logo
دانلود پلیر صوتی و تصویری SMPlayer 18.2.2 PLUS Portable

‌‎SMPlayer 18.2.2 + Portable دانلود پلیر صوتی و تصویری در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این نرم افزار بسیار عالی با رابط کاربری بسیار زیبا و شیک را می توان یکی از بهترین پخش کننده های صوتی و تصویری نام برد.این برنامه از 20 زبان مختلف پشتیبانی می کند. این برنامه از زیرنویس ها نیز پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آل پلیر ALLPlayer 7.7.0.0

‌‎ALLPlayer 7.7.0.0 دانلود آل پلیر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی ALLCinema Ltd به بازار ارائه‌شده است. دوست دارید تا با یک برنامه کلیه فایل‌های صوتی و تصویری را اجرا کنید. شما تنها با داشتن این نرم‌افزار بسیار کاربردی و پرکاربرد دیگر احتیاجی به داشتن دیگر پلیر ها نخواهید داشت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پلیر تصویری مک Elmedia Player Pro v6.9.1 MacOSX

‌‎Elmedia Player Pro v6.9.1 MacOSX دانلود نرم افزار پلیر تصویری مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.برای اینکه بتوانید فایل صوتی یا تصویری خود را به راحتی و بدون نیاز به تنظیمات خاص اجرا کنید این نرم افزار بسیار ساده اما با کارایی بالا بسیار مناسب می باشد.این پلیر قدرتمند از ریموت اپل نیز پشتیبانی می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پات پلیر PotPlayer v1.7.8556 x86x64

‌‎PotPlayer v1.7.8556 x86x64 دانلود پات پلیر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Daum Communications به بازار ارایه شده است . دوست دارید تا با یک برنامه کلیه فایل های صوتی و تصویری را اجرا کنید . این نرم افزار قادر به پخش طیف گسترده ایی از فایل های صوتی و تصویری می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود کامل ترین نرم افزار پخش فایل های صوتی و تصویری K-Lite Mega Codec Pack v13.8.0 x86x64

‌‎K-Lite Mega Codec Pack v13.8.0 x86x64 دانلود کی لایت مگا کدک پک ( کاملترین نرم افزار پخش فایل های صوتی و تصویری ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی KL Software به بازار ارایه شده است . برنامه ای که با نصب آن کدک لازم روی پلیرهای ویندوزتان نصب میشود تا اکثر فرمت های تصویری را در ویندوزتان پشتیبانی کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گام پلیر GOM Player v2.3.26 Build 5283

‌‎GOM Player v2.3.26 Build 5283 دانلود نرم افزار گام پلیر ( نرم افزار پخش فایل های صوتی و تصویری ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Gretech تولید و وارد بازار شده است . این نرم افزار بسیار ساده و سبک برای پخش فایل های صوتی و تصویری برای تمامی کاربران با همه سطح به کار می رود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فتو اسنپ Photo Snap v7.9

‌‎ Photo Snap v7.9 دانلود نرم افزار فتو اسنپ ( نرم افزار نمایش , مدیریت و ویرایش فایل های چند رسانه ای ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط شرکت Accessory Software به بازار ارایه عرضه کرده است.یکی از قابلیت های این نرم افزار بسیار کاربردی می توان امکان ساخت فایل های AVI از مجموعه عکس ها را اشاره کرد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کی ام پلیر KMPlayer v4.2.2.6

‌‎KMPlayer v4.2.2.6 دانلود کا ام پلیر ( نرم افزار پخش کننده فایل صوتی و تصویری ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نام پلیری بسیار محبوب و نام آشنا می باشد که تقریبا توانایی پخش اکثر فرمت های رسانه ای ماننده : VCD, DVD, AVI, MKV , 3GP, MPEG WMV و ... و زیر نویس فیلم را به خوبی اجرا می کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پات پلیر PotPlayer v1.7.7150 x86x64

‌‎PotPlayer v1.7.7150 x86x64 دانلود پات پلیر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Daum Communications به بازار ارایه شده است. دوست دارید تا با یک برنامه کلیه فایل های صوتی و تصویری را اجرا کنید. این نرم افزار قادر به پخش طیف گسترده ایی از فایل های صوتی و تصویری می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پاور دی وی دی CyberLink PowerDVD Ultra v17.0.2406.62

‌‎CyberLink PowerDVD Ultra v17.0.2406.62 دانلود پاور دی وی دی ( نرم افزار نمایش با کیفیت فیلم های ویدیویی ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. یکی از سرشناس ترین و قدرتمند ترین برنامه ها در زمینه مدیریت و نمایش با کیفیت فایل های ویدیویی می باشد که توسط کمپانی مشهور CyberLink ساخته و به بازار ارایه شده است .

ادامه مطلب ...