logo
دانلود نرم افزار آی موزیک iMusic v2.0.3

‌‎iMusic v2.0.3 دانلود آی موزیک در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار قرار داده‌شده است. این نرم‌افزار کاربردی از شرکت نرم‌افزاری iMusic به بازارهای فروش نرم‌افزار ارائه‌شده است. یک ابزار مفید و پرکاربرد برای بارگیری انواع موسیقی از اینترنت و اشتراک‌گذاری آن‌ها در دستگاه‌های مختلف اندرویدی و آی او اسی هست و به‌وسیله آن انواع موسیقی دسترسی دارید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار آل پلیر ALLPlayer v7.5

‌‎ALLPlayer v7.5 دانلود آل پلیر در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی ALLCinema Ltd به بازار ارائه‌شده است. دوست دارید تا با یک برنامه کلیه فایل‌های صوتی و تصویری را اجرا کنید. شما تنها با داشتن این نرم‌افزار بسیار کاربردی و پرکاربرد دیگر احتیاجی به داشتن دیگر پلیر ها نخواهید داشت.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کا ام پلیر KMPlayer  v4.2.2.3

‌‎KMPlayer v4.2.2.3 دانلود کا ام پلیر ( نرم افزار پخش فایل های صوتی و تصویری ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است . این نرم افزار توسط کمپانی KMPlayer.com به بازار ارایه شده است . نرم افزار کا ام پلیر یک نرم افزار فوق العاده کاربردی جهت پخش انواع فایل های صوتی و تصویری می باشد که جایگزین مناسبی پلیر سیستم عامل می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اس پاتی فای Spotify v1.0.64.399

‌‎Spotify v1.0.64.399 دانلود اس پاتی فای، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی Spotify به بازار ارائه‌شده است. با نرم‌افزار اس پاتی فای شما می‌توانید به آرشیوی غنی و کامل از آهنگ‌ها را در رایانه خود داشته باشید بدون آن‌که حجم زیادی از رایانه‌تان صرف این موضوع شود دسترسی داشته باشید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار اس اچ پرشین سابتایتل فیکسر Sh Persian Subtitle Fixer

‌‎Sh Persian Subtitle Fixer دانلود اس اچ پرشین سابتایتل فیکسر (نرم افزار حل مشکل زیرنویس های فارسی با فرمت SRT) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.یکی از مشکلات دیدن فیلم های زبان اصلی زیرنویس فارسی آنها می باشد.با استفاده از Sh Persian Subtitle Fixer می توانید مشکل ناخوانا بودن زیرنویس خود را به صورت کامل بر طرف کنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کا ام پلیر KMPlayer v3.9.1.136

‌‎KMPlayer v3.9.1.136 دانلود کا ام پلیر ( نرم افزار پخش کننده فایل صوتی و تصویری ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . نام پلیری بسیار محبوب و نام آشنا می باشد که تقریبا می تواند تمامی فرمت های رسانه ای ماننده : VCD, DVD, AVI, MKV , 3GP, MPEG WMV و ... و زیر نویس فیلم را به خوبی اجرا کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار هم رادیو دلوکس Ham Radio Deluxe v6.4.0

‌‎Ham Radio Deluxe v6.4.0 دانلود هم رادیو دلوکس ( نرم افزار مدیریت گیرنده ها و فرستنده های رادیویی از طریق کامپیوتر ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی HRD Software به بازار ارایه شده است . با استفاده از این نرم شما می توانید تمامی برنامه های ایستگاه های رادیویی را در کامپیوتر خود گوش دهید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بی اس پلیر BS Player Pro v2.71.1081

‌‎BS Player Pro v2.71.1081 بی اس پلیر (نرم افزار پخش انواع فایل های صوتی و تصویری)، رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است . نرم افزار BS Player Pro یکی از محبوب ترین برنامه های اجرای فایل های صوتی و تصویری با حجم اندک و کاربرد بسیار آسان است . این نرم افزار توسط کمپانی Webteh به بازار ارایه شده است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار کونسیوا مزمو Conceiva Mezzmo v5.1.2

‌‎Conceiva Mezzmo v5.1.2 دانلود رایگان کونسیوا مزمو ( نرم افزار مدیا سرور برای دستگاه های DLNA ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت Conceiva به بازار ارایه شده است . این نرم افزار با امکانات ترین سرور مدیا برای دستگاه های DLNA می باشد . با استفاده از این نرم افزار و دستگاه DLNA از دیدن فیلم لذت ببرید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ریل پلیر RealPlayer SP Gold v1.1.5 build 12.0.0.879

‌‎RealPlayer SP Gold v1.1.5 build 12.0.0.879 دانلود ریل پلیر ( نرم افزار پخش و ضبط رسانه های صوتی وتصویری آنلاین ) به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط شرکت RealNetworks به بازار ارایه شده است . با استفاده از ریل پلیرشما این توانایی را دارید تا تمامی برنامه های صوتی و تصویری تحت وب را اجرا کنید .

ادامه مطلب ...