logo
دانلود نرم افزار تعمیر و بازیابی فایل های اکسس Stellar Phoenix Access Database Repair v5.5.0.0

‌‎Stellar Phoenix Access Database Repair v5.5.0.0 دانلود نرم افزار تعمیر و بازیابی فایل های اکسس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.این ابزار قادر به بازیابی مواردی همچون جداول، کوئری ها، ایندکسها، روابط و … می باشد.تمامی مراحل اسکن و تعمیر فایلها در این نرم افزار به صورت خودکار و بدون دخالت کاربر انجام میشود.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان Goodsync Enterprise v10.7.9.7

‌‎Goodsync Enterprise v10.7.9.7 دانلود نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان در سایت آنی دانلود کاملاً رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم افزار توسط شرکت Siber Systems Inc تولید و عرضه شده است. توسط این نرم‌افزار شما می‌توانید دو یا چند مسیر فایل را هماهنگ‌سازی نمایید و یا همین کار را برای پشتیبان گیری از اطلاعاتتان انجام دهید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت و بازیابی ایمیج از هارد دیسک Macrium Reflect Workstation

‌‎Macrium Reflect Workstation دانلود نرم افزار ساخت و بازیابی ایمیج از هارد دیسک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این برنامه قابلیت بازیابی فایل ها و پوشه ها با ساخت یک درایو مجازی در ویندوز و بازیابی فایل ها و دایرکتوری های انتخاب شده با استفاده از عملیات ساده Copy/Paste و همچنین ساخت دیسک نجات بر پایه Linux را دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار او اند او دیسک ایمیج O&O DiskImage Professional PLUS Server v12.0.129 x86x64

‌‎O&O DiskImage Professional PLUS Server v12.0.129 x86x64 دانلود او اند او دیسک ایمیج (نرم‌افزار گرفتن نسخه پشتیبان از کلیه فایل‌ها و سیستم‌عامل) در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌شده است. این نرم‌افزار کمپانی O&O Software GmbH دارای قابلیت‌های فراوانی در جهت تهیه نسخه‌ی پشتیبان از اطلاعات و بازگردانی اطلاعات دارد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از سیستم عامل Drive SnapShot v1.45.0.17699

‌‎Drive SnapShot v1.45.0.17699 دانلود نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان از سیستم عامل در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .Drive SnapShot برنامه ای کم حجم برای بک آپ گرفتن از کل درایو میباشد که به شما امکان می دهد که از Partition سیستم و یا درایو Hard Disk تان Backup بگیرد و همچنین یک Disk Image از سیستم شما ایجاد کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان سینک بک BrightSparks SyncBackPro v8.5.25.0

‌‎BrightSparks SyncBackPro v8.5.25.0 x86x64 دانلود نرم افزار تهیه نسخه پشتیبان سینک بک در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار بکاپ گیری برای جلوگیری از افزایش حجم بیش از حد فایل های بکاپ از فشرده سازی استفاده می کند تا حجم فایل ها را به کمترین حالت ممکن در آورد و فضای کمتری از حافظه شما را اشغال کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات سیستم  Acronis Backup Advanced v11.7.50088 Universal Restore PLUS Bootable ISO

‌‎Acronis Backup Advanced v11.7.50088 Universal Restore PLUS Bootable ISO دانلود نرم افزار پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات سیستم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.Acronis Backup از تولیدات کمپانی معروف Acronis است.این نرم افزار رابط گرافیکی ساده ای دارد که به کاربران اجازه ی تهیه ی نسخه ی شتیبان و بازیابی فایل ها را می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایجاد فایل پشتیبان و بازیابی سیستم  Eassos System Restore v2.0.3.552

‌‎Eassos System Restore v2.0.3.552 دانلود نرم افزار ایجاد فایل پشتیبان و بازیابی سیستم در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.نرم افزار ایجاد فایل پشتیبان و بازیابی سیستم Eassos System Restore یکی از کارهای محافظت از اطلاعات ایجاد فایل پشتیبان از اطلاعات شخصی و کامپیوتری می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار بکاپ گیری و بازگردانی اطلاعات Abelssoft Backup 2017 Pro v7.0.0

‌‎Abelssoft Backup 2017 Pro v7.0.0 دانلود نرم افزار بکاپ گیری و بازگردانی اطلاعات پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار بکاپ گیری را می توان به عنوان یکی از بهترین برنامه های تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات دانست که قادر است با سرعت 90 مگابایت بر ثانیه اطلاعات را خوانده و نسخه بکاپ از آن ها ایجاد کند

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار درایور مجیک Driver Magician v5.1

‌‎Driver Magician v5.1 دانلود نرم‌افزار درایور مجیک ( نرم افزار تهیه پشتیبان از درایورهای نصب شده ) جهت دانلود در سایت آنی دانلود به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است.این نرم افزار یکی از حرفه ای ترین برنامه های موجود در زمینه مدیریت درایور های نصب شده بر روی یک سیستم می باشد.این نرم افزار توسط شرکت Driver Magician تولید و عرضه گردیده است.

ادامه مطلب ...