logo

دانلود اسکایپ Skype v8.25.0.5

تاریخ :   1397/5/13 دسته بندی : ویدئو و وب کم
دانلود اسکایپ Skype v8.25.0.5

‌‎Skype v8.25.0.5 دانلود اسکایپ در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط شرکت Skype Technologies S.A ساخته شده است.اسکایپ یکی از قدرتمندترین نرم‌افزار های کاربردی درزمینه شبکه ارتباطات تلفنی و ابزارهای چت به صورت رایگان از طریق اینترنت می باشد .نرم افزار قابلیت چت کردن با بیشتر از 100 در نفر در گروه را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل وب کم به دوربین مدار بسته Webcam Surveyor v3.62 Build 1051

‌‎Webcam Surveyor v3.62 Build 1051 دانلود نرم افزار تبدیل وب کم به دوربین مدار بسته درسایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی ومتن معرفی نرم افزار جهت دریافت به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار ببرای آن دسته از افراد که دوست دارند وب کم سیستم خانگی خود را به دوربنی مداربسته تبدیل نمایند طراحی و تولید شده است و برای این کار می توانید از آن استفاده نمایید.

ادامه مطلب ...

دانلود اسکایپ Skype v8.20.0.9

تاریخ :   1397/3/17 دسته بندی : ویدئو و وب کم
دانلود اسکایپ  Skype v8.20.0.9

‌‎ Skype v8.20.0.9 دانلود اسکایپ در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط شرکت Skype Technologies S.A ساخته شده است.اسکایپ یکی از قدرتمندترین نرم‌افزار های کاربردی درزمینه شبکه ارتباطات تلفنی و ابزارهای چت به صورت رایگان از طریق اینترنت می باشد .نرم افزار قابلیت چت کردن با بیشتر از 100 در نفر در گروه را دارد.

ادامه مطلب ...

دانلود اسکایپ Skype v8.15.0.4

تاریخ :   1396/12/17 دسته بندی : ویدئو و وب کم
دانلود اسکایپ Skype v8.15.0.4

‌‎Skype v8.15.0.4 دانلود اسکایپ در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط شرکت Skype Technologies S.A ساخته شده است.اسکایپ یکی از قدرتمندترین نرم‌افزار های کاربردی درزمینه شبکه ارتباطات تلفنی و ابزارهای چت به صورت رایگان از طریق اینترنت می باشد .نرم افزار قابلیت چت کردن با بیشتر از 100 در نفر در گروه را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویدیو بوث Video Booth Pro v2.8.0.2

‌‎ Video Booth Pro v2.8.0.2 دانلود نرم افزار ویدیو بوث ( نرم افزار افزودن افکت های جالب به عکس های وبکم ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه جالب و بسیار عالی مناسب کسانی است که از طریق اینترنت با دوستان خود تماس تصویری برقرار می کنند.این برنامه امکان عکس گرفتن با در حالت های مختلف را برای شما فراهم می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار Video2Webcam v3.6.7.2

‌‎Video2Webcam v3.6.7.2 دانلود نرم افزار ویدیو تو وبکم (نرم افزار ایجاد وبکم مجازی با ویدیو کلیپ و عکس) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار مناسب افراد به هنگام انجام چت تصویری است.شما با این نرم افزار می توانید بجای ارسال تصویر زنده، کلیپ های موجود در سیستم خودتان را از طریق وبکم برای شخص مقابل ارسال نمایید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تبدیل وبکم به دوربین حفاظتی WOLFCODERS SecurityCam v2.0.0.3

‌‎WOLFCODERS SecurityCam v2.0.0.3 دانلود نرم افزار تبدیل وبکم به دوربین حفاظتی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.نرم افزارهای بسیاری برای نظارت بر افرادی که ازسیستم کامپیوتر شما استفاده می کنند وجود دارد.این برنامه با استفاده از وبکم یا وبکم های نصب شده روی سیستم شما حرکات شخصی که با سیستم شما کار می کند را ضبط می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وبکم مکس WebcamMax 8.0.7.6

‌‎WebcamMax 8.0.7.6 دانلود نرم افزار وبکم مکس ( نرم افزار وبکم مجازی ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.امروزه مکالمه های صوتی کم کم توسط گفتگوهای تصویری که از بستر اینترنت استفاده می کنند در حال جایگزین شدن می باشند.نرم افزار WebcamMax محصول شرکت Yewsoft Inc با امکانات و قابلیت های خودش به شما کاربران کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موبایل لاین LINE v5.4.2.1560 for Windows

‌‎LINE v5.4.2.1560 for Windows دانلود لاین برای رایانه شخصی را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی سرشناس Naver به بازار ارایه شده است. نسخه ی مخصوص رایانه شخصی نرم افزار فوق العاده و رایگان LINE که امکان تماس رایگان صوتی را داراست و کاربران زیادی در سراسر دنیا دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ضبط تماس های صوتی و تصویری اسکایپ Amolto Call Recorder for Skype Premium v3.7.3.0

‌‎Amolto Call Recorder for Skype Premium v3.7.3.0 دانلود ضبط تماس های صوتی و تصویری اسکایپ در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Amolto Team به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند این توانایی را دارید تا تماس های صوتی و تصویری برقرار شده از طریق اسکایپ را ضبط نمایید .

ادامه مطلب ...