logo
دانلود نرم افزار آل پلیر ALLPlayer

‌‎ALLPlayer دانلود آل پلیر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی ALLCinema Ltd به بازار ارائه‌شده است. دوست دارید تا با یک برنامه کلیه فایل‌های صوتی و تصویری را اجرا کنید. شما تنها با داشتن این نرم‌افزار بسیار کاربردی و پرکاربرد دیگر احتیاجی به داشتن دیگر پلیر ها نخواهید داشت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گام پلیر GOM Player

‌‎GOM.Player دانلود نرم افزار گام پلیر ( نرم افزار پخش فایل های صوتی و تصویری ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Gretech تولید و وارد بازار شده است . این نرم افزار بسیار ساده و سبک برای پخش فایل های صوتی و تصویری برای تمامی کاربران با همه سطح به کار می رود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پخش فیلم های بلوری Aurora Blu ray Media Player v2.19.2.2614

‌‎Aurora Blu ray Media Player v2.19.2.2614 دانلود نرم افزار پخش فیلم های بلوری در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار قابلیت استفاده در تمامی ویندوزها را داشته و امکان پخش کامل و بدون نقص زیرنویس فیلم ، پخش فرمت های VCHD, MKV, FLV, MPEG-4 or MOV را نیز دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پاور دی وی دی CyberLink PowerDVD Ultra 18.0.1415.62

‌‎CyberLink PowerDVD Ultra 18.0.1415.62 دانلود پاور دی وی دی ( نرم افزار نمایش با کیفیت فیلم های ویدیویی ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار یکی از محبوب ترین برنامه های پخش فایل های تصویری و صوتی می باشد که با استفاده از آن می توانید فایل های خود را با بهترین کیفیت ممکن ملاحظه کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جت آدیو JetAudio 8.1.6.20701 Plus Retail PLUS Portable

‌‎JetAudio 8.1.6.20701 Plus Retail PLUS Portable دانلود نرم افزار جت آدیو در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این برنامه از بهترین و محبوب ترین نرم افزارهای پخش فایل های چند رسانه ای می باشد که برای انواع سیستم عامل از جمله اندروید نیز ساخته شده است.نسخه Plus دارای ابزارهای جانبی بسیار مفیدیست که نسخه Basic فاقد آنهاست

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مدیا سرور Serviio Pro 1.9.1

‌‎Serviio Pro 1.9.1 دانلود نرم افزارمدیا سرور در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.با استفاده از نرم‌افزار Serviio Pro به راحتی می‌توانید فایل‌های چندرسانه‌ای موجود در شبکه خانگی خود را در تلویزیون، گوشی هوشمند، تبلت، پلی‌استیشن 3 و اکس باکس 360 استریم کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود پلیر صوتی و تصویری SMPlayer 18.2.2 PLUS Portable

‌‎SMPlayer 18.2.2 + Portable دانلود پلیر صوتی و تصویری در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این نرم افزار بسیار عالی با رابط کاربری بسیار زیبا و شیک را می توان یکی از بهترین پخش کننده های صوتی و تصویری نام برد.این برنامه از 20 زبان مختلف پشتیبانی می کند. این برنامه از زیرنویس ها نیز پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آل پلیر ALLPlayer 7.7.0.0

‌‎ALLPlayer 7.7.0.0 دانلود آل پلیر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی ALLCinema Ltd به بازار ارائه‌شده است. دوست دارید تا با یک برنامه کلیه فایل‌های صوتی و تصویری را اجرا کنید. شما تنها با داشتن این نرم‌افزار بسیار کاربردی و پرکاربرد دیگر احتیاجی به داشتن دیگر پلیر ها نخواهید داشت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پلیر تصویری مک Elmedia Player Pro v6.9.1 MacOSX

‌‎Elmedia Player Pro v6.9.1 MacOSX دانلود نرم افزار پلیر تصویری مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.برای اینکه بتوانید فایل صوتی یا تصویری خود را به راحتی و بدون نیاز به تنظیمات خاص اجرا کنید این نرم افزار بسیار ساده اما با کارایی بالا بسیار مناسب می باشد.این پلیر قدرتمند از ریموت اپل نیز پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پات پلیر PotPlayer v1.7.8556 x86x64

‌‎PotPlayer v1.7.8556 x86x64 دانلود پات پلیر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Daum Communications به بازار ارایه شده است . دوست دارید تا با یک برنامه کلیه فایل های صوتی و تصویری را اجرا کنید . این نرم افزار قادر به پخش طیف گسترده ایی از فایل های صوتی و تصویری می باشد .

ادامه مطلب ...