logo
دانلود نرم افزار آی ساند رکوردر Abyssmedia i-Sound Recorder for Windows v7.6.7

‌‎Abyssmedia i-Sound Recorder for Windows v7.6.7 دانلود آی ساند رکوردر ( نرم افزار ضبط صدا ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.اگر شما نیاز دارید که صداهای مختلفی که در ویندوز ازطریق بلندگوهای سیستم به گوش می رسد از قبیل صدای برنامه های پخش کننده موسیقی را ضبط کنید این نرم افزار عالی می تواند به شما کمک کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تنظیم و ساخت موزیک  FL Studio Producer Edition 12.3

‌‎FL Studio Producer Edition 12.3 دانلود نرم افزار تنظیم و ساخت موزیک در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Image-Line Software به بازار ارایه شده است. این نرم افزار بسیار قدرتمند و پیشرفته به کاربران خود در زمینه ساخت و ویرایش موزیک امکانات و ویژگی های خاصی ارایه می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ضبط جریان های صوتی در حال پخش یا دریافت شده از طریق میکروفون Apowersoft Streaming Audio Recorder v4.2.0

‌‎Apowersoft Streaming Audio Recorder v4.2.0 دانلود نرم افزار ضبط جریان های صوتی در حال پخش یا دریافت شده از طریق میکروفون در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Apowersoft Ltd به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند این توانایی را دارید تا صداهای مختلف را ضبط نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ضبط تماس های صوتی و تصویری اسکایپ Amolto Call Recorder for Skype Premium v3.7.3.0

‌‎Amolto Call Recorder for Skype Premium v3.7.3.0 دانلود ضبط تماس های صوتی و تصویری اسکایپ در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Amolto Team به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند این توانایی را دارید تا تماس های صوتی و تصویری برقرار شده از طریق اسکایپ را ضبط نمایید .

ادامه مطلب ...
 دانلود نرم افزار زورتام ام پی تری مدیا استادیو Zortam Mp3 Media Studio Pro v22.90

‌‎Zortam Mp3 Media Studio Pro v22.90 دانلود زورتام ام پی تری مدیا استادیو (نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل های mp3) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار به شما امکان تغییر فرمت و آرشیو تخصصی فایل هایی با پسوند mp3 را ارایه می دهد . این نرم افزار توسط کمپانی Zortam به بازار ارایه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویو کات ادیو ادیتور WaveCut Audio Editor v4.9.0.0

‌‎WaveCut Audio Editor v4.9.0.0 دانلود نرم افزار ویو کات ادیو ادیتور در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی AbyssMedia به بازار ارایه شده است. با استفاده از این نرم افزار شما قادرید تا به ورایش طیف فوق العاده ای از فایل های صوتی بپردازید که شامل اکثر پسوند های صوتی رایج خواهد شد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ابلتون لایو سوییت Ableton Live Suite v9.7.5

‌‎Ableton Live Suite v9.7.5 x86x64 دانلود ابلتون لایو سوییت ( نرم افزار آهنگ سازی و میکس موزیک ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Ableton AG به بازار ارایه شده است . شما با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید به صورت حرفه ایی به آهنگ سازی و میکس موزیک بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ریپر REAPER v5.60

‌‎REAPER v5.60 x86x64 دانلود ریپر (نرم افزار ضبط، میکس و ویرایش فایل های صوتی) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Cockos Incorporated به بازار ارائه‌شده است. REAPER نرم افزار ویرایشگر برای ساخت فایل صوتی می باشد و از آن میتوان انتظار تمام کارهایی که روی فایل صوتی می توان انجام داد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادوب آیودیشن سی سی  Adobe Audition CC 2018 v11.0.0.199

‌‎Adobe Audition CC 2018 v11.0.0.199 x64 دانلود ادوب آیودیشن سی سی (نرم افزار ویرایشگر صوتی حرفه‌ای) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Adobe به بازار ارایه شده است. این نرم افزار بسیار قدرتمند و جالب دارای قابلیت ها بسیار زیادی می باشد که در ویرایش فایل صوتی به شما کمک فراوانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موزیک ریکوردر Leawo Music Recorder v2.3.0.0

‌‎Leawo Music Recorder v2.3.0.0 دانلود موزیک ریکوردر ( نرم افزار ضبط صدا و موسیقی های آنلاین ) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Leawo Software Co به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید به صورت کاملا حرفه ایی و بدون دغدغه به ضبط صدا و موسیقی های آنلاین بپردازید .

ادامه مطلب ...