logo
دانلود ویندوز 8.1  Windows 8.1 Pro with Media Center PLUS Enterprise

‌‎Windows 8.1 Pro with Media Center PLUS Enterprise دانلود ویندوز 8.1 در سایت آنی دانلود به همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این ویندوز نسخه تکامل یافته از ویندوز 8 می باشد که در آن دکمه استارت مجددا به محیط ویندوز برگشته است.از مزیت های مهم ویندوز 8.1 می توان به سرعت بالای راه اندازی آن اشاره کرد.ضمنا این نسخه از بوت UEFI هم پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فارسی ساز محیط ویندوز 8 Windows 8 Persian Language Interface

‌‎Windows 8 Persian Language Interfac دانلود فارسی ساز محیط ویندوز 8 در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Microsoft به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم افزار می تواند محیط ویندوز را کاملا به صورت فارسی تبدیل کنید و همچنین کل محیط را راست چین می شود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ویندوز اسنشیال Windows Essentials 2012

‌‎Windows Essentials 2012 دانلود ویندوز اسنشیال به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و لینک مستقیم و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Microsoft به بازار ارایه شده است . شرکت مایکروسافت بعد از ارایه نسخه ویندوز 7 بسیاری از نرم افزارهای محبوب ویندوز xp رو حذف کرد . این مجموعه بسیاری از نرم افزار های محبوب را به ویندوز باز میگرداند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مایکروسافت تولکیت Microsoft Toolkit v2.6.1

‌‎Microsoft Toolkit v2.6.1 دانلود مایکروسافت تولکیت ، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی CODYQX4 به بازار ارایه شده است . یکی از بهترین نرم افزار ها در زمینه فعال سازی سیستم عامل ویندوز و مجموعه نرم افزار آفیس می باشد . این نرم افزار به شدت در نزد کاربران این برنامه ها محبوبیت دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود  فعال ساز و رفع محدودیت زمانی ویندوز 8.1 Windows 8.1 Activator

‌‎Windows 8.1 Activator دانلود فعال ساز و رفع محدودیت زمانی ویندوز8.1 در سایت آنی دانلود ، همراه لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دریافت به اشتراك گذاشته شده است . سرانجام نسخه نهایی روایت جدید شرکت مایکروسافت با نام ویندوز8.1 عرضه شد ! این نسخه که با بهبودهای موثری در عملکرد کلی ویندوز و رابط کاربری همراه است ، قابلیت های چشمگیری را نیز برای کاربران ویندوز ۸ به همراه دارد .

ادامه مطلب ...

دانلود ویندوز پرو 8.1 Windows Pro

تاریخ :   1396/10/6 دسته بندی : ویندوز 8.1
دانلود ویندوز پرو 8.1 Windows Pro

‌‎8.1 Windows Pro دانلود ویندوز 8.1 پرو در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . سرانجام نسخه نهایی روایت جدید شرکت مایکروسافت با نام ویندوز8.1 عرضه شد! این نسخه که با بهبودهای موثری در عملکرد کلی ویندوز و رابط کاربری همراه است، قابلیت های چشمگیری را نیز برای کاربران ویندوز 8.1 به همراه دارد.

ادامه مطلب ...