logo
دانلود نرم افزار کم نتیکس سوئیت Camnetics Suite 2018 Revision 23.05.2018

‌‎Camnetics Suite 2018 Revision 23.05.2018 دانلود کم نتیکس سوئیت(مجموعه پلاگین های پرتابل طراحی و مدل سازی قطعات متحرک برای اتودسک و سالیدروکس) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.شرکت Camnetics که تولید کننده نرم افزار های مدل سازی قطعات متحرک برای مهندسان و طراحان است این مجموعه Camnetics Suite را منتشر نموده.

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین ابزارهای ماشین کاری برای سالیدورکس Autodesk HSMWorks Ultimate 2019 Build R1.42987 x64 for SolidWorks

‌‎Autodesk HSMWorks Ultimate دانلود پلاگین ابزارهای ماشین کاری برای سالیدورکس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.HSMWorks از مدل سالیدورکِ ابزارِ ماشین شما برای تشخیص برخورد بالقوه استفاده می کند و این امر امکان اصلاح و یا ایجاد مستقیمِ پیکربندی و تنظیمات جدید برای ماشین در سالیدورک را آسان تر می کند.

ادامه مطلب ...
دانلود افزونه حذف نویز های فیلم REvisionFX DENoise for OFX v3.0.13

‌‎REvisionFX DENoise for OFX v3.0.13 دانلود افزونه حذف نویز های فیلم در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.DE:Noise با بهره گیری از تکنولوژی های هوشمندانه تخمین حرکت قادر به برطرف کردن بخش زیادی از مشکلات فیلمبرداری شما می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین اضافه کردن افکت موشن بلور RevisionFX ReelSmart Motion Blur for OFX v5.2.9

‌‎RevisionFX ReelSmart Motion Blur for OFX v5.2.9 دانلود پلاگین اضافه کردن افکت موشن بلور در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.تکنیک موشن بلور را می توانید در سوژه های عکاسی خود پیاده کنید که این تکنیک با دوربین های کامپکت هم اجرا است.این پلاگین با نرم افزار هایی چون HitFilm, Natron, Vegas Pro, Catalyst Edit سازگار است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت اشکال گرافیکی از انبوه کلمات Wordaizer+ v5.0 Build 140

‌‎Wordaizer+ v5.0 Build 140 دانلود نرم افزار ساخت اشکال گرافیکی از انبوه کلمات در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم‌افزارقرارگرفته است.Wordaizer نرم افزار جالبی است که هر کسی می تواند با استفاده از آن تصاویر زیبایی از کلمات ایجاد کند. کار کردن با این نرم افزار بسیار مفرح و آسان است و راه حل بسیار جذابی برای نشان دادن متن است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار رتوش حرفه ای و آسان عکس   PhotoInstrument 7.6 Build 968 PLUS Portable

‌‎PhotoInstrument 7.6 Build 968 PLUS Portable دانلود نرم افزار رتوش حرفه ای و آسان عکس در سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .PhotoInstrument برنامه ای جالب و به دردبخورد برای ویرایش و زیبا سازی تصاویر است. این درست است که ابزارهای گرافیکی پیشرفته ای مانند فتوشاپ در اختیار همگان است

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین اصلاح تصاویر برای فتوشاپ Athentech Perfectly Clear Complete v3.5.6.1145 for Adobe Photoshop

‌‎Athentech Perfectly Clear Complete v3.5.6.1145 for Adobe Photoshop دانلود پلاگین اصلاح تصاویر برای فتوشاپ در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم رایگان و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.برای اینکه بخواهید یک عکس را در نرم افزار فتوشاپ اصلاح کرده و کیفیت و رنگ و نور آن را تنظیم کنید نیاز به زمان و تسلط به فتوشاپ دارید.این پلاگین این کار را در فتوشاپ انجام می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود افزونه پیشرفته ماشین‌کاری سی‌ان‌سی مخصوص زیمنس ان‌ایکس iMachining v2.0.2 for Siemens PLM NX 8.5-12.0 x64

‌‎iMachining v2.0.2 for Siemens PLM NX 8.5-12.0 x64 دانلود افزونه پیشرفته ماشین‌کاری سی‌ان‌سی مخصوص زیمنس ان‌ایکس پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.iMachining محصولی جدید از شرکت پر آوازه SolidCAM بوده که به طور تخصصی در زمینه افزونه‌های شبیه‌سازی و برنامه‌نویسی ماشین‌کاری دستگاه‌های CNC است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فیلتر گذاری برای عکس Digital Film Tools DFT v1.1

‌‎Digital Film Tools DFT v1.1 دانلود نرم افزار فیلتر گذاری برای عکس در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این مجموعه توسط شرکت Digital Film Tools به بازار ارایه شده است.با استفاده از این نرم افزار شما این توانایی را خواهید داشت تا قابلیت فیلترهای دوربین را برای عکس ها فراهم می آورد.این نرم افزار امکان بریدن و تغییر اندازه تصاویر را دارد

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین ایمیج نامیک Imagenomic Professional Plugin Suite Build

‌‎Imagenomic Professional Plugin Suite Build دانلود رایگان ایمیج نامیک ( مجموعه پلاگین های روتوش تصاویر برای فتوشاپ ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با کمک این پلاگین که ساخت شرکت Imagenomic LLC می باشد شما قادر خواهید بود تا تمامی تصاویر خود را در فتوشاپ به صورت حرفه ایی و بودن تغییر در بافت اصلی آنها را رتوش نمایید .

ادامه مطلب ...