logo
دانلود کامل ترین نرم افزار پخش فایل های صوتی و تصویری K-Lite Mega Codec Pack v13.7.5 x86x64

‌‎K-Lite Mega Codec Pack v13.7.5 x86x64 دانلود کی لایت مگا کدک پک ( کاملترین نرم افزار پخش فایل های صوتی و تصویری ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی KL Software به بازار ارایه شده است . برنامه ای که با نصب آن کدک لازم روی پلیرهای ویندوزتان نصب میشود تا اکثر فرمت های تصویری را در ویندوزتان پشتیبانی کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پخش فایل صوتی AIMP v4.50 Build 2058

‌‎AIMP v4.50 Build 2058 دانلود نرم افزار پخش فایل های صوتی ( نرم افزار آیمپ ) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.AIMP نرم افزار کاربردی در زمینه پخش موسیقی می باشد. این نرم افزار می تواند از تمامی فایل های صوتی با فرمت های مختلف پشتیبانی کند و در محیطی بسیار ساده اما جذاب و کاربر پسند موزیک ها را پخش نماید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پات پلیر PotPlayer v1.7.7145

‌‎PotPlayer v1.7.7145 دانلود پات پلیر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Daum Communications به بازار ارایه شده است . دوست دارید تا با یک برنامه کلیه فایل های صوتی و تصویری را اجرا کنید . این نرم افزار قادر به پخش طیف گسترده ایی از فایل های صوتی و تصویری می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پخش فایل های صوتی AIMP v4.50 Build 2055

‌‎AIMP v4.50 Build 2055 نرم افزار پخش فایل های صوتی جهت دانلود در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.AIMP نرم افزار کاربردی در زمینه پخش موسیقی می باشد. این نرم افزار می تواند از تمامی فایل های موسیقی که در فرمت های صوتی مختلف قرار دارند پشتیبانی کند و در محیطی بسیار ساده اما جذاب و کاربر پسند موزیک ها را بالا پخش و اجرا نماید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار لاجیک پرو Logic Pro X v10.3.2 MacOSX

‌‎Logic Pro X v10.3.2 MacOSX لاجیک پرو ( نرم افزار ساخت موسیقی حرفه ای برای مک ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار از حرفه ای ترین و تخصصی ترین نرم افزار ها ویژه آهنگسازها می باشد و افکت های بسیاری برای میکس آهنگ دارد.شما برای استفاده از این برنامه به سیستم عامل Mac OS X 10.8.4 و پردازنده 64 بیتی نیاز دارید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پات پلیر PotPlayer v1.7.5545

‌‎PotPlayer v1.7.5545 x86x64 دانلود پات پلیر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است. دوست دارید تا با یک برنامه کلیه فایل های صوتی و تصویری را اجرا کنید. این نرم افزار قادر به پخش طیف گسترده ایی از فایل های صوتی و تصویری می باشد. این نرم افزار توسط کمپانی Daum Communications به بازار ارایه شده است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار  آیمپ AIMP v4.50 Build 2048

‌‎AIMP v4.50 Build 2048 دانلود نرم افزار آیمپ (پخش فایل های صوتی) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار را می توان در زمره برنامه های خوب برای پخش فایل های صوتی دانست که توانایی پخش همه فایل های صوتی را داراست.و با توجه به امکانات زیادی که در این برنامه گنجانده شده دارای حجم کمی می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پاور دی وی دی CyberLink PowerDVD Ultra v17.0.2302.62

‌‎CyberLink PowerDVD Ultra v17.0.2302.62 دانلود پاور دی وی دی (نرم افزار نمایش با کیفیت فیلم های ویدیویی) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. یکی از سرشناس ترین و قدرتمند ترین برنامه ها در زمینه مدیریت و نمایش با کیفیت فایل های ویدیویی می باشد که توسط کمپانی مشهور CyberLink ساخته و به بازار ارایه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کا ام پلیر KMPlayer v4.2.2.4

‌‎KMPlayer v4.2.2.4 دانلود کا ام پلیر (نرم افزار پخش فایل های صوتی و تصویری) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. این نرم افزار توسط کمپانی KMPlayer.com به بازار ارایه شده است. نرم افزار کا ام پلیر یک نرم افزار فوق العاده کاربردی جهت پخش انواع فایل های صوتی و تصویری می باشد که جایگزین مناسبی پلیر سیستم عامل می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار خواندن متن تایپ شده و نوشتن گفته های شما TxtReaderXpress v4.3.4178

‌‎TxtReaderXpress v4.3.4178 دانلود نرم افزار خواندن متن تایپ شده و نوشتن گفته های شما را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Lau Han Ching Software به بازار ارایه شده است. توسط این نرم افزار شما خواهید توانست تا متن موجود در فایل های متنی برای شما به صورت صوتی پخش شود از این نرم افزار کمک بگیرید.

ادامه مطلب ...