logo
دانلود نرم افزار ریپر REAPER v5.60

‌‎REAPER v5.60 x86x64 دانلود ریپر (نرم افزار ضبط، میکس و ویرایش فایل های صوتی) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Cockos Incorporated به بازار ارائه‌شده است. REAPER نرم افزار ویرایشگر برای ساخت فایل صوتی می باشد و از آن میتوان انتظار تمام کارهایی که روی فایل صوتی می توان انجام داد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادوب آیودیشن سی سی  Adobe Audition CC 2018 v11.0.0.199

‌‎Adobe Audition CC 2018 v11.0.0.199 x64 دانلود ادوب آیودیشن سی سی (نرم افزار ویرایشگر صوتی حرفه‌ای) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Adobe به بازار ارایه شده است. این نرم افزار بسیار قدرتمند و جالب دارای قابلیت ها بسیار زیادی می باشد که در ویرایش فایل صوتی به شما کمک فراوانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موزیک ریکوردر Leawo Music Recorder v2.3.0.0

‌‎Leawo Music Recorder v2.3.0.0 دانلود موزیک ریکوردر ( نرم افزار ضبط صدا و موسیقی های آنلاین ) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Leawo Software Co به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید به صورت کاملا حرفه ایی و بدون دغدغه به ضبط صدا و موسیقی های آنلاین بپردازید .

ادامه مطلب ...
 دانلود نرم افزار زورتام ام پی تری مدیا استادیو Zortam Mp3 Media Studio Pro v22.80

‌‎Zortam Mp3 Media Studio Pro v22.80 دانلود زورتام ام پی تری مدیا استادیو (نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل های mp3) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Zortam به بازار ارایه شده است . این نرم افزار به شما امکان تغییر فرمت و آرشیو تخصصی فایل هایی با پسوند mp3 را ارایه می دهد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دی وی دی آدیو اکستراکتور DVD Audio Extractor v7.5.1

‌‎DVD Audio Extractor v7.5.1 دانلود دی وی دی آدیو اکستراکتور ( نرم افزار استخراج فایل های صوتی از DVD ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Computer Application Studio به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید صدای هر بخش از دی وی دی را با فرمت دلخواه خود ذخیره کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تیونز کیت آدیو بوک کانورتر TunesKit Audiobook Converter v3.0.2.5

‌‎TunesKit Audiobook Converter v3.0.2.5 دانلود تیونز کیت آدیو بوک کانورت ( نرم افزار حذف دی آر ام از فایل ها و کتاب های صوتی iTunes ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با استفاده از این نرم افزار می توانید دی آر ام فایل ها و کتاب های صوتی که از طریق iTunes دریافت کرده اید را به آسانی و فقط با چند دکمه حذف کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اورلود ری ماتریکس Overloud REmatrix v1.2.5

‌‎Overloud REmatrix v1.2.5 + Studio Sessions library دانلود اورلود ری ماتریکس ( نرم افزار تنظیم صدا و فضا سازی ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Overloud به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید به تنظیم صدا و فضا سازی فایل صوتی بپردازید .

ادامه مطلب ...
دانلود کامپوننت تی وی آدیو گرابر TVideoGrabber v10.6.2.2

‌‎TVideoGrabber v10.6.2.2 دانلود کامپوننت تی وی آدیو گرابر ( مجموعه کامپوننت های ضبط و پخش فیلم ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این مجموعه کامپوننت های ضبط و پخش فیلم را کمپانی Datastead به بازار ارایه کرده است . این مجموعه کامپوننت برای پخش کننده های صوتی و ویدئویی ( مدیا پلیر ها ) می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گلد ویو GoldWave v6.31

‌‎GoldWave v6.31 گلد ویو (نرم‌افزار ویرایش و مدیریت فایل‌های صوتی) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. نرم‌افزار GoldWave توسط شرکت GoldWave Inc به بازار ارائه‌شده است. با استفاده از نرم‌افزار GoldWave شما به‌راحتی می‌توانید. فایل‌های موسیقی خود را با هر فرمتی تغییر و ویرایش کنید و دیگر این کار یک کار تخصصی نیست.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کپستان Capstan v1.3.0.4

‌‎Capstan v1.3.0.4 دانلود کپستان ( نرم افزار حذف WOW و flutter از موزیک های ضبط شده ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Celemony به بازار ارایه شده است .Capstan یکی از بهترین ابزار های ویرایش فایل های صوتی و موزیک می باشد که به کاربران خود ویژگی های بسیار جالبی را ارایه می دهد .

ادامه مطلب ...