logo
دانلود نرم افزار استودیوی میکس و مسترینگ صوت MAGIX.ACID

‌‎MAGIX.ACID دانلود نرم افزار استودیوی میکس و مسترینگ صوت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.این نرم افزار مسترینگ در ابتدای امر، ظاهری شبیه به میکسرهای سنتی دارد و کاربر می تواند با توجه به نیازها و سلیقه ی خود محیط کاری را به راحتی تنظیم نموده و گزینه های موردنیازش را شخصی سازی کند. امکان ضبط صدا از آلات موسیقی (سخت افزاری) را دارد

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ضبط صدا از چند منبع Abyssmedia MCRS System v3.9.9.1

‌‎Abyssmedia MCRS System v3.9.9.1 دانلود نرم افزار ضبط صدا از چند منبع در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این نرم افزار امکان ضبط صدا در کنفرانس ها و مجالس، مانیتورینگ خط تلفن، ثبت رویدادهای ایستگاه های رادیویی و همچنین ثبت رویدادهای مخابره ای متناوب و ... را دارا بوده و با نسخه های مختلف ویندوز سازگار است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل های Zortam Mp3 Media Studio Pro v23.40    mp3

‌‎Zortam Mp3 Media Studio Pro v23.40 دانلود نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل های mp3 در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار به شما امکان تغییر فرمت و آرشیو تخصصی فایل هایی با پسوند mp3 را ارایه می دهد. این نرم افزار توسط شرکت Zortam تولید و عرضه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش فایل های صوتی Acoustica Premium Edition v7.0.56

‌‎Acoustica Premium Edition v7.0.56 x86x64 دانلود نرم افزار ویرایش فایل های صوتی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.توسط این برنامه می توانید افکت های بسیاری مانند Reverb ، Chorus Flanger را بر روی موزیک خود اعمال کنید.این نرم افزار از فرمت‌های OVF , WAF , WMA , MPEG Layer 3 و … پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پخش و ویرایش فایل های مالتی مدیا Machete v4.5 Build 33

‌‎Machete v4.5 Build 33 نرم افزار پخش و ویرایش فایل های مالتی مدیا جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.محیط کاری در این برنامه بسیار راحت و کاربرپسند طراحی شده است تا راه حلی سریع و آسان را به منظور "slicing" نمودن فایل های مالتی مدیا برای شما فراهم کرده باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادوب آیودیشن سی سی Adobe Audition CC 2018 v11.0.2.49

‌‎Adobe Audition CC 2018 v11.0.2.49 دانلود ادوب آیودیشن سی سی (نرم افزار ویرایشگر صوتی حرفه‌ای) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Adobe به بازار ارایه شده است. این نرم افزار بسیار قدرتمند و جالب دارای قابلیت ها بسیار زیادی می باشد که در ویرایش فایل صوتی به شما کمک فراوانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش و برش قسمتی از آهنگ یا فایل های صوتی Abelssoft mp3 cutter 2018 v5.0    Mp3

‌‎Abelssoft mp3 cutter دانلود نرم افزار ویرایش و برش قسمتی از آهنگ یا فایل های صوتی در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.Abelssoft MP3 Cutter نرم‌افزاری ساده و کاربردی است که امکان جداسازی فایل‌های صوتی را در کسری از ثانیه برای شما فراهم می‌سازدبه لطف رابط کاربردی ساده و جذاب این برنامه پیشرفته تمایلی به استفاده از نرم‌‎افزارهای مشابه نخواهیدداشت

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ضبط صدای در حال پخش Wondershare Streaming Audio Recorder v2.3.7.1

‌‎Wondershare Streaming Audio Recorder v2.3.7.1 دانلود نرم افزار ضبط صدای در حال پخش در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است .با این نرم افزار عالی و خوب و در عین حال با کاربرد آسان شما می توانید انواع صداهای مختلف از جمله رادیو آنلاین و یا صداهای اشتراک گذاشته شده در یوتیوب را ضبط کنید.این برنامه در فرمت های مختلف صدا ضبط می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار افزایش کیفیت فایل صوتی Sound Normalizer v7.99.8

‌‎Sound Normalizer v7.99.8 دانلود نرم افزار افزایش کیفیت فایل صوتی برای عکس در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار از نرم افزارهای ویرایش فایل های صوتی می باشد.این برنامه با اعمال تغییرات بر روی لایه های مختلف فایل های صوتی عملیاتی چون کاهش نویز و افزایش کیفیت را انجام می دهد.برنامه قابلیت تبدیل فرمت mp3 و wav به یکدیگر را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش تگ و کاور فایل های صوتی Abelssoft Tagman 2018 v4.1

‌‎Abelssoft Tagman 2018 v4.1 دانلود نرم افزار ویرایش تگ و کاور فایل های صوتی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار می تواند به صورت تکی یا گروهی اقدام به ویرایش و تکمیل تگ ها کند و البته شما می توانید با استفاده از validation mode بر این روند نظارت کرده و مانع از تغییر ناخواسته اطلاعات شوید.

ادامه مطلب ...