logo
دانلود نرم افزار چند زبانه کردن برنامه ها Sisulizer Enterprise Edition v4.0 Build 370

‌‎Sisulizer Enterprise Edition v4.0 Build 370 دانلود نرم افزار چند زبانه کردن برنامه ها در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.این نسخه از Sisulizer، از پلتفرم‌های iOS, Android, FireMonkey, Delphi نیز پشتیبانی می کند.این نرم افزار بر مبنای HTML و XML کار می‌کند و از اکثر زبان های برنامه نویسی نیز پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایشگر متن براکت Brackets v1.11

‌‎Brackets v1.11 دانلود رایگان نرم افزار ویرایشگر متن براکت در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.ویژگی هایی مانند CSS code hinting و live HTML developmen با فراهم آوردن امکان مشاهده سریع تغییرات صورت گرفته در کدها بدون نیاز به بارگذاری مجدد (Reload) و یا ذخیره سازی آن ها و به صورت ویژوال، این برنامه را کاربردی تر نموده است

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار خطایابی در کدنویسی PVS Studio v6.21.24658

‌‎PVS Studio v6.21.24658 دانلود نرم افزار خطا یابی در کد نویسی به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند توسط شرکت Program Verification Systems برای کمک به برنامه نویسان تولید و عرضه شده است.این نرم افزار از مدل داده ویندوز (LLP64) و لینوکس (LP64) پشتیبانی می کند و قابلیت اجرا از طریق خط فرمان را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برنامه نویسی زامارین استودیو  MonoDevelop Xamarin Studio v6.1.2.44

‌‎MonoDevelop Xamarin Studio v6.1.2.44 دانلود نرم افزار برنامه نویسی زامارین استودیو در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است. این نرم افزار قابلیت‌هایی شبیه نت‌بینز و مایکروسافت ویژوال استودیو از قبیل تکمیل‌سازی کد خودکار، کنترل سورس کد ها، یک رابط کاربری گرافیکی ارائه می‌دهد و از زبان های برنامه نویسی مختلفی چون C#, F پشتیبانی میکند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نت رفلکتور NET Reflector v9.3.0.217

‌‎NET Reflector v9.3.0.217 دانلود نرم افزار نت رفلکتور ( نرم افزار مشاهده سورس برنامه ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.بطور قطع برایتان پیش آمده که بخواهید سورس کد برنامه های نوشته شده با پسوند exe یا DLL را مشاهده و یا ویرایش نمایید. این برنامه با تمامی نسخه های ویندوز سازگاری دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادیت راکت EditRocket v4.4.0

‌‎EditRocket v4.4.0 ادیت راکت ( نرم افزار ویرایشگر متن و سورس کد و کدنویسی ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار بسیار کاربردی، قدرتمند و با امکانات عالی می تواند مورد استفاده برنامه نویسان و طراحان وب سایت ها و حتی کاربران معولی قرار بگیرد.این برنامه از تعدا زیادی از زبان های برنامه نویسی پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسکای باند استایلایزر Skybound Stylizer v7.17.1104.61

‌‎Skybound Stylizer v7.17.1104.61 x86x64 دانلود نرم افزار اسکای باند استایلایزر ( نرم افزار ویرایش css ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار حرفه ای و پر کاربرد محصول گروه نرم افزاری Skybound می باشد.برنامه نویسان و طراحان وب سایت با این برنامه به راحتی ساخت و ویرایش فایل های css را انجام می دهند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اگزه اسکریپت ادیتور ExeScript Editor v2.6.1.0

‌‎ExeScript Editor v2.6.1.0 دانلود اگزه اسکریپت ادیتور (نرم افزار تبدیل اسکریپت به فایل اجرایی) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Hide Folder Software به بازار محصولات نرم افزاری ارایه شده است. نرم افزار قدرتمند ،کارا وساده ExeScript Editor به شما این امکان فوق العاده را خواهد داد تا اسکریپت را به EXE تبدیل نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پی وی اس استودیو PVS-Studio v6.18.23098

‌‎PVS-Studio v6.18.23098 دانلود پی وی اس استودیو ( نرم افزار خطا یابی در کد نویسی ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی Program Verification Systems برای کمک به برنامه نویسان به بازار ارایه شده است . این نرم افزار توانایی خطا یابی در کد نویسی را دارا می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سوتینگ اس دبلیو اف Sothink SWF Decompiler v5.5.538

‌‎Sothink SWF Decompiler v5.5.538 دانلود سوتینگ اس دبلیو اف ( نرم افزار تجزیه فایل SWF ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با استفاده از نرم افزار Sothink SWF Decompilerشما می توانید از فایل های فلاش ایجاد شده با پسوند های SWF می توان به پسوند FLA تبدیل می شوند که شامل تصاویر ،فونت ها و آهنگ ها می شود .

ادامه مطلب ...