logo
دانلود نرم افزار موکا وی آر بیلد Mocha VR v5.6.0 Build 1601

‌‎Mocha VR v5.6.0 Build 1601 دانلود موکا وی آر بیلد(نرم افزار ترکینگ ویدیو های واقعیت مجازی و 360 درجه) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط شرکت Imagineer Systems Ltd به بازار ارایه شده است .اگر به دنبال یک برنامه ای هستید که بتوانید فیلم های واقعیت مجازی را بسازید با این نرم افزار میتوانید انجام دهید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مواوی ویدیو سوئیت Movavi Video Suite v17.2.0

‌‎Movavi Video Suite v17.2.0 دانلود مواوی ویدیو سوئیت (مجموعه نرم افزارهای مفید در کار با فیلم ها) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. Movavi Video Suite امجموعه ابزار قدرتمند رابرای کار با ویدیو ارایه می دهد که توسط کمپانی با سابقه Movavi برای کاربران رایانه های شخصی به بازار ارایه کرده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار میکس و ویرایش فیلم LoiLoScope v2.5.5

‌‎LoiLoScope v2.5.5 دانلود نرم افزار میکس و ویرایش فیلم در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار قدرتمند قادر به میکس تصاویر، فیلم ها، متن و آهنگ های شما برای ساخت ویدیو های زیبا و ساخت اسلاید شو های متنوع نیز می باشد.این نرم افزار بسیاری از فرمت های ویدیویی همچون MP4, AVI, MPEG2 و WMV را پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت انیمیشن های سه بعدی موکا Mocha Pro v5.6.0 Build 1601

‌‎Mocha Pro v5.6.0 Build 1601 x64 دانلود نرم افزار ساخت انیمیشن های سه بعدی موکا در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار یکی از حرفه ای ترین برنامه ها در زمینه ساخت انیمیشن های سه بعدی محسوب می شود.این برنامه بخاطر داشتن محیطی کاملا حرفه ای بیشتر مناسب افرادی است که بصورت تخصصی کار انیمیشن سازی را انجام می دهند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اصلاح رنگ تخصصی فایل های ویدئویی Blackmagic Design Davinci Resolve Studio v14.3 x64

‌‎Blackmagic Design Davinci Resolve Studio v14.3 x64دانلود نرم افزار اصلاح رنگ تخصصی فایل های ویدئویی به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.Davinci Resolve هیچ محدودیتی برای استفاده از سخت افزار ندارد.مهم ترین خصوصیت Davinci Resolve را می توان سرعت بی نظیر این برنامه دانست.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار واندر فاکس اچ دی ویدیو کانورتر WonderFox HD Video Converter Factory Pro v14.3.0

‌‎WonderFox HD Video Converter Factory Pro v14.3.0 دانلود رایگان واندر فاکس اچ دی ویدیو کانورتر ( نرم افزار تبدیل فرمت فایل های ویدئویی HD ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار بسیار قدرتمند و کاربردی در زمینه تبدیل فرمت فایل های ویدئویی HD ویژگی و ابزار های بسیار کاربردی به شما کاربران ارایه می دهد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش ZD Soft Screen Recorder v11.1.7

‌‎ZD Soft Screen Recorder دانلود نرم افزارفیلم برداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.ZD Soft Screen Recorder نرم افزار ZD Soft Screen Recorder یک ابزار با کارایی بسیار بالا جهت ضبط صفحه نمایش و فیلمبرداری از رایانه می باشد که مانند یک دوربین با کیفیت بالا از کلیه رویدادها و اتفاقات صفحه نمایش فیلمبرداری می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برش فایل های چند رسانه ای برای مک Joyoshare Media Cutter v1.0.1.12 MacOSX

‌‎Joyoshare Media Cutter v1.0.1.12 MacOSX دانلود نرم افزار برش فایل های چند رسانه ای برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار علاوه بر قابلیت بریدن فایل های ویدیویی توانایی تبدیل انواع فرمت های صوتی و تصویری به یکدیگر را نیز دارد.همچنین قادر است صدا ها را نیز از فایل های ویدیویی جدا کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش فایل های ویدئویی AVIToolbox v2.7.1.58            AVI

‌‎AVIToolbox v2.7.1.58 دانلود نرم افزار ویرایش فایل های ویدئویی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.AVIToolbox استفاده از فایل های ویدویی با فرمت های مختف برای ارسال و دریافت اطلاعات، مورد استفاده تعداد بسیار بالایی از کاربران قرار گرفته است. ارسال و دریافت فیلم ها با حجم ها و کیفیت های متفاوت صورت می گیرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش زیرنویس AHD Subtitles Maker v5.17.113

‌‎AHD Subtitles Maker v5.17.113 دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش زیرنویس در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار یک ابزار قدرتمند جهت ایجاد زیرنویس که برای استفاده در ویندوز طراحی شده است . این برنامه می تواند اغلب قالب‌های زیرنویس متنی برای فیلم را در کسری از زمان ایجاد کند .

ادامه مطلب ...