logo
دانلود نرم افزار ویرایشگر متن ایی ام ادیتور EmEditor Professional v18.0.6

‌‎EmEditor Professional v18.0.6 x86/x64 دانلود ویرایشگر متن ایی ام ادیتور در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی EmuraSoft Inc به بازار ارائه‌شده است. EmEditor یک نرم‌افزار ویرایشگر متن هست که دارای امکانات متعدد و یک ویرایشگر بسیار حرفه‌ای و انواع ابزارهای ویرایشی و نگارشی است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تایپ پایلوت Type Pilot

‌‎ Type Pilot دانلود تایپ پایلوت (نرم افزار تایپ خودکار متون پر استفاده) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Two Pilots به بازار ارایه شده است . این نرم افزار ساده و کاربردی جهت افزایش سرعت در تایپ و اسناد و باقی موارد به کار می رود به این صورت که کلمات پرکاربرد شما کامل می شوند.

ادامه مطلب ...
دانلود دفترچه خاطرات دیجیتالی CSoftLab Advanced Diary v5.0

‌‎CSoftLab Advanced Diary v5.0 دانلود دفترچه خاطرات دیجیتالی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار یادداشت برداری با محیط کاربری زیبا و امکانات بسیار یکی از بهترین برنامه های ثبت خاطرات و یادداشت ها می باشد.این برنامه دارای گزینه تنظیم متن، ویرایش فونت ، وارد کردن عکس ، پشتیبانی از جدول و... می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایش حرفه ای متن HippoEDIT 1.61.49

‌‎HippoEDIT 1.61.49 x86x64 دانلود نرم افزار نرم افزار ویرایش حرفه ای متن در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. این برنامه یك ویرایشگر ساده ، سبك و زیبای تحت ویندوز است. دارای رابط كاربری مدرن،طرحهای رابط مختلف،بدون نیاز به مرورگر و مرورگر فایل،ویرایشگر متن هوشمند برای استفاده از توابع ابزار یكپارچه سازی است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دفتر خاطرات الکترونیکی Efficient Diary Pro v5.50 Build 539

‌‎Efficient Diary Pro v5.50 Build 539 دانلود نرم افزار دفتر خاطرات الکترونیکی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار برنامه ای کارآمد برای ثبت و نگهداری خاطرات در کامپیوتر می باشد.. این برنامه دارای یک ویرایشگر قوی و پر سرعت است که مشابه MS-Word عمل می کند.این نرم افزار از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار چسباندن یادداشت روی دسکتاپ Efficient Sticky Notes Pro v5.50 Build 539

‌‎Efficient Sticky Notes Pro v5.50 Build 539 دانلود نرم افزار چسباندن یادداشت روی دسکتاپ در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. با این نرم افزار میتوانید یادداشت های خودتان را روی تکه های کاغذ مجازی بنویسید و به صورت زیبا به محل های مختلف دسکتاپ بچسبانید.یکی از قابلیت های برنامه ، امکان پیوست کردن فایل و سند به یادداشت است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت متن های سه بعدی Insofta 3D Text Commander v5.0.0

‌‎Insofta 3D Text Commander v5.0.0 دانلود نرم افزار ساخت متن های سه بعدی در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .توسط نرم افزار Insofta 3D text Commander بهترین و زیباترین متن ها را جهت استفاده در موارد مختلف همچون صفحات وب، ایمیل های تبلیغاتی و… بسازید.این برنامه دارای محیطی ساده و روان می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویرایشگر متن اتم Atom v1.23.3 Portable

‌‎Atom v1.23.3 x86x64 Portable دانلود نرم افزار ویرایشگر متن اتم پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار ویرایشگر متن با قابلیت ها و امکانات بسیارش یکی از بهترین برنامه های ویرایش متن است.این نرم افزار قدرت تکمیل کردن خودکار کدهای برنامه نویسی و همچنین هایلایت کردن syntax برنامه ها را دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود فارسی نویس لیمون LeoMoon ParsiNegar 2.1.0 Win / Mac PLUS Portable

‌‎LeoMoon ParsiNegar 2.1.0 Win / Mac PLUS Portable دانلود فارسی نویس لیمون پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .بسیاری از افراد برای فارسی نویسی در برنامه های گرافیکی مختلف مانند نرم افزار پرکاربرد فتوشاپ (Photoshop) دچار مشکل های متعددی می باشند.با این برنامه می توانید بدون مشکل فارسی تایپ کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار نوت پد پلاس پلاس Notepad++ v7.5.4

‌‎Notepad++ v7.5.4 x86x64 دانلود نوت پد پلاس پلاس ( نرم افزار جایگزین برای نوت پد ویندوز ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.حتما شما هم با نرم افزار notepad که برنامه ای ساده برای ویرایش متون است و امکانات زیادی ندارد آشنا هستید.این برنامه به صورت پیش فرض بر روی تمام سیستم عامل های ویندوز قرار دارد

ادامه مطلب ...