logo
دانلود نرم افزار فیمبرداری از صفحه نمایش و تصاویر دریافت شده از طریق وب کم یا دوربین NCH.Debut.Pro.v5.06

‌‎NCH.Debut.Pro.v5.06 دانلود نرم افزار فیمبرداری از صفحه نمایش و تصاویر دریافت شده از طریق وب کم یا دوربین پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. برجسته سازی حرکات مکان نمای ماوس، ویرایش و تنظیم رنگ و کنتراست ویدئو های ضبط شده و ... نیز برخی از قابلیت های این نرم افزار می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین حذف نویز های فلیکر ناشی از نورهای مصنوعی چشمک زن در ویدئو ها REVisionFX DEFlicker v1.5.0 for After Effects and Premiere Pro

‌‎REVisionFX DEFlicker v1.5.0 for After Effects and Premiere Pro دانلود پلاگین حذف نویز های فلیکر ناشی از نورهای مصنوعی چشمک زن در ویدئو ها در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.DEFlicker ابزاری برای بهبود و حذف نویز های فلیکر (نور چشمک زن) و تصنعی از ویدئو های با فریم ریت (frame rate) بالا و ویدئو های تایم لپس (timelapse) است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مواوی ویدیو سوئیت Movavi Video Suite v17.3.0

‌‎Movavi Video Suite v17.3.0 دانلود مواوی ویدیو سوئیت (مجموعه نرم افزارهای مفید در کار با فیلم ها) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. Movavi Video Suite امجموعه ابزار قدرتمند رابرای کار با ویدیو ارایه می دهد که توسط کمپانی با سابقه Movavi برای کاربران رایانه های شخصی به بازار ارایه کرده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش حرفه ای فایل های ویدئویی HitFilm Pro v7.1.7427.37708

‌‎HitFilm Pro v7.1.7427.37708 x64 دانلود نرم افزار ویرایش حرفه ای فایل های ویدئویی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.اکثر کارگردانان ، تدوین گران و ویرایستاران فیلم برای بهتر شدن پروژه های خود می بایست از نرم افزار های ویرایش فیلم استفاده کنند تا کار خود را حرفه ای تر جلوه دهند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پخش و ویرایش فایل های مالتی مدیا Machete v4.5 Build 33

‌‎Machete v4.5 Build 33 نرم افزار پخش و ویرایش فایل های مالتی مدیا جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.محیط کاری در این برنامه بسیار راحت و کاربرپسند طراحی شده است تا راه حلی سریع و آسان را به منظور "slicing" نمودن فایل های مالتی مدیا برای شما فراهم کرده باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار افزایش کیفیت ویدیو Tipard Video Enhancer v9.2.18

‌‎Tipard Video Enhancer v9.2.18 دانلود نرم افزار افزایش کیفیت ویدیو در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار از فیلترهایی برای ویرایش قوی ویدیو ها استفاده می کند. این فیلترها قابلیت هایی همچون حذف آرم های مزاحم، تثبیت تصویر و برطرف کردن لرزش، کاهش نویز و ... را در اختیار شما قرار می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادوب پریمیر Adobe Premiere Pro CC 2018 v12.0.1.69

‌‎Adobe Premiere Pro CC 2018 v12.0.1.69 ادوب پریمیر ( نرم افزار ویرایش حرفه ای ویدیو ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.یک نرم افزار بسیار حرفه ای و تخصصی برای افرادی که در زمینه ویرایش و تدوین فیلم کار می کنند می باشد.محصولات سری cc بر روی ویندوزهای 64 بیتی قابل نصب و اجرا هستند.و سازگاری کامل با فتوشاپ دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادوب پریلود Adobe Prelude CC 2018 v7.0.1

‌‎Adobe Prelude CC 2018 v7.0.1 ادوب پریلود ( نرم افزار مدیریت و سازماندهی فیلم ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار از برنامه های حرفه ای مدیریت کلیپ ها و ویدیوها بوده و محصول شرکت معروف Adobe است.این نرم افزار از تمامی فرمت های ویدیویی پشتیبانی می کند.همچنین با نرم افزار پریمیر سازگاری کامل دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزارادغام زیرنویس با فیلم MKVToolnix 21.0.0 Final PLUS Portable      mkv

‌‎MKVToolnix 21.0.0 Final + Portable دانلود نرم افزار ادغام زیرنویس با فیلم در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.MKV یک فرمت برای فایل‌های ویدیویی است.برای چسباندن صدای دوبله و جایگزینی آن با صدای پیش فرض ، مناسب ترین راه استفاده از نرم افزار MKVToolNix است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادونس کدک   ADVANCED Codecs v8.8.0

‌‎ADVANCED Codecs v8.8.0 دانلود ادونس کدک ( مجموعه کدک‌های رایج مخصوص ویندوز ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این مجموعه کدک توسط کمپانی Shark007 به بازار ارایه شده است . این مجموعه پرقدرت و کاربردی کدک به پخش تمامی فایل های صوتی و تصویری با هر فرمت رایج در ویندوز کمک می کند .

ادامه مطلب ...