logo
دانلود بیش از 100 بروشور لایه باز سه لت با موضوعات مختلف CM 100 Tri-fold Brochures Bundle

‌‎CM 100 Tri-fold Brochures Bundle دانلود بیش از 100 بروشور لایه باز سه لت با موضوعات مختلف در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرارگرفته است.

ادامه مطلب ...
دانلود نسخه کوچک شده‌ی ویندوز ۷ جهت اجرا بر روی سیستم‌های قدیمی Microsoft Windows 7 SP1 Thin PC Multilingual

‌‎Microsoft Windows 7 SP1 Thin PC x86 Multilingual Pre-Activated Integrated October 2017 دانلود نسخه کوچک شده‌ی ویندوز ۷ جهت اجرا بر روی سیستم‌های قدیمی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. اگر در منزل یک سیستم رایانه ای قدیمی با سخت افزار با مشخصات پایین دارین می توانید این نسخه را روی آن نصب کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود آپدیت‌های ویندوز ۷ (Windows 7 Updates (November 2016

‌‎(Windows 7 Updates (November 2016 دانلود آپدیت‌های ویندوز ۷ پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این به‌روزرسانی‌های ویندوز را شرکت بزرگ Microsoft برای رایانه‌هایی که از این ورژن از ویندوز استفاده می‌کنند عرضه کرده تا جلوی بسیاری از مخاطرات امنیتی را گرفته و تا حدی باگ‌های نرم‌افزاری ویندوز را برطرف کند.

ادامه مطلب ...
دانلود سیستم عامل ویندوز سون لایو پرتابل Windows 7 Live CD Portable

‌‎Windows 7 Live CD Portable دانلود ویندوز سون لایو پرتابل در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Microsoft به بازار ارایه شده است.بسیاری از مواقع سیستم عامل سیستم دچار نقص می شود و شما باید سیستم عامل خود را نصب مجدد کنید.شما می توانید از نسخه قابل حمل ویندوز استفاده کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود سیستم عامل ویندوز سون لایو  Windows 7 Live CD

‌‎Windows 7 Live CD دانلود سیستم عامل ویندوز سون لایو در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Microsoft به بازار ارایه شده است . بسیاری از مواقع سیستم عامل سیستم دچار نقص می شود و شما باید سیستم عامل خود را نصب مجدد کنید . شما می توانید از نسخه قابل حمل ویندوز استفاده کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فعال سازی و رفع محدودیت زمانی ویندوز Windows 7 Activator

‌‎Windows 7 Activator دانلود فعال سازی و رفع محدودیت زمانی ویندوز 7 درسایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی ومتن معرفی این فعال ساز قرار داده شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Daz به بازار ارایه شده است .یکی از بهترین نرم افزار ها در زمینه فعال سازی ویندوز 7 می باشد . این نرم افزار به شدت در نزد کاربران این برنامه ها محبوبیت دارد و مراحل نصب آن بسیار آسان و کاربردی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فارسی ساز ویندوز سون  Windows 7 Persian Language Interface Pack

‌‎Windows 7 Persian Language Interface Pack دانلود نرم افزار فارسی ساز ویندوز سون در سایت آنی دانلود به صورت رایگان ، همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دریافت به اشتراك گذاشته شده است.شما پس از نصب اين فارسي ساز بر روي ويندوز 7 خود علاوه بر فارسي شدن تمامي بخشها و منوهاي ويندوز 7 ميتوانيد تمامي پيغامها و حتي Help ويندوز را با زبان شيرين فارسي مشاهده كنيد.

ادامه مطلب ...
دانلود سیستم عامل ویندوز 7  Windows 7 SP1 AIO

‌‎Windows 7 SP1 AIO دانلود ویندوز 7 در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . سیستم عامل ویندوز 7 ، هفتمین نسخه سیستم عامل های عرضه شده از شرکت مایکروسافت می باشد که در سال 2009 معرفی شد در این نسخه از ویندوز سه نرم افزار پر کاربرد Internet Explorer ، Media Player و Media Center در این نسخه بروز رسانی شدند .

ادامه مطلب ...

دانلود سیستم عامل Windows 7

تاریخ :   1396/10/6 دسته بندی : ویندوز 7
دانلود سیستم عامل Windows 7

‌‎Windows 7 دانلود ویندوز 7 در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . سیستم عامل ویندوز 7 ، هفتمین نسخه سیستم عامل های عرضه شده از شرکت مایکروسافت می باشد که در سال 2009 معرفی شد . این نسخه از ویندوز نسبت به ویندوز xp دارای رابط کاربری بهتر و نسبت به ویندوز vista سبکتر و درارای نرم افزار های کاربردی می باشد.

ادامه مطلب ...