logo
دانلود نرم افزار تدوین و ایجاد فایل های ویدئویی ACD Systems ACDSee Video Studio v3.0.0.219

‌‎ACD Systems ACDSee Video Studio v3.0.0.219 دانلود نرم افزار تدوین و ایجاد فایل های ویدئویی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با محیط کاربری ساده و آسان خود ، اصلی ترین کارهای ویرایش فیلم را برای کاربران غیر حرفه ای انجام می دهد. این نرم افزار توسط کمپانی ACD Systems International به بازار ارایه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش انواع فایل های مولتی مدیا AquaSoft Stages v10.5.11

‌‎AquaSoft Stages v10.5.11 دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش انواع فایل های مولتی مدیا پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی AquaSoft GmbH به بازار ارائه‌شده است.این نرم افزار شامل تمامی امکاناتی می باشد که شما از یک نرم افزار مالتی مدیا انتظار دارید و همه ی آنها را پاسخگو می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ریپلی مدیا کچر Replay Media Catcher v7.0.1.13

‌‎Replay Media Catcher v7.0.1.13 دانلود ریپلی مدیا کچر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Applian Technologies Inc به بازار ارایه شده است . چطور همه ی ویدئو ها و موزیک های آنلاین را دانلود کنیم ؟ راه حل این موضوع بسیار آسان است با استفاده از این نرم افزار دیگر این مشکل رو ندارید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ریمو لوگو نو Remove Logo Now v4.0

‌‎Remove Logo Now v4.0 نرم افزار ریموو لوگو نو ( نرم افزار حذف لوگو و واترمارک از روی فیلم ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.نرم افزاری که هم اکنون در اختیار شما قرارداده ایم یکی از نرم افزارهای منحصر بفرد برای حذف کردن نوشته و لوگو روی فایل های ویدیویی است که از یک الگوریتم بسیار خاص استفاده می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیمبرداری از صفحه نمایش و تصاویر دریافت شده از طریق وب کم یا دوربین NCH.Debut.Pro.v5.06

‌‎NCH.Debut.Pro.v5.06 دانلود نرم افزار فیمبرداری از صفحه نمایش و تصاویر دریافت شده از طریق وب کم یا دوربین پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. برجسته سازی حرکات مکان نمای ماوس، ویرایش و تنظیم رنگ و کنتراست ویدئو های ضبط شده و ... نیز برخی از قابلیت های این نرم افزار می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین حذف نویز های فلیکر ناشی از نورهای مصنوعی چشمک زن در ویدئو ها REVisionFX DEFlicker v1.5.0 for After Effects and Premiere Pro

‌‎REVisionFX DEFlicker v1.5.0 for After Effects and Premiere Pro دانلود پلاگین حذف نویز های فلیکر ناشی از نورهای مصنوعی چشمک زن در ویدئو ها در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.DEFlicker ابزاری برای بهبود و حذف نویز های فلیکر (نور چشمک زن) و تصنعی از ویدئو های با فریم ریت (frame rate) بالا و ویدئو های تایم لپس (timelapse) است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مواوی ویدیو سوئیت Movavi Video Suite v17.3.0

‌‎Movavi Video Suite v17.3.0 دانلود مواوی ویدیو سوئیت (مجموعه نرم افزارهای مفید در کار با فیلم ها) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. Movavi Video Suite امجموعه ابزار قدرتمند رابرای کار با ویدیو ارایه می دهد که توسط کمپانی با سابقه Movavi برای کاربران رایانه های شخصی به بازار ارایه کرده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش حرفه ای فایل های ویدئویی HitFilm Pro v7.1.7427.37708

‌‎HitFilm Pro v7.1.7427.37708 x64 دانلود نرم افزار ویرایش حرفه ای فایل های ویدئویی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.اکثر کارگردانان ، تدوین گران و ویرایستاران فیلم برای بهتر شدن پروژه های خود می بایست از نرم افزار های ویرایش فیلم استفاده کنند تا کار خود را حرفه ای تر جلوه دهند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پخش و ویرایش فایل های مالتی مدیا Machete v4.5 Build 33

‌‎Machete v4.5 Build 33 نرم افزار پخش و ویرایش فایل های مالتی مدیا جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.محیط کاری در این برنامه بسیار راحت و کاربرپسند طراحی شده است تا راه حلی سریع و آسان را به منظور "slicing" نمودن فایل های مالتی مدیا برای شما فراهم کرده باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار افزایش کیفیت ویدیو Tipard Video Enhancer v9.2.18

‌‎Tipard Video Enhancer v9.2.18 دانلود نرم افزار افزایش کیفیت ویدیو در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار از فیلترهایی برای ویرایش قوی ویدیو ها استفاده می کند. این فیلترها قابلیت هایی همچون حذف آرم های مزاحم، تثبیت تصویر و برطرف کردن لرزش، کاهش نویز و ... را در اختیار شما قرار می دهد.

ادامه مطلب ...