logo
دانلود نرم افزار اصلاح رنگ تخصصی فایل های ویدئویی Blackmagic Design Davinci Resolve Studio v14.3 x64

‌‎Blackmagic Design Davinci Resolve Studio v14.3 x64دانلود نرم افزار اصلاح رنگ تخصصی فایل های ویدئویی به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.Davinci Resolve هیچ محدودیتی برای استفاده از سخت افزار ندارد.مهم ترین خصوصیت Davinci Resolve را می توان سرعت بی نظیر این برنامه دانست.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار واندر فاکس اچ دی ویدیو کانورتر WonderFox HD Video Converter Factory Pro v14.3.0

‌‎WonderFox HD Video Converter Factory Pro v14.3.0 دانلود رایگان واندر فاکس اچ دی ویدیو کانورتر ( نرم افزار تبدیل فرمت فایل های ویدئویی HD ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار بسیار قدرتمند و کاربردی در زمینه تبدیل فرمت فایل های ویدئویی HD ویژگی و ابزار های بسیار کاربردی به شما کاربران ارایه می دهد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلم برداری از صفحه نمایش ZD Soft Screen Recorder v11.1.7

‌‎ZD Soft Screen Recorder دانلود نرم افزارفیلم برداری از صفحه نمایش در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.ZD Soft Screen Recorder نرم افزار ZD Soft Screen Recorder یک ابزار با کارایی بسیار بالا جهت ضبط صفحه نمایش و فیلمبرداری از رایانه می باشد که مانند یک دوربین با کیفیت بالا از کلیه رویدادها و اتفاقات صفحه نمایش فیلمبرداری می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار برش فایل های چند رسانه ای برای مک Joyoshare Media Cutter v1.0.1.12 MacOSX

‌‎Joyoshare Media Cutter v1.0.1.12 MacOSX دانلود نرم افزار برش فایل های چند رسانه ای برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار علاوه بر قابلیت بریدن فایل های ویدیویی توانایی تبدیل انواع فرمت های صوتی و تصویری به یکدیگر را نیز دارد.همچنین قادر است صدا ها را نیز از فایل های ویدیویی جدا کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش فایل های ویدئویی AVIToolbox v2.7.1.58            AVI

‌‎AVIToolbox v2.7.1.58 دانلود نرم افزار ویرایش فایل های ویدئویی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.AVIToolbox استفاده از فایل های ویدویی با فرمت های مختف برای ارسال و دریافت اطلاعات، مورد استفاده تعداد بسیار بالایی از کاربران قرار گرفته است. ارسال و دریافت فیلم ها با حجم ها و کیفیت های متفاوت صورت می گیرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش زیرنویس AHD Subtitles Maker v5.17.113

‌‎AHD Subtitles Maker v5.17.113 دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش زیرنویس در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار یک ابزار قدرتمند جهت ایجاد زیرنویس که برای استفاده در ویندوز طراحی شده است . این برنامه می تواند اغلب قالب‌های زیرنویس متنی برای فیلم را در کسری از زمان ایجاد کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار استخراج عناصر صوتی و تصویری از فیلم VideoDetach Pro v1.2.9

‌‎VideoDetach Pro v1.2.9 دانلود نرم افزار استخراج عناصر صوتی و تصویری از فیلم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار ویراش فایل های ویدیویی با امکانات بسیار زیاد این امکان را به شما می دهد تا بتوانید قسمت های مختلف فیلم مثل صدا و یا تصاویر صحنه های مختلف را جدا کرده و با فرمت هایی مخصوص صدا و عکس ذخیره کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود مجموعه پلاگین ویرایش ویدیو برای پیناکل NewBlueFX Legacy Plug-ins bundle v3.0.171130 for Pinnacle Studio

‌‎NewBlueFX Legacy Plug-ins bundle v3.0.171130 x64 for Pinnacle Studio دانلود مجموعه پلاگین ویرایش ویدیو برای پیناکل در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.برای ویرایش فایل های ویدیویی نرم افزارها و ابزارهای بسیار گوناگونی وجود دارد.شرکت Pinnacle یکی از شرکت های معروف در زمینه تولید نرم افزار گرافیک و ویدیو است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ام کا وی تول نیکس MKVToolnix v20.0.0 x86x64

‌‎MKVToolnix v20.0.0 x86x64 دانلود ام کا وی تول نیکس (نرم‌افزار اضافه و جداسازی زیرنویس فیلم‌های MKV) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است.MKV یک فرمت (Container format) برای فایل‌های ویدئویی است و امکان نگهداری تعداد نامحدود track های ویدئو، صدا و زیرنویس را در قالب یک فایل دارد و با این برنامه این فایل‌ها را ویرایش کنید

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت کپشن و زیرنویس CaptionMaker Enterprise v6.12

‌‎CaptionMaker Enterprise v6.12 دانلود نرم افزار ساخت کپشن و زیرنویس پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.در صورتی که قصد ویرایش فایل های ویدیویی را دارید و می خواهید برای آن ها زیرنویسی قرار دهید و یا زیرنویس های یک فایل ویدیویی را تغییرات دهید نرم افزار CaptionMaker به شما بسیار کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب ...