logo
دانلود نرم افزار روتوش عکس PhotoFiltre Studio X v10.13.0

‌‎PhotoFiltre Studio X v10.13.0 دانلود نرم افزار قدرتمند روتوش عکس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. این برنامه با نسخه های مختلف ویندوز سازگار است. Photo Filtre Studio یكی از كاملترین، قدرتمندترین نرم افزارهای ویرایش حرفه ای تصاویر میباشد.از قابلیت های مهم این نرم افزار می توان به امکان همگام سازی این نرم فزار با فتوشاپ اشاره کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش عکس AMS Software PhotoWorks v4.0

‌‎AMS Software PhotoWorks v4.0 دانلود نرم افزار مدلسازی و تحلیل آماری انواع داده های عددی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. نرم افزاری بسیار سودمند برای ترمیم عکس هایی که با انواع دوربین گرفته شده اند. با این نرم افزار می توانید عیوب این گونه عکس ها را برطرف نمایید این نرم افزار مناسب عکاسان و سایر افرادی که به نوعی با عکس سر و کار دارند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جیکسی پیکس ریپ استودیو JixiPix Rip Studio Pro v1.1.1

‌‎JixiPix Artista Impresso Pro v1.7.9 دانلود جیکسی پیکس ریپ استودیو ( نرم افزار ترکیب عکس ها و ساخت کلاژ ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی JixiPix Software, LLC به بازار ارایه شده است . از این نرم افزار برای تبدیل عکس به نقاشی هایی به نام کلاژ یا تکه تکه استفاده می شود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پانو تو وی آر Pano2VR v5.2.4 Pro

‌‎Pano2VR v5.2.4 Pro دانلود پانو تو وی آر ( نرم افزار ساخت تصاویر پانوراما ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Garden Gnome Software به بازار ارایه شده است . آیا دوست دارید تا تصاویر پانوراما بسازید ؟ شما با استفاده از این نرم افزار می توانید تصاویر خود را به صورت پانوراما بسازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مواوی فوتو ادیتور Movavi Photo Editor v5.5.1

‌‎Movavi Photo Editor v5.5.1 دانلود مواوی فوتو ادیتور ( نرم افزار ویرایش عکس ) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Movavi به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند و کاربردی می توانید تا به صورت حرفه ایی و کاملا آسان تصاویر و عکس های خود را ویرایش کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت رنگ تصاویر دوربین basICColor input v5.3.0 Build 2690

‌‎basICColor input v5.3.0 Build 2690 دانلود نرم افزار مدیریت رنگ تصاویر دوربین در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار امکان ترکیب چندین عکس برای ساخت یک تصویر را برای شما فراهم می کند. این نرم افزار بسیار تخصصی گرافیکی برای بدست آوردن مشخصات رنگ تصاویر برای اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رفع تاری و شفاف کردن تصاویر Avanquest InPixio Photo Focus v3.7.6646

‌‎Avanquest InPixio Photo Focus v3.7.6646 دانلود نرم افزار رفع تاری و شفاف کردن تصاویر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با کمک این نرم افزار می توان تصاویر صاف با کیفیت و با وضوح بالا درست کرد. با این نرم افزار می توانید در میزان وضوح تصویر و پس زمینه آن تفاوت ایجاد کنید و نتیجه کار بسیار واضح تر و با جزئیات بیشتری خواهد بود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت عکس های دیجیتالی IdImager.Photo.Supreme

‌‎IdImager.Photo.Supreme دانلود نرم افزار مدیریت عکس های دیجیتالی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.عکس های خود را برای انتشار بر روی وب سایت آماده کنید و یا از آن ها اسلایدشو بسازید. همچنین می توانید به راحتی به نرم افزار های محبوبی چون فتوشاپ، لایت روم و ... دسترسی مستقیم داشته باشید و به راحتی عکس های خود را ویرایش و مدیریت کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مواوی فوتو ادیتور Movavi Photo Editor v5.1.0 x64 PLUS v5.2.0

‌‎Movavi Photo Editor v5.1.0 x64 PLUS v5.2.0 دانلود مواوی فوتو ادیتور ( نرم افزار ویرایش عکس ) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Movavi به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند و کاربردی می توانید تا به صورت حرفه ایی و کاملا آسان تصاویر و عکس های خود را ویرایش کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار روتوش عکس PhotoFiltre Studio X v10.12.1

‌‎PhotoFiltre Studio X v10.12.1 دانلود نرم افزار روتوش عکس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. Photo Filtre Studio یكی از كاملترین، قدرتمندترین نرم افزارهای ویرایش حرفه ای تصاویر میباشد.از قابلیت های مهم این نرم افزار می توان به امکان همگام سازی این نرم فزار با فتوشاپ اشاره کرد.این برنامه با نسخه های مختلف ویندوز سازگار است.

ادامه مطلب ...