logo
دانلود نرم افزار ریزر اس کیو ال RazorSQL v7.3.12

‌‎RazorSQL v7.3.12 x86x64 دانلود ریزر اس کیو ال(نرم افزار مدیریت پایگاه داده SQL) رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Richardson Software به بازار ارایه شده است .نام یکی از مشهورترین نرم افزارها در زمینه مدیریت بر پایگاه های داده مبتنی بر SQL می باشد که از مزیت های اصلی آن سادگی است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ای ام اس اس کیو ال منیجمنت استودیو EMS SQL Management Studio for SQL Server v1.2.0.18

‌‎EMS SQL Management Studio for SQL Server v1.2.0.18 دانلود ای ام اس اس کیو ال منیجمنت استودیو (نرم افزار مدیریت و توسعه پایگاه‌های داده) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دریافت به اشتراک گذاشته‌شده است. ای ام اس اس کیو ال منیجمنت استودیو از کامل‌ترین نرم‌افزارهای مدیریت پایگاه‌های داده‌ها هست که از آن به همین منظور استفاده می‌شود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اس کیوال لایت ماسترو SQLite Maestro Professional v16.11.0.5

‌‎SQLite Maestro Professional v16.11.0.5 دانلود نرم‌افزار اس کیو لایت ماسترو (نرم‌افزار مدیریت بانک‌های اطلاعاتی اس کیو ال لایت) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی SQLite Maestro Professional به بازار ارائه‌شده است. این نرم‌افزار نوعی ابزار برای ویرایش فایل‌های پایگاه داده‌ای SQLite به‌حساب خواهد آمد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ام اس اس کیو ال ماسترو MS SQL Maestro v17.6.0.1

‌‎MS SQL Maestro v17.6.0.1 دانلود ام اس اس کیو ال ماسترو (نرم‌افزار مدیریت، کنترل و توسعه) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی SQL Maestro Group به بازار ارائه‌شده است. شما با نرم‌افزاری جهت مدیریت بانک‌های اطلاعاتی و فایل‌هایشان آن‌هم به‌صورت گرافیکی طرف هستید که خود این موضوع هم خیلی در نوع خود کمیاب است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پی اچ پی مای ادمین phpMyAdmin v4.7.4

‌‎phpMyAdmin v4.7.4 دانلود پی اچ پی مای ادمین(نرم افزار مدیریت بانک های اطلاعاتی MySQL)در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. این نرم افزار توسط کمپانی phpMyAdmin Devel Team به بازار ارایه شده است.phpMyAdmin نرم افزاری قدرتمند تحت وب در زمینه مدیریت بانک های اطلاعاتی MySQL که بر اساس زبان برنامه نویسی PHP ایجاد شده اند می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اسکیول لایت اکسپرت SQLite Expert v5.1.1.118

‌‎SQLite Expert v5.1.1.118 دانلود اسکیول لایت اکسپرت ( نرم افزار مدیریت پایگاه داده ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی sqliteexpert به بازار ارایه شده است . SQLite Expert یک پایگاه داده بسیار کم حجم برای مدیریت دادها می باشد که نسبت به دیگر هم رده های خود دارای مزیت های بهتری است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مایکروسافت دپلویر فور اس کیو ال سرور Microsoft DeployR for SQL Server Enterprise Edition

‌‎Microsoft DeployR for SQL Server Enterprise Edition دانلود مایکروسافت دپلویر فور اس کیو ال سرور در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.ابزاری کامل برای تبدیل اسکریپت های R به سرویس های تجزیه و تحلیل ترافیک وب تبدیل می باشد که توسط کمپانی Microsoft ساخته شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اکسپور تایزر Exportizer Pro v6.1.4.14

‌‎Exportizer Pro v6.1.4.14 دانلود اکسپور تایزر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت Vitaliy Levchenko ساخته شده است و به بازار ارائه داده شد.نرم افزار تخصصی و کامل برای پایگاه های داده می باشد که دارای قابلیت های زیادی است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مای اس کیو ال MySQL.v5.7.11.0

‌‎MySQL.v5.7.11.0 مای اس کیو ال پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . MySQL نرم افزار ساخت شرکت MySQL AB است . نرم افزار بسیار کاربردی برای مدیریت پایگاه داده که امکانات بسیار زیادی به کاربران ارایه می دهد .منشا اصلی SQL در سال ۱۹۷۰ باز می‌گردد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دلیمیت پرو Delimit Pro v3.7.2 x64

‌‎Delimit Pro v3.7.2 x64 دلیمیت پرو در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . شرکت سازنده این نرم افزار به طور خاص قالب این نرم افزار را نسبت به اکسل تغییر داده است که کاری هوشمندانه است . استفاده از این نرم افزار کار بسیار آسان تری نسبت به اکسل است .

ادامه مطلب ...