5 درصد از اندازه و حجم اصلی آن ها کاهش می دهد بدون اینکه ذره ای از کیفیت و وضوحشان کاسته شودو می توانید از داده های تولیدی این برنامه در سایر نرم افزار بهره ببرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اکی مپ OkMap v13.7.5

‌‎OkMap v13.7.5 x64 دانلود اکی مپ (نرم افزار نقشه برداری و تحلیل و نمایش داده های جی پی اس) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. OkMap نرم افزاری قدرتمند برای نقشه برداری و آنالیز و نمایش داده های دستگاه gps است. با استفاده از این نرم افزار می توانید نقشه های آنلاین، دیجیتالی و... را در نرم افزار ایمپورت نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کوییز بیلدر Quiz Builder v2.0.0

‌‎Quiz Builder v2.0.0 دانلود کوییز بیلدر (نرم افزار طراحی آزمون های مجازی آنلاین) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Tanida Inc به بازار ارایه گردیده است. این نرم افزار می تواند برای ساده سازی امر آموزش به مدرسان به بهترین شکل عمل کند و استید می توانند از آنها در کارشان بهره ببرند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آموزش ویندوز Professor Teaches Windows 10 v1.0

‌‎Professor Teaches Windows 10 v1.0 دانلود نرم افزار آموزش ویندوز 10 پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی به بازار ارائه‌شده است. ویندوز 10 نمونهٔ بروز شدهٔ ویندوز 8.1 هست که در آن شرکت ماکروسافت سعی کرده تا اشکالاتی که از بازخورد نظرات کاربران گرفته‌است را برطرف نماید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مینی تب اکسپرس MiniTAB Express v1.51

‌‎MiniTAB Express v1.51 دانلود مینی تب اکسپرس (نرم‌افزار آماری مینی تب اکسپرس برای افراد مبتدی)، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Minitab Inc به بازار ارائه‌شده است. نرم‌افزار مینی تب اکسپرس نام نرم‌افزاری است که برای آموزش افراد مبتدی در حوزه‌ی آمار در آموزشگاه‌های مرتبط به کار می‌رود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آموزش ویندوز 8.1 Professor Teaches Windows 8.1 v1.2

‌‎8.1 Professor Teaches Windows 8.1 v1.2 دانلود رم افزار آموزش ویندوز پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی به بازار ارایه شده است . ویندوز 8.1 نمونه ی بروز شده ی ویندوز 8 می باشد که در آن سعی شده تا اشکالاتی که از باز خورد نظرات کاربران گرفته شده است را برطرف نماید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آرتیکل استوری لاین Articulate Storyline v3.2.13213.0

‌‎Articulate Storyline v3.2.13213.0 دانلود آرتیکل استوری لاین (نرم افزار طراحی و ساخت اسلایدشو های آموزشی) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Articulate Global به بازار ارایه شده است.نرم افزار Articulate Storyline ابزاری قدرتمند برای ساخت یک اسلاید شو زیبا برای دوره های آموزش الکترونیک می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار لکترا اینسپایر Lectora Inspire v17.0.5 Build 11099

‌‎Lectora Inspire v17.0.5 Build 1109 دانلود لکترا اینسپایر ( نرم افزار ساخت آموزش الکترونیک ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Trivantis Corporation به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار شما قادر به ساخت بسته های آموزش الکترونیکی جهت مصارف دلخواه خود خواهید بود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گنجور Ganjoor v1.83

‌‎Ganjoor v1.83 دانلود گنجور ( نرم افزار کلیات اشعار شاعران پارسی گو ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . گنجور یک نرم‌افزاری رایگان است که با آن می‌توانید ، اشعار شاعران پارسی‌گو هماننده : فردوسی و حافظ و سعدی و باباطاهر و رودکی و خیام نیشابوری و عطار و مولوی و ناصر خسرو و ملک الشعرای بهار و ... را مرور کنید .

ادامه مطلب ...