logo
دانلود نرم افزار مجیک موزیک میکر MAGIX Music Maker 2017 Live v24.0.1.34

‌‎MAGIX Music Maker 2017 Live v24.0.1.34 دانلود مجیک موزیک میکر ( نرم افزار ساخت و ویرایش آهنگ ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی MAGIX AG به بازار ارایه شده است . با استفاده از MAGIX Music Maker می توانید به صورت حرفه ایی و با امکانات و قابلیت های ویژه آهنگ بسازید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مجیک موزیک ادیتور Magic Music Editor v8.12.2.11

‌‎Magic Music Editor v8.12.2.11 دانلود مجیک موزیک ادیتور ( نرم افزار ضبط و ویرایش صوت ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . Magic Music Editor نرم افزار بسیار قدرتمند در جهت ویرایش و ضبط فایل موزیک ، صدا یا آهنگ می باشد . این نرم افزار دارای افکت های ویژه و متنوع می باشد که می توانید فایل های صوتی را میکس کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار توتال رکوردر Total Recorder Professional v8.2 Build.4100

‌‎Total Recorder Professional v8.2 Build.4100 دانلود توتال رکوردر ( نرم افزار ضبط و ویرایش صوت ) را سایت آنی دانلود تیم ویور به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی High Criteria به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار بسیار قدرتمند شما توانایی ویرایش و ضبط فایل های صوتی را خواهید داشت .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اشامپو موزیک استودیو Ashampoo Music Studio v7.0.0.29

‌‎Ashampoo Music Studio v7.0.0.29 دانلود اشامپو موزیک استودیو ( نرم افزار مدیریت ،پخش و ویرایش فایل های موسیقی ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط کمپانی ashampoo GmbH and Co KG به بازار ارایه شده است.این نرم افزار یک نرم افزار کامل جهت پخش موزیک ها ویرایش ، رایت موزیک و... را برآورده میسازد .

ادامه مطلب ...
 دانلود نرم افزار زورتام ام پی تری مدیا استادیو Zortam Mp3 Media Studio Pro v22.60

‌‎Zortam Mp3 Media Studio Pro v22.60 دانلود زورتام ام پی تری مدیا استادیو ( نرم افزار مدیریت و سازماندهی فایل های mp3 ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Zortam به بازار ارایه شده است . این نرم افزار به شما امکان تغییر فرمت و آرشیو تخصصی فایل هایی با پسوند mp3 را ارایه می دهد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فایر استارز ریکوردر FairStars Recorder v3.36

‌‎FairStars Recorder v3.36 دانلود فایر استارز ریکوردر(نرم افزار ضبط صدا)سایت آنی دانلود را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت FairStars Soft به بازار ارایه شده است.نرم افزار FairStars Recorder ابزاری قدرتمند و حرفه ایی برای ضبط صدا با ویژگی های منحصر به فرد می باشد که از انواع فرمت های رایج پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ارورا مدیا ورکشاپ Aurora Media Workshop v3.4.45

‌‎Aurora Media Workshop v3.4.45 دانلود ارورا مدیا ورکشاپ ( نرم افزار ویرایش و تبدیل فایل های صوتی و تصویری ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Aurora Software به بازار ارایه شده است.Aurora Media Workshop کامل ترین نرم افزار در زمینه ویرایش فایل های صوتی و تصویری می باشد به شما ویژگی های فراوانی ارایه می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دی جی موزیک میکسر DJ Music Mixer v4.3

‌‎DJ Music Mixer v4.3 دانلود دی جی موزیک میکسر ( نرم افزار ترکیب و میکس آهنگ ها ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار برای ساخت موسیقی برای افرادی که تازه به این حرفه آمده اند مناسب است و نیاز هایشان را رفع میکند و می توان به وسیله این نرم افزار یک موسیقی میکس و ترکیب شده تهیه و تدارک دید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دیجیتال اودیو ادیتور Digital Audio Editor v7.8.15

‌‎Digital Audio Editor v7.8.15 دانلود دیجیتال اودیو ادیتور ( نرم افزار ویرایش و ضبط صدا ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی DigitalSmart Soft Development Inc به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار خودتان صدای خود زا ضبط کنید و با این نرم افزار در کامپیوتر آنرا ویرایش کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مجیکس اسپکترا MAGIX SpectraLayers Pro v4.0.87

‌‎MAGIX SpectraLayers Pro v4.0.87 دانلود مجیکس اسپکترا ( نرم افزار ویرایش فایل های صوتی ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی MAGIX Software به بازار ارایه شده است . با استفاده از مجیکس اسپکترا شما می توانید به صورت حرفه ایی فایل های صوتی خود را ویرایش کنید و فایل میکش شده را تجزیه کنید .

ادامه مطلب ...