logo
دانلود پلاگین دیجیتال فیلم تولز Digital Film Tools Light 4.0v6.1

‌‎Digital Film Tools Light 4.0v6.1 دانلود دیجیتال فیلم تولز (پلاگین افزودن جلوه های نوری به عکس برای فتوشاپ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. این پلاگین توسط شرکت Digital Film Tools به بازار ارایه شده است. با استفاده از این پلاگین شما این توانایی را خواهید داشت تا افکت های نورپردازی ویژه ایی را بر روی تصاویر خود اضافه کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار لاین هلیکس نیتیو Line6 Helix Native v1.01

‌‎Line6 Helix Native v1.01 دانلود لاین هلیکس نیتیو(پلاگین افکت گذاری گیتار) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Scand Ltd به بازار ارایه شده است .اگر مایل هستید تا ابزاری برای ساخت افکت های مورد نیازتان در ساز زیبای گیتار داشته باشید این نرم افزار جالب و کارآمد این کار را برای شما انجام میدهد.

ادامه مطلب ...
دانلود نرم افزار الین اسکین اکسپوژر Alien Skin Exposure X3 v3.0.1.56 Revision 38607

‌‎Alien Skin Exposure X3 v3.0.1.56 Revision 38607 x64 دانلود الین اسکین اکسپوژر ( نرم افزار ویرایش حرفه ایی و خلاقانه عکس های دیجیتال ) پیشنهاد سایت آنی دانلود است که به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار ویرایشگر تصاویر قدرتمند را کمپانی Alien Skin Software برای کاربران رایانه های شخصی به بازار ارایه کرده است .

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین ایمیج نامیک پورتریچر Imagenomic Portraiture v2.2.10 for Adobe Lightroom

‌‎Imagenomic Portraiture v2.2.10 for Adobe Lightroom دانلود رایگان ایمیج نامیک پورتریچر(مجموعه پلاگین های روتوش تصاویر برای فتوشاپ)در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.با کمک این پلاگین که ساخت شرکت Imagenomic LLC می باشد شما قادر خواهید بود تا تمامی تصاویر خود را در فتوشاپ به صورت حرفه ایی و بودن تغییر در بافت اصلی آنها را رتوش نمایید.

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین ایمیج نامیک Imagenomic Professional Plugin Suite Build 1411u5

‌‎Imagenomic Professional Plugin Suite Build 1411u5 دانلود رایگان ایمیج نامیک ( مجموعه پلاگین های روتوش تصاویر برای فتوشاپ ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . با کمک این پلاگین که ساخت شرکت Imagenomic LLC می باشد شما قادر خواهید بود تا تمامی تصاویر خود را در فتوشاپ به صورت حرفه ایی و بودن تغییر در بافت اصلی آنها را رتوش نمایید .

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین پیکسل جنیوس PixelGenius PhotoKit v1.2.9

‌‎PixelGenius PhotoKit v1.2.9 دانلود پیکسل جنیوس ( نرم افزار پلاگین فوتوشاپ ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است.این نرم افزار توسط کمپانی Pixel Genius LLC به بازار ارایه شده است.این پلاگین که افکت های بیشماری دارا می باشد تسلط بسیار خوبی در زمینه بازتاب های دیجیتالی دقیق ی از افکت های آنالوگ عکاسی به شما ارایه می دهد .

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین پیکسل جنیوس PixelGenius PhotoKit Color v2.1.3

‌‎PixelGenius PhotoKit Color v2.1.3 دانلود پیکسل جنیوس ( نرم افزار پلاگین فوتوشاپ ) در سایت آنی دانلود به صورت رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این نرم افزار توسط کمپانی Pixel Genius LLC به بازار ارایه شده است . با استفاده از این پلاگین شما تسلط بسیار خوبی در زمینه تعادل اتوماتیک رنگ و اصلاحات رنگ آمیزی و خلق افکت رنگ آمیزی خواهید داشت .

ادامه مطلب ...
 دانلود مجموعه  100 فلایر لایه باز تجاری و تبلیغاتی  CM 100 All Event Flyer Bundle

‌‎CM 100 All Event Flyer Bundle دانلود 100 فلایر لایه باز تجاری و تبلیغاتی psd و jpg به صورت رایگان در سایت آنی دانلود همراه با فیلم آموزشی و لینک مستقیم و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این پک تصویری توسط Graphicriver به بازار ارایه شده است.این مجموعه زیبا و جالب دارای 100 طرح لایه باز (فلایر) تجاری و تبلیغاتی در قالب فایلهای psd و jpgمورد استفاده در چاپخانه ها می باشد .

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین وی ری اسکتر VRayScatter v4.445 for Maya 2014-2017

‌‎VRayScatter v4.445 for Maya 2014-2017 دانلود رایگان پلاگین وی ری اسکتر(پلاگین ایجاد و پراکنده کردن دنباله ای از کپی های متعدد یک آبجکت در مایا ) در سایت آنی دانلود همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این پلاگین توسط کمپانی iCube R&D Group به بازار ارایه شده است.با استفاده از این پلاگین می توانید جلوه های شهر تاریخی مایا ها را به تصاویر خود اضاف کنید.

ادامه مطلب ...
دانلود پلاگین فتو بکس کارتون برای فتوشاپ Photobacks Cartoon v1.0.5

‌‎Photobacks Cartoon v1.0.5 دانلود پلاگین فتو بکس کارتون برای فتوشاپ ( پلاگین کارتونی کردن عکس ها برای فتوشاپ ) در سایت آنی دانلود کاملا رایگان همراه با لینک مستقیم و فیلم آموزشی و متن معرفی نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است . این پلاگین فتوشاپ توسط شرکت Photobacks به بازار ارایه شده است . با استفاده از این پلاگین فتوشاپ شما می توانید تمامی تصاویر خود را به تصاویر با افکت کارتونی تبدیل کنید.

ادامه مطلب ...