logo
دانلود پلاگین ایمیج نامیک Imagenomic Professional Plugin Suite Build

‌‎Imagenomic Professional Plugin Suite Build دانلود رایگان ایمیج نامیک ( مجموعه پلاگین های روتوش تصاویر برای فتوشاپ ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با کمک این پلاگین که ساخت شرکت Imagenomic LLC می باشد شما قادر خواهید بود تا تمامی تصاویر خود را در فتوشاپ به صورت حرفه ایی و بودن تغییر در بافت اصلی آنها را رتوش نمایید .

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین ساخت تصاویر کارتونی از عکس Digital Anarchy ToonIt Photo v3.0.1 for Adobe Photoshop

‌‎Digital Anarchy ToonIt Photo v3.0.1 for Adobe Photoshop دانلود پلاگین ساخت تصاویر کارتونی از عکس پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است .این پلاگین بسیار کاربردی محصول شرکت معروف دیجیتال آنارچی می باشد.این پلاگین مختص نرم افزار فتوشاپ بوده و با نسخه های مختلف ویندوز سازگار است.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار پردازش تصویر Pinnacle Imaging 32 Float v3.2.2 Build 13221

‌‎Pinnacle Imaging 32 Float v3.2.2 Build 13221 دانلود نرم افزار پردازش تصویر در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این مجموعه یکی دیگر از محصولات شرکت معروف Pinnacle است. این پلاگین های کاربردی که بر روی عکس ها می توان از آن ها استفاده کرد این امکان را به طراحان می دهد تا رنگ ها و نور و کیفیت تصاویر را دستکاری کرده و بهبود ببخشند.

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین کاهش حجم و فشرده سازی تصاویر برای فتوشاپ TinyPNG and TinyJPG v2.3.9 x86x64 for Adobe Photoshop

‌‎TinyPNG and TinyJPG v2.3.9 x86x64 for Adobe Photoshop دانلودپلاگین کاهش حجم و فشرده سازی تصاویر برای فتوشاپ در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است.این نرم افزار کیفیت اصلی و اولیه تصاویر را حفظ کرده و سرعت آپلود، اشتراک گذاری و همچنین لود صفحات وبسایت را به طرز چشمگیری افزایش می دهد.

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین ایجاد بافت و حاشیه برای فتوشاپ Digital Anarchy Texture Anarchy for Adobe Photoshop

‌‎Digital Anarchy Texture Anarchy v1.2.4 for Adobe Photoshop دانلود پلاگین ایجاد بافت و حاشیه برای فتوشاپ در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار گرفته است.با این پلاگین هایی که در اختیار شما قرار داده شده و قابل استفاده در برنامه فتوشاپ است می توانید سه فیلتر بافت به مجموعه فیلترهای فتوشاپ اضافه کنید.و با استفاده از آن ها طرح های خود را زیباتر کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین آن وان پرفکت پورتریت OnOne Perfect Portrait Premium Edition v9.5.0.1644 PLUS v2.0

‌‎OnOne Perfect Portrait Premium Edition v9.5.0.1644 x64 PLUS v2.0 x86x64 دانلود پلاگین آن وان پرفکت پورتریت ( پلاگین روتوش چهره ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار جهت دانلود به اشتراک گذاشته شده است.این پلاگین قدرتمند، بسیار مورد استفاده گرافیست های حرفه ای که بر روی تصاویر و روتوش عکس ها کار می کنند و قابلیت تشخیص خودکار چهره را دارا می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ان وان ریسایز ON1 Resize 2017.6 v11.6.0.3853

‌‎ON1 Resize 2017.6 v11.6.0.3853 دانلود نرم افزار ان وان ریسایز (ویرایش و تغییر سایز تصاویر بدون افت کیفیت) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم، فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. این نرم افزار را می توان ابزاری کارآمد برای گرافیست ها و طراحان فتوشاپ برشمرد. برنامه ان وان ریسایز مجموعه ای کامل از تغییر سایز و کاهش حجم عکس ها به صورت تکی و گروهی بدون افت کیفیت می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین دیجیتال فیلم تولز فتوکپی Digital Film Tools PhotoCopy v2.0v10

‌‎Digital Film Tools PhotoCopy v2.0v10 دانلود پلاگین دیجیتال فیلم تولز فتوکپی ( پلاگین فیلترگذاری روی عکس برای فتوشاپ ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.اگر شما هم جزو افرادی هستید که با نرم افزار فتوشاپ بصورت حرفه ای کار می کنید، با این پلاگین بسیار عالی ، ویژه فیلتر گذاری عکس ها می توانید تصاویر جذاب و خلاقانه ای ایجاد کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین دیجیتال فیلم تولز ریفاین  Digital Film Tools reFine 2.0v12

‌‎Digital Film Tools reFine 2.0v12 دانلود رایگان دیجیتال فیلم تولز ریفاین ( پلاگین شارپ کردن بخش خاصی از تصویر ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.یک پلاگین پر کاربرد برای ویژه متخصصین گرافیک که با نرم افزارهای گرافیکی چون افتر افکت و فتوشاپ کار می کنند می باشد.این پلاگین زیبا را روی افترافکت و فتوشاپ نصب کرده و از آن لذت ببرید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دیجیتال فیلم تولز Digital Film Tools Rays v2.1.1

‌‎Digital Film Tools Rays v2.1.1 x64 دانلود دیجیتال فیلم تولز (نرم افزار شبیه سازی فیلترهای دوربین برای عکس ها) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. تصاویر از نور و رنگ تشکیل شده اند که با ساتع شدن نور بر روی اشیاء می توان ابعاد مختلفی از تصویر را دید. این نرم افزار به شما این امکان را میدهد که بتوانید اشعه های نور را مشاهده نمایید.

ادامه مطلب ...