logo
دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش انواع فایل های مولتی مدیا AquaSoft Stages v10.5.11

‌‎AquaSoft Stages v10.5.11 دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش انواع فایل های مولتی مدیا پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به‌صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزار به اشتراک گذاشته‌ شده است. این نرم‌افزار توسط کمپانی AquaSoft GmbH به بازار ارائه‌شده است.این نرم افزار شامل تمامی امکاناتی می باشد که شما از یک نرم افزار مالتی مدیا انتظار دارید و همه ی آنها را پاسخگو می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادونس کدک  Advanced Codecs 8.8.0  Standard Codecs 6.2.0

‌‎Advanced Codecs 8.8.0 Standard Codecs 6.2.0 دانلود ادونس کدک ( مجموعه کدک‌های رایج مخصوص ویندوز ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این مجموعه کدک توسط کمپانی Shark007 به بازار ارایه شده است . این مجموعه پرقدرت و کاربردی کدک به پخش تمامی فایل های صوتی و تصویری با هر فرمت رایج در ویندوز کمک می کند .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ادونس کدک   ADVANCED Codecs v8.8.0

‌‎ADVANCED Codecs v8.8.0 دانلود ادونس کدک ( مجموعه کدک‌های رایج مخصوص ویندوز ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این مجموعه کدک توسط کمپانی Shark007 به بازار ارایه شده است . این مجموعه پرقدرت و کاربردی کدک به پخش تمامی فایل های صوتی و تصویری با هر فرمت رایج در ویندوز کمک می کند .

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین آهنگ سازی برای مک iZotope Stutter Edit v1.05a MacOSX

‌‎iZotope Stutter Edit v1.05a MacOSX دانلود پلاگین آهنگ سازی برای مک در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.توسط این پلاگین بسیار کاربردی و معروف می توانید میکس صدا، شفاف سازی، فکت دهی مختلف به صدای خواننده را انجام دهید.این پلاگین قدرتمند ویژه بیشتر مناسب افرادی است که در زمینه موسیقی و کار با صدا فعالیت دارند.

ادامه مطلب ...
دانلود کرک تمام محصولات ادوبی Adobe All Products Activator November 2016

‌‎Adobe All Products Activator November 2016 دانلود کرک تمام محصولات ادوبی پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با استفاده از این مجموعه شما قادر به فعال سازی تمامی محصولات شرکت Adobe می باشید . این مجموعه شامل فعال ساز نرم افزارهای Adobe Animate و Adobe Dreamweaver و Adobe Photoshop و ... می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار تیمعو پرفکت Thimeo Perfect Declipper v3.01 For Winamp

‌‎Thimeo Perfect Declipper v3.01 For Winamp دانلود تیمعو پرفکت در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.ابزاری کامل برای موزیک،که با آن میتوانید نویز های ناشی در آهنگ و ایرادات را حذف کنید علاوه بر آن همچنین میتوانید کیفیت آهنگ را نیز افزایش دهید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار مورف وکس MorphVOX Pro v4.4.63.1606

‌‎MorphVOX Pro v4.4.63.1606 دانلود مورف وکس در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Screaming Bee LLC به بازار ارایه شده است . این نرم افزار برای تغییر صدای کاربرش در چت آنلاین یا یک بازی استفاده میشود . با استفاده از مورف وکس شما می توانید صدای تمامی اشیاع را تغییر دهید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار هیر Hear 1.3.0

‌‎Hear 1.3.0 دانلود هیر ( نرم افزار افزایش کیفیت صدای کامپیوتر ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این نرم افزار توسط شرکت prosoft eng به بازار ارایه شده است. این نرم افزار قدرتمند به شما در زمینه افزایش کیفیت صدای کامپیوتر کمک فوق العاده زیادی ارایه می دهد .این نرم افزار کیفیت صدای سیستم شما را 3 برابر می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دی اف ایکس آدیو DFX Audio Enhancer 12.023

‌‎DFX Audio Enhancer 12.023 دانلود دی اف ایکس آدیو در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Fxsound به بازار ارایه شده است .با استفاده از آن میتوانید فایل های صوتی خود را با قدرت بالاتری پخش کنید و کیفیت آنها را هنگام پخش افزایش دهید و كلیه موسیقی ها و صداهای خودتان را با بالاترین كیفیت و قدرت گوش كنید .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ایکس کدک پک X Codec Pack 2.7.4

‌‎X Codec Pack 2.7.4 دانلود ایکس کدک پک ( نرم افزار کدک های تصویری مورد نیاز برای ویندوز ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این کدک ها توسط کمپانی KL Software به بازار ارایه شده است . این مجموعه کدک قدرتمند تصویری که مورد نیاز برای ویندوز می باشد به شما امکان پخش تمامی فرمت های صوتی و تصویری می دهد .

ادامه مطلب ...