logo
دانلود نرم افزار مدیریت پایگاه داده SQLite Expert Professional v5.2.2.290 x86x64

‌‎SQLite Expert Professional v5.2.2.290 x86x64 دانلود نرم افزار نرم افزار مدیریت پایگاه داده در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. SQLite Expert طراحی شده تا به همه نیازهای کاربران از query های ساده پایگاه داده گرفته تا پایگاه داده های پیچیده ی در حال توسعه پاسخ دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت پایگاه داده های اوراکل Oracle Maestro Professional v16.1.0.1

‌‎Oracle Maestro Professional v16.1.0.1 دانلود نرم افزار مدیریت پایگاه داده های اوراکل در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.Oracle Maestro از تمام نسخه های اوراکل پشتیبانی کرده و امکان ساخت کوئری های مختلف به صورت بصری را فراهم نموده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جت برینز دیتا گریپ JetBrains DataGrip v2017.3.3 Build 173.4127

‌‎JetBrains DataGrip v2017.3.3 Build 173.4127 دانلود نرم افزار جت برینز دیتا گریپ ( نرم افزار محیط برنامه نویسی پایگاه داده ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.افرادی که با نرم افزارهای پایگاه داده و دیتابیس کار میکنند.با نرم افزارهای مدیریت پایگاه داده آشنایی دارند.این برنامه محصول شرکت Jetbrains می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار سپ پاوردیزاینر SAP PowerDesigner v16.6 SP04

‌‎SAP PowerDesigner v16.6 SP04 دانلود نرم افزار سپ پاوردیزاینر (نرم افزار مدلسازی داده ها ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار مدلسازی محصول یکی از بزرگترین شرکت های مهندسی نرم افزار به نام Sybase می باشد.و یکی از قابلیت های بسیار خوب این نرم افزار امکان اتصال به دیتابیس های فراوان از جمله دیتابیس معروف Sql Server است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیریت و توسعه دیتابیس اوراکل Toad for Oracle 2017 Edition v12.11.0.95

‌‎Toad for Oracle 2017 Edition v12.11.0.95 دانلود نرم افزار مدیریت و توسعه دیتابیس اوراکل در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. این نرم افزار از کمپانی Quest Software Inc ارایه گردیده است. این نرم افزار بسته ای از ابزارهای کارآمد و ضروری برای کنترل پایگاه های داده ای شرکت اوراکل می باشد که از مزایای این نرم افزار سادگی آن است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فایر برد پی اچ پی ژنراتور Firebird PHP Generator Professional v17.10.0.1

‌‎Firebird PHP Generator Professional v17.10.0.1 دانلود فایر برد پی اچ پی ژنراتور (نرم افزار تولید اسکریپت های پی اچ پی از دیتابیس Firebird بدون نیاز به نوشتن کد) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی SQL Maestro Group به بازار ارایه شده است. از این نرم افزار می توان در طراحی وب کمک گرفت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت و مدیریت دیتابیس بدون نیاز به نصب Database .NET v23.1.6488 Portable

‌‎Database .NET v23.1.6488 Portable دانلود نرم افزار ساخت و مدیریت دیتابیس پرتابل (بدون نیاز به نصب) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی fish, Taiwan به بازار ارایه شده است . این نرم افزار به شما امکان ساخت و مدیریت دیتابیس را می دهد وجع تمایز آن نیز قابل حمل بودن آن است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پی اچ پی ژنراتور PHP Generator for MySQL Professional v17.10.0.1

‌‎PHP Generator for MySQL Professional v17.10.0.1 پی اچ پی ژنراتور(نرم افزار تولید کد پی اچ پی از مای اس کیو ال) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی SQL Maestro Group به بازار ارایه شده است. با این نرم افزارمی توان به تولید کد پی اچ پی از پایگاه داده مای اس کیو ال پرداخت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدل سازی و ساختاربندی داده ها Toad Data Modeler v6.3.2.22

‌‎Toad Data Modeler v6.3.2.22 دانلود نرم افزار مدل سازی و ساختاربندی داده ها در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار از کمپانی مشهور و سرشناس آمریکایی Dell Inc ارایه گردیده است. که بوسیله آن می توانید به مدل سازی داده های خودتان به صورتمنطقی و فیزیکی و ساختار داده ها را به دلخواه خود آنها را تغییر دهید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار انی اس کیو ال ماسترو AnySQL Maestro Professional v16.12.03

‌‎AnySQL Maestro Professional v16.12.03 دانلود انی اس کیو ال ماسترو (نرم افزار مدیریت انواع دیتابیس ها) سایت آنی دانلود را به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی SQL Maestro Group به بازار ارایه شده است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید به مدیریت انواع پایگاه داده ها در سیستم عامل ویندوز بپردازید.

ادامه مطلب ...