logo
دانلود پلاگین کنترل رنگ و کنتراست عکس برای فتوشاپ Golaem Crowd v6.2 for Maya 2016-2018 Plus v6.1.0 for Maya 2015

‌‎Golaem Crowd v6.2 for Maya 2016-2018 Plus v6.1.0 for Maya 2015 دانلود پلاگین کنترل رنگ و کنتراست عکس برای فتوشاپ رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این پلاگین یک پلاگین برای شبیه سازی جمعیت برای مایا می باشد که توسط آن اکثر افرادی که در کار جلوه های ویژه فیلم هستند از آن برای کارهای حرفه ای تا مبتدی خود بهره می گیریند.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دی ای فرم میکر DA FormMaker v4.3.0

‌‎DA FormMaker v4.3.0 دانلود رایگان دی ای فرم میکر (نرم افزار ساخت فرم های HTML) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. DA-FormMaker راه حلی عالی برای تولید فرم های HTML می باشد که در آن اطلاعات فرم مورد نظر به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد.

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین کنترل رنگ و کنتراست عکس برای فتوشاپ ColorWasher v2.06 for Photoshop

‌‎ColorWasher v2.06 for Photoshop دانلود پلاگین کنترل رنگ و کنتراست عکس برای فتوشاپ رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. پلاگین ColorWasher خیل عظیمی از ابزارآلات خودکار و نیمه خودکار برای اصلاح، ویرایش و بازسازی تصاویر می باشد. استفاده از این پلاگین در داخل فتوشاپ به علت داشتن راهنما برای هر بخش بسیار آسان می باشد.

ادامه مطلب ...
دانلود گرادینت فتوشاپ گرادینت های پاستلی Pastel Gradients

‌‎Pastel Gradients دانلود گرادینت فتوشاپ گرادینت های پاستلی رایگان در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. گرادینت به ابزار خاصی در فتوشاپ اطلاق می شوند که از آنها برای تصحیل در کار طراحی استفاده می شود و موارد مورد استفاده آن نیز به دلیل کارایی فراوان زیاد میباشد که پسوند آنها Grd هست و به راحتی می توان از آنها در فتوشاپ بهره برد.

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین ردشیفت Redshift v2.5.40

‌‎Redshift v2.5.40 دانلود پلاگین ردشیفت ( پلاگین رندرینگ مبتنی بر GPU برای مایا ، تری دی مکس ، Softimage , سینمافوردی ، Houdini و Katana ) را سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم دانلود و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار یک رندرینگ قدرتمند و پلاگین رندرینگ مبتنی بر GPU برای نرم افزار های : مایا ، تری دی مکس ، Softimage و ... می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار شبکه بندی لایه ها و قطعات طراحی شده در سالیدورکس Geometric NestingWorks 2018 SP0.0

‌‎Geometric NestingWorks 2018 SP0.0 دانلود نرم افزار شبکه بندی لایه ها و قطعات طراحی شده در سالیدورکس پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Geometric Ltd به بازار ارایه شده است . حتما نام نرم افزار سالیدورکس را شنیده اید این نرم افزار پلاگینی برای نرم افزار کاربردی سالیدورکس است .

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار ساخت تیزر، متن‌های متحرک و انیمیشن proDAD Heroglyph v4.0.256.1 plus v4.0.246.1

‌‎proDAD Heroglyph v4.0.256.1 x64 plus v4.0.246.1 x86 دانلود نرم افزار ساخت تیزر، متن‌های متحرک و انیمیشن در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار توسط کمپانی proDAD GmbH به بازار ارایه شده است. با استفاده از این نرم افزار شما قادرید تا اقدام به ساخت تیزر های مختلف، متنهای متحرک، وانیمیشن نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار فلیم پینتر Flame Painter Pro v3.2 Plus Flame Painter Connect v1.2 Photoshop Plugin

‌‎ Flame Painter Pro v3.2 Plus Flame Painter Connect v1.2 Photoshop Plugin دانلود فلیم پینتر (نرم افزار خلاقیت در نقاشی) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار قرار داده شده است. این نرم افزار قدرتمند توسط کمپانی Peter Blaskovic به بازار ارایه شده است. با استفاده از این نرم افزار شما می توانید به ساخت تصاویر زیبا با آتش بپردازید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار دیجیتال فیلم تولز Digital Film Tools DFT v1.0.2

‌‎Digital Film Tools DFT v1.0.2 x64 دانلود دیجیتال فیلم تولز (نرم افزار شبیه سازی فیلترهای دوربین برای عکس ها) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این پلاگین توسط شرکت Digital Film Tools به بازار ارایه شده است. با استفاده از این نرم افزار شما این توانایی را خواهید داشت تا قابلیت فیلترهای دوربین را برای عکس ها فراهم می آورد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار الین اسکین اکسپوژر Alien Skin Exposure X3 v3.0.4.86 Revision 38797

‌‎Alien Skin Exposure X3 v3.0.4.86 Revision 38797 x64 دانلود الین اسکین اکسپوژر (نرم افزار ویرایش حرفه ایی و خلاقانه عکس های دیجیتال) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این نرم افزار ویرایشگر تصاویر قدرتمند را کمپانی Alien Skin Software برای کاربران رایانه های شخصی به بازار ارایه کرده است.

ادامه مطلب ...