logo
دانلود نرم افزار ضبط تماس های صوتی و تصویری اسکایپ Amolto Call Recorder for Skype Premium v3.7.3.0

‌‎Amolto Call Recorder for Skype Premium v3.7.3.0 دانلود ضبط تماس های صوتی و تصویری اسکایپ در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Amolto Team به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند این توانایی را دارید تا تماس های صوتی و تصویری برقرار شده از طریق اسکایپ را ضبط نمایید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بهبود کیفیت ویدئو با تثبیت لرزش دوربین و حذف نویزها proDAD ProDrenalin v2.0.29.1

‌‎proDAD ProDrenalin v2.0.29.1 دانلود نرم افزار بهبود کیفیت ویدئو با تثبیت لرزش دوربین و حذف نویزها در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی proDAD به بازار ارایه شده است. تصاویری که با دوربین های ورزشی و یا دیگر دوربین های حرفه ای ضبط می شوند برای از بین بردن نویز آنها از این نرم افزار کمک میگرند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار خواندن متن تایپ شده و نوشتن گفته های شما TxtReaderXpress v4.3.4178

‌‎TxtReaderXpress v4.3.4178 دانلود نرم افزار خواندن متن تایپ شده و نوشتن گفته های شما را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Lau Han Ching Software به بازار ارایه شده است. توسط این نرم افزار شما خواهید توانست تا متن موجود در فایل های متنی برای شما به صورت صوتی پخش شود از این نرم افزار کمک بگیرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مجیکس مووی ادیت MAGIX Movie Edit Pro 2018 Premium v17.0.1.128

‌‎MAGIX Movie Edit Pro 2018 Premium v17.0.1.128 دانلود مجیکس مووی ادیت ( نرم افزار ویرایش فایل های ویدئویی ) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی MAGIX به بازار ارایه شده است . این نرم افزار یک ویرایشگر قدرتمند فایل های ویدئویی با امکانات و قابلیت های بسیار ویژه ایی می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار انی ام پی فور ویدیو دانلودر AnyMP4 Video Downloader v6.1.22

‌‎AnyMP4 Video Downloader v6.1.22 دانلود انی ام پی فور ویدیو دانلودر ( نرم افزار دانلود ویدئو های آنلاین ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی AnyMP4 Studio به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند می توانید تا ویدیدو های آنلاین را دانلود و ویرایش کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سایبرلینک اکشن دایرکتور CyberLink ActionDirector Ultra v3.0.2219.0

‌‎CyberLink ActionDirector Ultra v3.0.2219.0 دانلود نرم افزار سایبرلینک اکشن دایرکتور در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی مشهور CyberLink Corp به بازار ارایه شده است. با استفاده از این نرم افزار شما قادرید تا به ویذایش و ساخت ویدیو های ورزشی که با دوربین های مخصوص گرفته می شوند اقدام نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت تیزر، متن‌های متحرک و انیمیشن proDAD Heroglyph v4.0.256.1 plus v4.0.246.1

‌‎proDAD Heroglyph v4.0.256.1 x64 plus v4.0.246.1 x86 دانلود نرم افزار ساخت تیزر، متن‌های متحرک و انیمیشن در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی proDAD GmbH به بازار ارایه شده است. با استفاده از این نرم افزار شما قادرید تا اقدام به ساخت تیزر های مختلف، متنهای متحرک، وانیمیشن نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مواوی ویدیو ادیتور Movavi Video Editor v14.0.0

‌‎Movavi Video Editor v14.0.0 دانلود مواوی ویدیو ادیتور ( نرم افزار ویرایش فایل های ویدئویی ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار توسط کمپانی Movavi به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند و کاربردی می توانید تا به صورت حرفه ایی و کاملا آسان فایل های ویدئویی خود را ویرایش کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مواوی ویدیو سوئیت Movavi Video Suite v17.0.2

‌‎Movavi Video Suite v17.0.2 دانلود مواوی ویدیو سوئیت (مجموعه نرم افزارهای مفید در کار با فیلم ها) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. Movavi Video Suite امجموعه ابزار قدرتمند رابرای کار با ویدیو ارایه می دهد که توسط کمپانی با سابقه Movavi برای کاربران رایانه های شخصی به بازار ارایه کرده است.

ادامه مطلب ...
دانلود مجموعه پلاگین رد جاینت مجیک بولت Red Giant Magic Bullet Suite v13.0.5

‌‎Red Giant Magic Bullet Suite v13.0.5 x64 دانلود پلاگین رد جاینت مجیک بولت ( مجموعه پلاگین های ویرایش ویدیو برای فیلمسازی ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این مجموعه پلاگین توسط کمپانی Red Giant به بازار ارایه شده است . این مجموعه پلاگین قدرتمند برای ویرایش ویدیو ها و برای فیلمسازی به کار می رود .

ادامه مطلب ...