logo
دانلود نرم افزار ضبط صدای در حال پخش Wondershare Streaming Audio Recorder v2.3.7.1

‌‎Wondershare Streaming Audio Recorder v2.3.7.1 دانلود نرم افزار ضبط صدای در حال پخش در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است .با این نرم افزار عالی و خوب و در عین حال با کاربرد آسان شما می توانید انواع صداهای مختلف از جمله رادیو آنلاین و یا صداهای اشتراک گذاشته شده در یوتیوب را ضبط کنید.این برنامه در فرمت های مختلف صدا ضبط می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار افزایش کیفیت فایل صوتی Sound Normalizer v7.99.8

‌‎Sound Normalizer v7.99.8 دانلود نرم افزار افزایش کیفیت فایل صوتی برای عکس در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار از نرم افزارهای ویرایش فایل های صوتی می باشد.این برنامه با اعمال تغییرات بر روی لایه های مختلف فایل های صوتی عملیاتی چون کاهش نویز و افزایش کیفیت را انجام می دهد.برنامه قابلیت تبدیل فرمت mp3 و wav به یکدیگر را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش تگ و کاور فایل های صوتی Abelssoft Tagman 2018 v4.1

‌‎Abelssoft Tagman 2018 v4.1 دانلود نرم افزار ویرایش تگ و کاور فایل های صوتی در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار می تواند به صورت تکی یا گروهی اقدام به ویرایش و تکمیل تگ ها کند و البته شما می توانید با استفاده از validation mode بر این روند نظارت کرده و مانع از تغییر ناخواسته اطلاعات شوید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش فایل های ام پی تری پرتابل  mpTrim v2.13 Portable

‌‎ mpTrim v2.13 Portable دانلود نرم افزار ویرایش فایل های ام پی تری پرتابل در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.امکان پردازش دسته ای چندین فایل Mp3 به صورت همزمان نیز وجود دارد. mpTrim ابزار بسیار کارآمد و کم حجمی می باشد که به طور خاص برای فایل های MP3 طراحی شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ضبط ویدیوهای آنلاین WM Capture v8.8.5

‌‎WM Capture v8.8.5 دانلود نرم افزار ضبط ویدیوهای آنلاین در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. نرم افزار دبلیو ام کپچر بر خلاف دیگر برنامه ها که به هنگام ضبط ویدیوهای آنلاین از سرعت کم برخوردارند با تکنولوژی متفاوت خود قادر است ویدیوهایی که بصورت آنلاین در حال پخش است و یا حتی چت های ویدیویی را با سرعت باور نکردنی ضبط و ذخیره سازی نماید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ضبط صدا فایر استارز FairStars Recorder v3.90

‌‎FairStars Recorder v3.90 دانلود نرم افزار ضبط صدا سایت آنی دانلود را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.سیستم عامل ویندوز دارای نرم افزاری برای ضبط صدا در اختیار کاربران قرار می دهد که البته این نرم افزار بسیار محدود بوده و امکانات کم دارد.نرم افزاری که در اختیار شماست یک برنامه کامل با پشتیبانی از انواعی فرمت های صوتی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بهبود میزان وضوح و کیفیت صدای فایل های صوتی Voice Again v1.6.3

‌‎ Voice Again v1.6.3 نرم افزار بهبود میزان وضوح و کیفیت صدای فایل های صوتی در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.این نرم افزار ویرایش و بروز رسانی و اصلاح فایل های صوتی است که برای کنترل، آنالیز و بهبود کیفیت فایل های صوتی بسیار مفید می باشد و به کاربر این اجازه را می دهد که فایل صوتی خود را به خوبی ویرایش و اصلاح نماید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار واندرشیر فیلمورا Wondershare Filmora v8.5.0.12 x64 + Complete Effect Packs

‌‎Wondershare Filmora v8.5.0.12 x64 + Complete Effect Packs واندرشیر فیلمورا (نرم افزار ویرایش ویدیو) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.نرم افزار Wondershare Filmora یک ویرایشگر ویدئویی ساده است که می تواند به عنوان دستیاری حرفه ای در ادیت و خلق ویدئو های زیبا و چشم نواز به کاربران کمک کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مجیکس اسید پرو MAGIX ACID Pro v7.0 Build 746

‌‎MAGIX ACID Pro v7.0 Build 746 مجیکس اسید پرو (نرم افزاری برای ساخت موزیک و ضبط موسیقی) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. استفاده از این نرم افزار می توانید خیلی آسان به مسترینگ و میکس کردن فایلهای صوتی بپردازید. نرم افزار MAGIX ACID Pro دارای امکاناتی فوق العاده برای حرفه ای های تدوین صوت می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کیوبیس Cubase v5.1

‌‎Cubase v5.1 کیوبیس ( نرم افزار آهنگسازی،میکس و ضبط صدا ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.در زمینه آهنگسازی نرم افزارهای زیاد و متنوعی وجود دارد.این برنامه که در اختیار شماست از قویترین و پر کاربردترین نرم افزارهای این حیطه می باشد.بر اساس آمارها، بیش از نیمی از استودیوهای حرفه ای در جهان از این برنامه استفاده می کنند.

ادامه مطلب ...