logo
دانلود نرم افزار ویرایش فایل های ام پی تری پرتابل  mpTrim v2.13 Portable

‌‎ mpTrim v2.13 Portable دانلود نرم افزار ویرایش فایل های ام پی تری پرتابل در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.امکان پردازش دسته ای چندین فایل Mp3 به صورت همزمان نیز وجود دارد. mpTrim ابزار بسیار کارآمد و کم حجمی می باشد که به طور خاص برای فایل های MP3 طراحی شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ضبط ویدیوهای آنلاین WM Capture v8.8.5

‌‎WM Capture v8.8.5 دانلود نرم افزار ضبط ویدیوهای آنلاین در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. نرم افزار دبلیو ام کپچر بر خلاف دیگر برنامه ها که به هنگام ضبط ویدیوهای آنلاین از سرعت کم برخوردارند با تکنولوژی متفاوت خود قادر است ویدیوهایی که بصورت آنلاین در حال پخش است و یا حتی چت های ویدیویی را با سرعت باور نکردنی ضبط و ذخیره سازی نماید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ضبط صدا فایر استارز FairStars Recorder v3.90

‌‎FairStars Recorder v3.90 دانلود نرم افزار ضبط صدا سایت آنی دانلود را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.سیستم عامل ویندوز دارای نرم افزاری برای ضبط صدا در اختیار کاربران قرار می دهد که البته این نرم افزار بسیار محدود بوده و امکانات کم دارد.نرم افزاری که در اختیار شماست یک برنامه کامل با پشتیبانی از انواعی فرمت های صوتی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بهبود میزان وضوح و کیفیت صدای فایل های صوتی Voice Again v1.6.3

‌‎ Voice Again v1.6.3 نرم افزار بهبود میزان وضوح و کیفیت صدای فایل های صوتی در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.این نرم افزار ویرایش و بروز رسانی و اصلاح فایل های صوتی است که برای کنترل، آنالیز و بهبود کیفیت فایل های صوتی بسیار مفید می باشد و به کاربر این اجازه را می دهد که فایل صوتی خود را به خوبی ویرایش و اصلاح نماید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار واندرشیر فیلمورا Wondershare Filmora v8.5.0.12 x64 + Complete Effect Packs

‌‎Wondershare Filmora v8.5.0.12 x64 + Complete Effect Packs واندرشیر فیلمورا (نرم افزار ویرایش ویدیو) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.نرم افزار Wondershare Filmora یک ویرایشگر ویدئویی ساده است که می تواند به عنوان دستیاری حرفه ای در ادیت و خلق ویدئو های زیبا و چشم نواز به کاربران کمک کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مجیکس اسید پرو MAGIX ACID Pro v7.0 Build 746

‌‎MAGIX ACID Pro v7.0 Build 746 مجیکس اسید پرو (نرم افزاری برای ساخت موزیک و ضبط موسیقی) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است. استفاده از این نرم افزار می توانید خیلی آسان به مسترینگ و میکس کردن فایلهای صوتی بپردازید. نرم افزار MAGIX ACID Pro دارای امکاناتی فوق العاده برای حرفه ای های تدوین صوت می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کیوبیس Cubase v5.1

‌‎Cubase v5.1 کیوبیس ( نرم افزار آهنگسازی،میکس و ضبط صدا ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.در زمینه آهنگسازی نرم افزارهای زیاد و متنوعی وجود دارد.این برنامه که در اختیار شماست از قویترین و پر کاربردترین نرم افزارهای این حیطه می باشد.بر اساس آمارها، بیش از نیمی از استودیوهای حرفه ای در جهان از این برنامه استفاده می کنند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اوید پرو تولز اچ دی Avid Pro Tools HD v12.3.1.88512

‌‎ Avid Pro Tools HD v12.3.1.88512 اوید پرو تولز اچ دی ( نرم افزار ضبط و میکس فایل های صوتی ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه محصول شرک Avid می باشد.در بین نرم افزار های آهنگسازی و ضبط و میکس صدا شاید بتوان این برنامه را در صدر جدول قرار داد.این برنامه قابلیت ذخیره مستقیم میکس ها روی SoundCloud را داراست.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اوید پرو تولز اچ دی Avid Pro Tools HD v10.3.10 MacOSX

‌‎Avid Pro Tools HD v10.3.10 MacOSX اوید پرو تولز اچ دی ( نرم افزار ضبط و میکس فایل های صوتی برای مک ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه محصول شرک Avid می باشد.این نرم افزار را می توان از بهترین نرم افزار های آهنگسازی و ضبط و میکس صدا به شمار آورد.این برنامه قابلیت ذخیره مستقیم میکس ها روی SoundCloud را داراست.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار استودیو وان  Studio One 3 Pro v3.5.4.45392

‌‎Studio One 3 Pro v3.5.4.45392 x86x64 دانلود نرم افزار استودیو وان (نرم افزارضبط و ویرایش موزیک )، در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار یک برنامه کاملا حرفه ای و تخصصی برای تدوین و ساخت انواع صداهای ضبط شده می باشد.کاربران مبتدی نیز می توانند با استفاده از این نرم افزار برای خود آهنگ ساخته و آن را تنظیم کنند.

ادامه مطلب ...