logo
دانلود نرم افزار رفع تاری و شفاف کردن تصاویر Avanquest InPixio Photo Focus v3.7.6646

‌‎Avanquest InPixio Photo Focus v3.7.6646 دانلود نرم افزار رفع تاری و شفاف کردن تصاویر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با کمک این نرم افزار می توان تصاویر صاف با کیفیت و با وضوح بالا درست کرد. با این نرم افزار می توانید در میزان وضوح تصویر و پس زمینه آن تفاوت ایجاد کنید و نتیجه کار بسیار واضح تر و با جزئیات بیشتری خواهد بود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت عکس های دیجیتالی IdImager.Photo.Supreme

‌‎IdImager.Photo.Supreme دانلود نرم افزار مدیریت عکس های دیجیتالی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.عکس های خود را برای انتشار بر روی وب سایت آماده کنید و یا از آن ها اسلایدشو بسازید. همچنین می توانید به راحتی به نرم افزار های محبوبی چون فتوشاپ، لایت روم و ... دسترسی مستقیم داشته باشید و به راحتی عکس های خود را ویرایش و مدیریت کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مواوی فوتو ادیتور Movavi Photo Editor v5.1.0 x64 PLUS v5.2.0

‌‎Movavi Photo Editor v5.1.0 x64 PLUS v5.2.0 دانلود مواوی فوتو ادیتور ( نرم افزار ویرایش عکس ) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Movavi به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند و کاربردی می توانید تا به صورت حرفه ایی و کاملا آسان تصاویر و عکس های خود را ویرایش کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار روتوش عکس PhotoFiltre Studio X v10.12.1

‌‎PhotoFiltre Studio X v10.12.1 دانلود نرم افزار روتوش عکس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. Photo Filtre Studio یكی از كاملترین، قدرتمندترین نرم افزارهای ویرایش حرفه ای تصاویر میباشد.از قابلیت های مهم این نرم افزار می توان به امکان همگام سازی این نرم فزار با فتوشاپ اشاره کرد.این برنامه با نسخه های مختلف ویندوز سازگار است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار حذف اشیا در عکس  Inpaint v7.2

‌‎Inpaint v7.2 دانلود نرم افزار حذف اشیا در عکس در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار ویرایشی با آنالیز اطراف جسم مورد نظر و بررسی رنگ های آن پس از حذف جسم اقدام به بازسازی رنگ ها به جای جسم حذف شده می نماید.این برنامه دارای محیطی ساده و آسان بوده و با ویندوزهای مختلف نیز سازگار است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اونکوئست اینپیکسیو فتو کلیپ Avanquest InPixio Photo Clip Professional v8.0.0

‌‎Avanquest InPixio Photo Clip Professional v8.0.0 اونکوئست اینپیکسیو فتو کلیپ (نرم افزار ویرایش عکس و آلبوم دیجیتال) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.یکی از مشکلات در حین گرفتن عکس، به وجود آمدن یک سری پس زمینه های ناخواسته در تصویر است به طور مثال، رد شدن افراد و یا علامات و ... است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مشاهده و تبدیل فرمت های تصویری XnView v2.44 Complete PLUS MP v0.89

‌‎XnView v2.44 Complete PLUS MP v0.89 x86x64 دانلود نرم افزار مشاهده و تبدیل فرمت های تصویری پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم افزار توسط شرکت Pierre E Gougelet تولید و عرضه گردیده است XNVIEW دارای امکانات مختلفی چون تغییر سایز تصاویر، كنترل رنگ بندی و نور، تغییر تعداد رنگ های یك عكس را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تغییر فرمت فایل های پلاتر ViewCompanion Premium v11.02

‌‎ViewCompanion Premium v11.02 دانلود نرم افزار تغییر فرمت فایل های پلاتر پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Software Companions ساخته شده است .این نرم افزار امکان مقایسه دو فایل PDF را به صورت صفحه به صفحه به شما می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بهینه سازی تصاویر اسکن شده Photomizer Scan v2.0.14.630

‌‎Photomizer Scan v2.0.14.630 دانلود نرم افزار بهینه سازی تصاویر اسکن شده در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با استفاده از این نرم افزار کاربردی ویرایش عکس که دارای محیط کاری ساده ای نیز می باشد می توانید اصلاحات و ویرایش های گوناگونی روی تصاویر اسکن شده خود انجام دهید.این برنامه از نسخه های مختلف ویندوز پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادوب فتوشاپ سی سی Adobe Photoshop CC 2018 v19.1.1.42094

‌‎Adobe Photoshop CC 2018 v19.1.1.42094 دانلود فتوشاپ سی سی (دانلود فتوشاپ سی سی 2017) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی و کرک نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Adobe به بازار ارایه شده است . این روزها کمتر کسی پیدا می شود که نام این نرم افزار قدرتمند در زمینه ویرایش تصویر در از آماتور تا حرفه ای را نشنیده باشد .

ادامه مطلب ...