logo
دانلود نرم افزار اس اچ پرشین سابتایتل فیکسر Sh Persian Subtitle Fixer

‌‎Sh Persian Subtitle Fixer دانلود اس اچ پرشین سابتایتل فیکسر (نرم افزار حل مشکل زیرنویس های فارسی با فرمت SRT) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.یکی از مشکلات دیدن فیلم های زبان اصلی زیرنویس فارسی آنها می باشد.با استفاده از Sh Persian Subtitle Fixer می توانید مشکل ناخوانا بودن زیرنویس خود را به صورت کامل بر طرف کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کا ام پلیر KMPlayer v3.9.1.136

‌‎KMPlayer v3.9.1.136 دانلود کا ام پلیر ( نرم افزار پخش کننده فایل صوتی و تصویری ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نام پلیری بسیار محبوب و نام آشنا می باشد که تقریبا می تواند تمامی فرمت های رسانه ای ماننده : VCD, DVD, AVI, MKV , 3GP, MPEG WMV و ... و زیر نویس فیلم را به خوبی اجرا کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار هم رادیو دلوکس Ham Radio Deluxe v6.4.0

‌‎Ham Radio Deluxe v6.4.0 دانلود هم رادیو دلوکس ( نرم افزار مدیریت گیرنده ها و فرستنده های رادیویی از طریق کامپیوتر ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی HRD Software به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم شما می توانید تمامی برنامه های ایستگاه های رادیویی را در کامپیوتر خود گوش دهید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بی اس پلیر BS Player Pro v2.71.1081

‌‎BS Player Pro v2.71.1081 بی اس پلیر (نرم افزار پخش انواع فایل های صوتی و تصویری)، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار BS Player Pro یکی از محبوب ترین برنامه های اجرای فایل های صوتی و تصویری با حجم اندک و کاربرد بسیار آسان است . این نرم افزار توسط کمپانی Webteh به بازار ارایه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کونسیوا مزمو Conceiva Mezzmo v5.1.2

‌‎Conceiva Mezzmo v5.1.2 دانلود رایگان کونسیوا مزمو ( نرم افزار مدیا سرور برای دستگاه های DLNA ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Conceiva به بازار ارایه شده است . این نرم افزار با امکانات ترین سرور مدیا برای دستگاه های DLNA می باشد . با استفاده از این نرم افزار و دستگاه DLNA از دیدن فیلم لذت ببرید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ریل پلیر RealPlayer SP Gold v1.1.5 build 12.0.0.879

‌‎RealPlayer SP Gold v1.1.5 build 12.0.0.879 دانلود ریل پلیر ( نرم افزار پخش و ضبط رسانه های صوتی وتصویری آنلاین ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت RealNetworks به بازار ارایه شده است . با استفاده از ریل پلیرشما این توانایی را دارید تا تمامی برنامه های صوتی و تصویری تحت وب را اجرا کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار یونیورسال پلیر Haihaisoft Universal Player v1.5.3.0

‌‎Haihaisoft Universal Player v1.5.3.0 دانلود یونیورسال پلیر ( نرم افزار پخش فایل های صوتی و تصویری ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط شرکت Haihaisoft Corporation به بازار ارایه شده است .با استفاده از نرم افزار یونیورسال پلیر شما از نصب تعداد زیادی از نرم افزارهای دیگر معاف خواهید شد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار الکارد ام پگ پلیر Elecard MPEG Player v5.5.Build.81224

‌‎Elecard MPEG Player v5.5.B دانلود الکارد ام پگ پلیر ( نرم افزار پخش کننده قدرتمند فرمت های مختلف صوتی و تصویری ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Moonlight Cordless Ltd به بازار ارایه شده است . ویژگی این نرم افزار این است که طیف گسترده ای از فرمت های تصویری را پشتیبانی می کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فانتزی دی وی دی پلیر  FantasyDVD Player Platinum v9.5.5

‌‎FantasyDVD Player Platinum v9.5.5 دانلود فانتزی دی وی دی پلیر (نرم افزا مشاهده فرمت دی وی دی با بهترین کیفیت ممکن )در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Fantasysoft به بازار ارایه شده است.با این برنامه تماشای فیلم های دی وی دی را با کیفیتی که تا به حال تجربه نکرده اید ،تجربه خواهید کرد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار موزیک مچ MusicMatch Jukebox Plus v10.00.4040

‌‎MusicMatch Jukebox Plus v10.00.4040 دانلود موزیک مچ در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Musicmatch Inc به بازار ارایه شده است . موزیک مچ ابزاری بسیار قدرتمند در جهت سرو سامان دادن و پخش فایل های صوتی شما می باشد . این نرم افزار دارای محیط کاربر پسند و بسیار کم حجم می باشد .

ادامه مطلب ...