logo
دانلود نرم افزار اشامپو موزیک استودیو Ashampoo Music Studio v7.0.0.29

‌‎Ashampoo Music Studio v7.0.0.29 دانلود اشامپو موزیک استودیو ( نرم افزار مدیریت ،پخش و ویرایش فایل های موسیقی ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط کمپانی ashampoo GmbH and Co KG به بازار ارایه شده است.این نرم افزار یک نرم افزار کامل جهت پخش موزیک ها ویرایش ، رایت موزیک و... را برآورده میسازد .

ادامه مطلب ...
 دانلود نرم افزار زورتام ام پی تری مدیا استادیو Zortam Mp3 Media Studio Pro v22.60

‌‎Zortam Mp3 Media Studio Pro v22.60 دانلود زورتام ام پی تری مدیا استادیو ( نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل های mp3 ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Zortam به بازار ارایه شده است . این نرم افزار به شما امکان تغییر فرمت و آرشیو تخصصی فایل هایی با پسوند mp3 را ارایه می دهد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فایر استارز ریکوردر FairStars Recorder v3.36

‌‎FairStars Recorder v3.36 دانلود فایر استارز ریکوردر(نرم افزار ضبط صدا)سایت آنی دانلود را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت FairStars Soft به بازار ارایه شده است.نرم افزار FairStars Recorder ابزاری قدرتمند و حرفه ایی برای ضبط صدا با ویژگی های منحصر به فرد می باشد که از انواع فرمت های رایج پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ارورا مدیا ورکشاپ Aurora Media Workshop v3.4.45

‌‎Aurora Media Workshop v3.4.45 دانلود ارورا مدیا ورکشاپ ( نرم افزار ویرایش و تبدیل فایل های صوتی و تصویری ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Aurora Software به بازار ارایه شده است.Aurora Media Workshop کامل ترین نرم افزار در زمینه ویرایش فایل های صوتی و تصویری می باشد به شما ویژگی های فراوانی ارایه می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دی جی موزیک میکسر DJ Music Mixer v4.3

‌‎DJ Music Mixer v4.3 دانلود دی جی موزیک میکسر ( نرم افزار ترکیب و میکس آهنگ ها ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار برای ساخت موسیقی برای افرادی که تازه به این حرفه آمده اند مناسب است و نیاز هایشان را رفع میکند و می توان به وسیله این نرم افزار یک موسیقی میکس و ترکیب شده تهیه و تدارک دید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دیجیتال اودیو ادیتور Digital Audio Editor v7.8.15

‌‎Digital Audio Editor v7.8.15 دانلود دیجیتال اودیو ادیتور ( نرم افزار ویرایش و ضبط صدا ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی DigitalSmart Soft Development Inc به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار خودتان صدای خود زا ضبط کنید و با این نرم افزار در کامپیوتر آنرا ویرایش کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مجیکس اسپکترا MAGIX SpectraLayers Pro v4.0.87

‌‎MAGIX SpectraLayers Pro v4.0.87 دانلود مجیکس اسپکترا ( نرم افزار ویرایش فایل های صوتی ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی MAGIX Software به بازار ارایه شده است . با استفاده از مجیکس اسپکترا شما می توانید به صورت حرفه ایی فایل های صوتی خود را ویرایش کنید و فایل میکش شده را تجزیه کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرچوآل دی جی استودیو Virtual DJ Studio 2015 v7.8.2

‌‎Virtual DJ Studio 2015 v7.8 دانلود ویرچوآل دی جی استودیو ( نرم افزار ساخت و میکس آهنگ ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Next Generation Software In به بازار ارایه شده است. نرم افزار بسیار قدرتمند که به وسیله آن می توان اقدام به ساخت موسیقی به صورت حرفه ای و مبتدی کرد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایزوتوپ اوزون iZotope Ozone 7 Advanced v7.01 Build 1362

‌‎iZotope Ozone 7 Advanced v7.01 Build 1362 دانلود ایزوتوپ اوزون در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این ابزار بسیار قدرتمند جهت میکس و مسترینگ می باشد شما با این نرم افزار می توانید یک موزیک حرفه ای بسازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ابل سافت ریکوردی فای Abelssoft Recordify 2017.v2.15

‌‎Abelssoft Recordify 2017.v2.15 دانلود ابل سافت ریکوردی فای در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است امروزه بیشتر کسانی که از گوگل پلی میوزیک آهنگ گوش میکنند این مشکل را دارند که نمی توانند آن را دانلود کنند این نرم افزار به شما کمک میکند تا آن را به صورت خودکار ظبط کنید. و کمپانی Abelssoft سازنده ی این برنامه است.

ادامه مطلب ...