logo
دانلود نرم افزار کا ام پلیر KMPlayer v4.2.2.4

‌‎KMPlayer v4.2.2.4 دانلود کا ام پلیر (نرم افزار پخش فایل های صوتی و تصویری) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. این نرم افزار توسط کمپانی KMPlayer.com به بازار ارایه شده است. نرم افزار کا ام پلیر یک نرم افزار فوق العاده کاربردی جهت پخش انواع فایل های صوتی و تصویری می باشد که جایگزین مناسبی پلیر سیستم عامل می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار خواندن متن تایپ شده و نوشتن گفته های شما TxtReaderXpress v4.3.4178

‌‎TxtReaderXpress v4.3.4178 دانلود نرم افزار خواندن متن تایپ شده و نوشتن گفته های شما را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Lau Han Ching Software به بازار ارایه شده است. توسط این نرم افزار شما خواهید توانست تا متن موجود در فایل های متنی برای شما به صورت صوتی پخش شود از این نرم افزار کمک بگیرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پات پلیر PotPlayer v1.7.4353

‌‎PotPlayer v1.7.4353 x86x64 دانلود پات پلیر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Daum Communications به بازار ارایه شده است. دوست دارید تا با یک برنامه کلیه فایل های صوتی و تصویری را اجرا کنید. این نرم افزار قادر به پخش طیف گسترده ایی از فایل های صوتی و تصویری می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار جت ویدیو  jetVideo v8.0.1.100 VX

‌‎jetVideo v8.0.1.100 VX جت ویدیو (نرم افزار پخش فایل های ویدئویی) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Cowon America به بازار ارایه شده است. یک نرم افزار بسیار قدرتمند برای پخش انواع فایل های تصویری می باشد که کمک می کند از نصب چندین پخش کننده در سیستم آسوده شوید و کار را برای شما ساده سازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فوبار foobar2000 v1.3.16

‌‎foobar 2000 v1.3.16 دانلود فوبار ( پیشرفته‌ ترین نرم افزار پخش فایل‌های صوتی ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Peter Pawlowski به بازار ارایه شده است . نرم افزار فوبار یکی از پیشرفته‌ ترین و قدرتمند ترین نرم افزار های پخش و مبدل فایل‌ های صوتی می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آیمپ AIMP v4.50 Build 2042

‌‎AIMP v4.50 Build 2042 دانلود آیمپ ( نرم افزار پخش فایل های صوتی ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Artem Izmaylov به بازار ارایه شده است . این نرم افزار بسیار قدرتمند در زمینه پخش فایل های صوتی به شما ارایه خدمات با امکانات ویژه می دهد . این نرم افزار قابلیت های فراوانی دارا می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ریپر REAPER v5.60

‌‎REAPER v5.60 x86x64 دانلود ریپر (نرم افزار ضبط، میکس و ویرایش فایل های صوتی) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Cockos Incorporated به بازار ارائه‌شده است. REAPER نرم افزار ویرایشگر برای ساخت فایل صوتی می باشد و از آن میتوان انتظار تمام کارهایی که روی فایل صوتی می توان انجام داد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار گام پلیر GOM Player v2.3.21 Build 5278

‌‎GOM Player v2.3.21 Build 5278 دانلود گام پلیر ( نرم افزار پخش فایل های صوتی و تصویری ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Gretech به بازار ارایه شده است . این نرم افزار بسیار ساده و سبک برای پخش فایل های صوتی و تصویری برای تمامی کاربران با همه سطح به کار می رود .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پاور دی وی دی CyberLink PowerDVD Ultra v17.0.2217.62

‌‎CyberLink PowerDVD Ultra v17.0.2217.62 دانلود پاور دی وی دی ( نرم افزار نمایش با کیفیت فیلم های ویدیویی ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . یکی از سرشناس ترین و قدرتمند ترین برنامه ها در زمینه مدیریت و نمایش با کیفیت فایل های ویدیویی می باشد که توسط شرکت CyberLink Corp ساخته و به بازار ارایه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پات پلیر PotPlayer v1.7.4345

‌‎PotPlayer v1.7.4345 x86x64 دانلود پات پلیر در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی Daum Communications به بازار ارایه شده است. دوست دارید تا با یک برنامه کلیه فایل های صوتی و تصویری را اجرا کنید. این نرم افزار قادر به پخش طیف گسترده ایی از فایل های صوتی و تصویری می باشد.

ادامه مطلب ...