logo
دانلود نرم افزار ریمو لوگو نو Remove Logo Now v3.2

‌‎Remove Logo Now v3.2 نرم افزار ریموو لوگو نو ( نرم افزار حذف لوگو و واترمارک از روی فیلم ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.نرم افزاری که هم اکنون در اختیار شما قرارداده ایم یکی از نرم افزارهای منحصر بفرد برای حذف کردن نوشته و لوگو روی فایل های ویدیویی است که از یک الگوریتم بسیار خاص استفاده می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ام کا وی تول نیکس  MKVToolNix v18.0.0

‌‎MKVToolNix.v18.0.0 دانلود ام کا وی تول نیکس (نرم‌افزار اضافه و جداسازی زیرنویس فیلم‌های MKV) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.این نرم افزار بصورت کاملا تخصصی برای کار بر روی فایل های با فرمت mkv است و با قابلیت های زیادش از جمله drag & drop به شما امکان کار و ایجاد تغییرات بر روی فایل ها در زمان کم را می دهد

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار وی میکس پرو vMix Pro v20.0.0.42

‌‎vMix Pro v20.0.0.42 دانلود وی میکس پرو (نرم افزار قدرتمند میکس فیلم های ویدیویی HD و 4K) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . یک نرم افزار قدرتمند و کاملا حرفه ای است که دارای قابلیت های زیاد برا میکس ویدیو می باشد این نرم افزار بر پایه سخت افزار های قدرتمند تولید شده و شما میتوانید با آن فیلم خود را ویرایش کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار میکس فیلم ArKaos GrandVJ v2.4.0

‌‎ArKaos GrandVJ v2.4.0 دانلود نرم افزار میکس فیلم در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. این نرم افزار توسط کمپانی ArKaos به بازار ارایه شده است. این نرم افزار را اگر بهترین نرم افزار در زمینه میکس فیلم به شمار نبریم می توان آن را جزوی از بهترین نرم افزارها در این دسته نام برد و پیچیدگی های نرم افزار دیگر را نیز ندارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کانورت اکس تو دی وی دی VSO ConvertXtoDVD v7.0.0.52

‌‎VSO ConvertXtoDVD v7.0.0.52 سایت آنی دانلود کانورت اکس تو دی وی دی را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. نرم افزاری جهت تبدیل انواع فایلهای ویدئویی به فرمت HD و رایت آنها بر روی انواع دیسک هامی باشد که با پشتیبانی از اکثر فرمت های ویدئویی این امکان را به کاربران می‌ دهد تا با چند کلیک ساده فیلم خود را برای رایت آماده نمایند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار واندر فاکس اچ دی ویدیو کانورتر WonderFox HD Video Converter Factory Pro v14.0

‌‎WonderFox HD Video Converter Factory Pro v14.0 دانلود رایگان واندر فاکس اچ دی ویدیو کانورتر ( نرم افزار تبدیل فرمت فایل های ویدئویی HD ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار بسیار قدرتمند و کاربردی در زمینه تبدیل فرمت فایل های ویدئویی HD ویژگی و ابزار های بسیار کاربردی به شما کاربران ارایه می دهد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ضبط تماس های صوتی و تصویری اسکایپ Amolto Call Recorder for Skype Premium v3.7.3.0

‌‎Amolto Call Recorder for Skype Premium v3.7.3.0 دانلود ضبط تماس های صوتی و تصویری اسکایپ در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Amolto Team به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار قدرتمند این توانایی را دارید تا تماس های صوتی و تصویری برقرار شده از طریق اسکایپ را ضبط نمایید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بهبود کیفیت ویدئو با تثبیت لرزش دوربین و حذف نویزها proDAD ProDrenalin v2.0.29.1

‌‎proDAD ProDrenalin v2.0.29.1 دانلود نرم افزار بهبود کیفیت ویدئو با تثبیت لرزش دوربین و حذف نویزها در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی proDAD به بازار ارایه شده است. تصاویری که با دوربین های ورزشی و یا دیگر دوربین های حرفه ای ضبط می شوند برای از بین بردن نویز آنها از این نرم افزار کمک میگرند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار خواندن متن تایپ شده و نوشتن گفته های شما TxtReaderXpress v4.3.4178

‌‎TxtReaderXpress v4.3.4178 دانلود نرم افزار خواندن متن تایپ شده و نوشتن گفته های شما را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Lau Han Ching Software به بازار ارایه شده است. توسط این نرم افزار شما خواهید توانست تا متن موجود در فایل های متنی برای شما به صورت صوتی پخش شود از این نرم افزار کمک بگیرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مجیکس مووی ادیت MAGIX Movie Edit Pro 2018 Premium v17.0.1.128

‌‎MAGIX Movie Edit Pro 2018 Premium v17.0.1.128 دانلود مجیکس مووی ادیت ( نرم افزار ویرایش فایل های ویدئویی ) ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی MAGIX به بازار ارایه شده است . این نرم افزار یک ویرایشگر قدرتمند فایل های ویدئویی با امکانات و قابلیت های بسیار ویژه ایی می باشد .

ادامه مطلب ...